Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras Zosių klubas

QUOTE(taša @ 2013 09 19, 07:45)
doh.gif  koks pravalas.....

Papildyta:
beje, keikiu ir as HM apatinius. nusipirkau cia toki pat liemenuka kaip ir prancuzijoj, dydis, modelis, tik spalva kita. ir ka jus manot- jis visai kitoks ir man per mazas doh.gif  va tau ir skirtumas tarp rinkos doh.gif  schmoll.gif

ziaurus lotuliukas.gif
Atsakyti
matau cezario salotas! biggrin.gif

snd atsikeliau 20 min pries zadintuva bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 09 19, 08:23)
Zvengiu negaliu. Bendradarbis pramiegojo komandiruote  lotuliukas.gif  ir tai ten musu nenori leisti nes aceit kam tada cia atkelinejo o jis dar sugebejo pramiegoti. turejo 6 issikrist, atsibudo ka tik  lotuliukas.gif


kažkaip nejuokinga.. vargšas..
QUOTE(taša @ 2013 09 19, 09:16)
matau cezario salotas! biggrin.gif

snd atsikeliau 20 min pries zadintuva bigsmile.gif

va va, ne aš viena jas matau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 09 19, 07:32)
aš prie 8 pripratau ir man žiauriai patinka smile.gif
jau ir as per puse nakties pripratau, lygtais patinka lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(taša @ 2013 09 19, 08:45)

beje, keikiu ir as HM apatinius. nusipirkau cia toki pat liemenuka kaip ir prancuzijoj, dydis, modelis, tik spalva kita. ir ka jus manot- jis visai kitoks ir man per mazas doh.gif  va tau ir skirtumas tarp rinkos doh.gif  schmoll.gif

o tu net nematavai? as tai vistiek visada visada pasimatuoju ax.gif

as pries pora savaiciu nusipirkau Lindex'e triusikus, tai kolkas labai patinka smile.gif reiks ir koki viena liemenuka paimti, pasibandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2013 09 19, 08:36)
jau ir as per puse nakties pripratau, lygtais patinka  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o tu net nematavai? as tai vistiek visada visada pasimatuoju  ax.gif

as pries pora savaiciu nusipirkau Lindex'e triusikus, tai kolkas labai patinka smile.gif reiks ir koki viena liemenuka paimti, pasibandyti smile.gif



MATAVAUSI, tai atrode lyg ir ok. db ziuriu- spaudzia ko tais... nebent padidejo per nakti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2013 09 18, 21:43)
Samsungo Ultrabooka  bigsmile.gif  tai dabar bandau susidraugauti su 8 windowsu  doh.gif  doh.gif  doh.gif

net nuėjau pažiūrėt,kas čia per daiktas biggrin.gif
o tai neužtenka tau planšetinio? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 09 19, 08:45)
doh.gif  koks pravalas.....

Papildyta:
beje, keikiu ir as HM apatinius. nusipirkau cia toki pat liemenuka kaip ir prancuzijoj, dydis, modelis, tik spalva kita. ir ka jus manot- jis visai kitoks ir man per mazas doh.gif  va tau ir skirtumas tarp rinkos doh.gif  schmoll.gif

gal siūna skirtingose šalyse skirtingoms rinkoms smile.gif


Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 09 19, 09:16)
matau cezario salotas! biggrin.gif

snd atsikeliau 20 min pries zadintuva bigsmile.gif

gal jau ant čiužinio miegojai smile.gif ?
aš tai nematau nieko,pas mane viskas užblokuota biggrin.gif
Papildyta:
gavau šiandien naujienlaiškį kelionių agentūros ir ten vėl yra to viešbučio pasiūlymas už 2000lt, kur paskui kainuoja 8000-12000lt... blyn kokia gera akcija ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 19, 10:50)
net nuėjau pažiūrėt,kas čia per daiktas biggrin.gif
o tai neužtenka tau planšetinio? smile.gif

as ultrabook'a pasiemiau vietoj nesiojamojo, nes maniskiam jau kokie 7 metai, ir pvz kai ijungiu photoshopa, tai vos vos kraunasi... planetinis visai kitas daiktas, su ju vistiek daug ko nepadarysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 19, 09:50)
net nuėjau pažiūrėt,kas čia per daiktas biggrin.gif
o tai neužtenka tau planšetinio? smile.gif
Papildyta:

gal siūna skirtingose šalyse skirtingoms rinkoms smile.gif


Papildyta:

gal jau ant čiužinio miegojai smile.gif ?
aš tai nematau nieko,pas mane viskas užblokuota biggrin.gif
Papildyta:
gavau šiandien naujienlaiškį kelionių agentūros ir ten vėl yra to viešbučio pasiūlymas už 2000lt, kur paskui kainuoja 8000-12000lt... blyn kokia gera akcija ax.gif  smile.gif



cia i kur??
as mastau per gimtadieni kur pabegt..

ne, tik snd atves thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2013 09 19, 10:55)
as ultrabook'a pasiemiau vietoj nesiojamojo, nes maniskiam jau kokie 7 metai, ir pvz kai ijungiu photoshopa, tai vos vos kraunasi... planetinis visai kitas daiktas, su ju vistiek daug ko nepadarysi smile.gif

gal ir yra tiesos,ką sakai smile.gif aš naudoju tik pas anytą Ipad, bet kiek naudoju-tiek užtenka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 09 19, 11:15)
cia i kur??
as mastau per gimtadieni kur pabegt..

ne, tik snd atves  thumbup.gif

į Turkiją.
tik kažin ar nešalta ten gruodį g.gif
o dar atsiminiau, apie čiužinį,ne mažai jums to 180cm pločio bus? smile.gif kažkaip aš dabar jei pirkčiau lovą,tai minimum 200cm smile.gif kad visi erdviai miegotume.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra86: 19 rugsėjo 2013 - 10:18
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 19, 10:17)
gal ir yra tiesos,ką sakai smile.gif aš naudoju tik pas anytą Ipad, bet kiek naudoju-tiek užtenka smile.gif
Papildyta:

į Turkiją.
tik kažin ar nešalta ten gruodį  g.gif
o dar atsiminiau, apie čiužinį,ne mažai jums to 180cm pločio bus? smile.gif kažkaip aš dabar jei pirkčiau lovą,tai minimum  200cm smile.gif kad visi erdviai miegotume.



ne tirkai ne mazai, musu tik 2 smile.gif o dabartine lova buvo 130 biggrin.gif va cia tai mazai buvo smile.gif

gruodi nebent i kokius kanarus ar pan. arba i kokia sostine.
dar glvoju gal i milana per kaledas-naujus pas drauge. zodziu noriu atostogu kuriu neturejau vasara smile.gif
Papildyta:
mes kai ieskojm lovos, tokia pora - vyras didelis, aukstas, zmona ir nemazute ir isirinko 160 uzsisake. M sako - he, o mes tokie mazuciai 180 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 19, 10:50)
net nuėjau pažiūrėt,kas čia per daiktas biggrin.gif
o tai neužtenka tau planšetinio? smile.gif
Papildyta:

gal siūna skirtingose šalyse skirtingoms rinkoms smile.gif


Papildyta:

gal jau ant čiužinio miegojai smile.gif ?
aš tai nematau nieko,pas mane viskas užblokuota biggrin.gif
Papildyta:
gavau šiandien naujienlaiškį kelionių agentūros ir ten vėl yra to viešbučio pasiūlymas už 2000lt, kur paskui kainuoja 8000-12000lt... blyn kokia gera akcija ax.gif  smile.gif

skirtingi papų gabaritai biggrin.gif

pas mane irgi uzblokuota,bet tos salotos vistiek yra doh.gif
maniskis vis siulo per naujus i kalnus varyt slidinet,bet as nezinau... blush2.gif
del lovos, maniskis ir sako,kad nori 200cm ir 220 i ilgi doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 09 19, 10:47)
skirtingi papų gabaritai biggrin.gif

pas mane irgi uzblokuota,bet tos salotos vistiek yra  doh.gif
maniskis vis siulo per naujus i kalnus varyt slidinet,bet as nezinau... blush2.gif
del lovos, maniskis ir sako,kad nori 200cm ir 220 i ilgi doh.gif



ogo, maniskis sako - taigi kokia patalyne bus brangi tokiu ismatavimu! doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
o 220 manau pas mus netilptu tiesiog..

a ko nenori i kalnus? as turbut bile kur varyciau jau db!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 19 rugsėjo 2013 - 10:51