Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras Zosių klubas

QUOTE(guodzik @ 2013 09 13, 09:18)
Labas rytas, nu ir orelis  doh.gif

Labas, man tai gerai kad oras toks vėsus, šiandien normaliai prasibėgti reiks, nusipirkau tikro magnio, įkalsiu, gal kojos nepaves eilinį kartą smile.gif
Be-bop-a-lula, primink ką ir kur studijuoji 4u.gif
Nes aš irgi antras kursas magistro smile.gif
Atsakyti
Partena, psichologiją. Ką tu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 09 13, 11:09)
Partena, psichologiją. Ką tu?  bigsmile.gif

Viešąjį administravimą smile.gif
Mano dvi kolegės psichologiją baigusios, kiek pasakojo įdomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2013 09 13, 09:10)
Viešąjį administravimą smile.gif
Mano dvi kolegės psichologiją baigusios, kiek pasakojo įdomu ax.gif

Tai visur tikriausiai savi džiaugsmai ir savos bėdos smile.gif Šiaip labai įdomu, tik vat krūviai dideli ir dirbti sąlygų jokių unsure.gif ai, ir šiaip jau tie suolai mirtinai atsibodo per tiek metų smile.gif
O kur tu dirbi? Įdomu kur psichologai įsitrina po baigimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 09 13, 11:15)
Tai visur tikriausiai savi džiaugsmai ir savos bėdos  smile.gif Šiaip labai įdomu, tik vat krūviai dideli ir dirbti sąlygų jokių  unsure.gif ai, ir šiaip jau tie suolai mirtinai atsibodo per tiek metų  smile.gif
O kur tu dirbi? Įdomu kur psichologai įsitrina po baigimo  rolleyes.gif

Parašysiu a.ž, šiaip jos ne pagal specialybę dirba tikrai. smile.gif Ir savo žinių praktikoje nepritaiko...
Atsakyti
Laba ax.gif

oras siandien tikrai gerai, ir nei lyja nei ka ax.gif ir ziauriai gerai kad ne taip karsta ax.gif
atidirbu, ir begsiu reikalu tvarkyti, o vakare su draugem pasisedet ax.gif visos nori ispudziu apie kelione biggrin.gif
Atsakyti
is namu atrode niuriau ir salciau, dbr prasigiedrijo smile.gif
Atsakyti
jau saulute ir pas mus bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(guodzik @ 2013 09 13, 09:59)
is namu atrode niuriau ir salciau, dbr prasigiedrijo  smile.gif



is namu is vis nieko nesimate- pas mus rukas buvo
Papildyta:
pas mus kasi rodys drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vel darbe gimtadieniu, isleistuviu, mano dieta suniui ant uodegos doh.gif
Dar nusipirkau sian Benu vaistinej Miolers zuvies tauku, tiksliau ten tuos kazkokius Imunity, o paprastu zuvies tauku kapsulese gauni dovanu tai realiai 3 menesiu kursas gaunasi 50 lt. Sakiau reikia biski pagert nes arteja ruduo, sirgimu metas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 09 13, 12:24)
Vel darbe gimtadieniu, isleistuviu, mano dieta suniui ant uodegos  doh.gif
Dar nusipirkau sian Benu vaistinej Miolers zuvies tauku, tiksliau ten tuos kazkokius Imunity, o paprastu zuvies tauku kapsulese gauni dovanu tai realiai 3 menesiu kursas gaunasi 50 lt. Sakiau reikia biski pagert nes arteja ruduo, sirgimu metas  doh.gif

Man žiauriai jie apetitą kelia doh.gif O ir šiaip dabar ėdu kaip nesveika, reik ramintis doh.gif
Torčiukai, sumuštinukai, bandelės darbe vien doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partena!: 13 rugsėjo 2013 - 10:26
QUOTE(guodzik @ 2013 09 13, 10:24)
Vel darbe gimtadieniu, isleistuviu, mano dieta suniui ant uodegos  doh.gif
Dar nusipirkau sian Benu vaistinej Miolers zuvies tauku, tiksliau ten tuos kazkokius Imunity, o paprastu zuvies tauku kapsulese gauni dovanu tai realiai 3 menesiu kursas gaunasi 50 lt. Sakiau reikia biski pagert nes arteja ruduo, sirgimu metas  doh.gif


pas mus ir pirmadieni buvo gimtadienis, o vakar isleistuves. tai manes klause mano nuostabios koleges ar as vis dar nevalgau tortu? ir priduria - veltui , labai skanus buvo! (cia ta kuri kudinasi)
ir siaip keistuoles, prisikniso kodel as nevalgau, klausineja tokiu asmeniniu dalyku. per arbateles kisa man persa viska, sako imk uogiene! taip ir norisi pasakyt- akis /rankas turiu - jei noresiu- pasiimsiu unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2013 09 13, 10:25)
Man žiauriai jie apetitą kelia doh.gif  O ir šiaip dabar ėdu kaip nesveika, reik ramintis doh.gif 
Torčiukai, sumuštinukai, bandelės darbe vien doh.gif

nu ziuresiu, jei kels tai nebegersiu biggrin.gif bet kolkas lyg ne.
as tai irgi bet sedziu sukandus dantis jau kelias dienas tai bent pilva pagaliau galiu itraukti doh.gif
Atsakyti