Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas - 21 tema

QUOTE
Pinigais tikrai nesišvaistau. Tiesiog mano stogas toks, kad pusę fasado atstoja. Skardinis stogas man būtų kainavęs apie 12 000 Lt, bet geresnis, su garso izoliacija - apie 15 000 Lt. Betoninės čerpės - irgi panašiai. Molinės čerpės su plėvele, užtvara nuo paukščių, sniego gaudytuvais išėjo apie 20 000 Lt.

Dabar prie tokio stogo galima ir tinkuotą fasadą dėti. Tikrai gražiai atrodys. O jei būčiau dėjęs skardą - būtų negražu. Stogo nuolydis - 45 laipsniai, pietinėje pusėje jis labai žemai. Aš pasistiebęs pasiekiu lietaus sistemą. Žodžiu, tokiai namo architektūrai reikėjo gražaus stogo. Dabar jau su fasadu bus paprasta.

jus manes nesupratote. molines cerpes geris, grozis ir kelia namo verte.
norejau pasakyti, kad prie tokio stogo pamata dengti skarda.. nu tai kaip prie vestuvinio kostiumo - sportbacius. arba restorane valgyti zuvi saukstu biggrin.gif

QUOTE
2. planuoju dar tik rekupa. I ta tema, gal kas pasisakys apie sita http://www.eko2silum...-vl-100u5-e-131 rekuperatoriu mano mazam namukui?? Kokia butu nuomone? Jo irengimo ir pacio irenginio kina 2000lt.

cia sieninis, ane? jo maksimalus pajegumas 100 kub.m / val...
jis manau tinkamas kambariui, o ne namui, t.y kiek kambariu, tiek va tokiu "dezuciu"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loreciukaz: 10 gruodžio 2013 - 20:05
QUOTE(Loreciukaz @ 2013 12 10, 20:01)
jus manes nesupratote. molines cerpes geris, grozis ir kelia namo verte.
norejau pasakyti, kad prie tokio stogo pamata dengti skarda.. nu tai kaip prie vestuvinio kostiumo - sportbacius. arba restorane valgyti zuvi saukstu biggrin.gif

biggrin.gif Vienas kaimynas tą patį sako: mano molinės čerpės kelia ir jo namo vertę. Čia atsieit rimtai, jam taip sakė turto vertintoja.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2013 12 10, 21:13)
Dujų trūkumai..., psicholiginis, politinis niunsas (pinigai gaspromui).


ir dar pririštas prie vamzdžio.., įsodintas i dirvą kaip cibulis ... jokios laisvės biggrin.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreciukaz @ 2013 12 10, 19:42)
aha, cerpinis stogas ir skardinis pamatas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  negimdykit monstro wink.gif
tada dekit cetri. ir pamata apsaugos ir amzina. jo niekas neima smile.gif pinigai kaip supratom neproblema smile.gif

Pas klezzi ( http://www.pasyvusna...etas-ant-stogo/ )dar prabangesnis namas na ir ka bus cokolis su skarda. Kazkur jis buvo aprases kaip tia padarys. Pries juokiantis pagalvokit kad ta cokoline skarda virs zemes ar trinkeliu bus islindus kokia 10-20 cm (cia dazniausiai tiek) ir spalva jos galima derint prie fasado kokia norima. Kiekvienam savo. Man svarbiausia kad i polistirola nelystu peles , neaugtu saknys vijokliniu zoliu ir nepatektu dregme. O kad ten tipo stogas cerpes tia jau cokolis skardinis ne prestizas tia visiskas briedas
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2013 12 07, 21:37)
Kaip geriausiai suvesti sienos (neoporas) ir stogo (vata) šiltinimo sluoksnius? Turiu štai tokį brėžinį. Jo esmė, kad neoporas baigiasi su mūro aukščiu, o toliau jau vata.

Mano siena ir stogas sueina štai taip. Realiai dėl OSB gegnių tarpas gana ženklus.

Kaip būtų geriau suvesti apšiltinimo sluoksnius: neoporą pabaigti ties murločiu, ar kelti iki pat lietvamzdžių?


Sveiki Cibuli,
Man šiek tiek įtartinai pasirodė projektuotojo nurodymas taip užlenkti "Stogo vėjo izoliac. plėvelę". Pagal brėžinį gaunasi, kad jei susidarys tiek kondensato, kad pradėtų bėgti, tai jam tiesioginis kelias ant NEPS ir tinko sandūros. Pataisykit, jei klystu.
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2013 12 10, 20:31)
ir dar pririštas prie vamzdžio.., įsodintas  i dirvą kaip cibulis ... jokios laisvės  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif

Tikriausiai labai sunku pavydžiam žmogui gyventi. Užjaučiu, tik nesprokit. Prieš tai kabinėjotės, ko nestatau, tik projektuoju. Dabar jau dujos nepatinka. Pažįstu asmeniškai pavydžių žmonių, žinau, kaip jiems sunku. Dar kartą užjaučiu.
Papildyta:
QUOTE(Pasvaistes @ 2013 12 10, 21:28)
Sveiki Cibuli,
Man šiek tiek įtartinai pasirodė projektuotojo nurodymas taip užlenkti "Stogo vėjo izoliac. plėvelę". Pagal brėžinį gaunasi, kad jei susidarys tiek kondensato, kad pradėtų bėgti, tai jam tiesioginis kelias ant NEPS ir tinko sandūros. Pataisykit, jei klystu.

Greičiausiai jūs teisus dėl kondensato, bet šitas mazgas - ne mano namui darytas. Tiesiog jį gavau ir pasidalinau viešai. Aš taip nedarysiu.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2013 12 11, 00:22)
Tikriausiai labai sunku pavydžiam žmogui gyventi. Užjaučiu, tik nesprokit. Prieš tai kabinėjotės, ko nestatau, tik projektuoju. Dabar jau dujos nepatinka. Pažįstu asmeniškai pavydžių žmonių, žinau, kaip jiems sunku. Dar kartą užjaučiu.


Jokio cia pavydo tik truputi humoro su sarkazmu ,dar karta 4u.gif 4u.gif
Sunku jums su gyventi eh doh.gif
O dujos tikrai nepatinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 10 gruodžio 2013 - 23:01
QUOTE(cibulis @ 2013 12 11, 00:22)

Papildyta:

Greičiausiai jūs teisus dėl kondensato, bet šitas mazgas - ne mano namui darytas. Tiesiog jį gavau ir pasidalinau viešai. Aš taip nedarysiu.

Ten viskas gerai kondesatui nuvesti i lataka yra antikondesacine plevele. Ten prikalta priesvejine ,kad i vata nepripustu ...
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2013 12 10, 20:13)
Dujos be saulės šiltam namui netinka,


Ir dar karta pasikartosiu - nesimatys čerpių ir vel Cibulis neteisingai supratęs piktai kažką atrėž.
Atsakyti
Gal kas žinote ar yra analogų stoginiai PIR plokštei tiktais grindims. Žadu šiltinti grindis ir yra limituotas storis kurį galiu sudėti, todėl ieškau šiltinimo medžiagos su geresniu U.
Atsakyti
QUOTE
Pas klezzi ( http://www.pasyvusna...etas-ant-stogo/ )dar prabangesnis namas na ir ka bus cokolis su skarda. Kazkur jis buvo aprases kaip tia padarys. Pries juokiantis pagalvokit kad ta cokoline skarda virs zemes ar trinkeliu bus islindus kokia 10-20 cm (cia dazniausiai tiek) ir spalva jos galima derint prie fasado kokia norima. Kiekvienam savo. Man svarbiausia kad i polistirola nelystu peles , neaugtu saknys vijokliniu zoliu ir nepatektu dregme. O kad ten tipo stogas cerpes tia jau cokolis skardinis ne prestizas tia visiskas briedas

klezys man ne autoritetas. tongue.gif skonis ir grozio supratimas - individualus ir neismokstamas daiktas. o skardinis pamatas ne briedas, o marazmas.
peles pamatuose, vijokliniai augalai nuogrindose.... baisu nei i kiema iseit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreciukaz @ 2013 12 11, 07:28)
klezys man ne autoritetas.  tongue.gif  skonis ir grozio supratimas - individualus ir neismokstamas daiktas. o skardinis pamatas ne briedas, o marazmas.
peles pamatuose, vijokliniai augalai nuogrindose.... baisu nei i kiema iseit wink.gif



O mano manymu tai vieninteles cerpes tinkancios su skarda tongue.gif ,ten net nevisi supras kad cerpes smile.gif
Atsakyti