Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras Zosių klubas

QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 25, 14:32)
bet jei žmogus nenori kalbėt, tai kam jį kandžiot?sakyt iš karto-susiradai kitą/jau parėjai ir pan...
jei taša pasakoja,kažko nesupranta, rašo apie tai, vadinasi nori gvildenti tą temą, tai ir kalbam. ar ne taip?

bet lygiai taip pat būdavo klausimai "kaip tau su M" (čia apie tašą), tai irgi galima palaikyti įsikišimu.
galiausiai visų skirtingos nuomonės ir požiūriai, nei už tašą, nei už Parteną gyvenimo nenugyvensim ir tik jos pačios žino, kaip vienu ar kitu atveju turėtų elgtis ir ką daryti.
Atsakyti
gerai, viskas, baigiu bambėt ir kažką kitą negero sakyt. nebėra prasmės kalbėti apie visą tai.gyvenkim savo gyvenimus ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2013 09 25, 13:24)
Ko negalima paklausti? Normaliai klauskit o ne prikaišiokit tai jau namo parejai? O tai tik persirengti pareini? Tai kiek tūsinsi ir t.t?

Kuri paklausė kaip jaučiuosi, kaip sekasi, kaip bendrauju ir t.t? Nie viena čia!
Vienintelė Aušra taktiškai paklausė ir patarė.



tai ir paklausiau - ar grizai namo? smile.gif kas tame klausime buvo blogai? nesuprantu??
FB mirga marga nuotraukom, visi mato, tai neatrodos labai jau asmeniskajei rodaisi viesoj erdvej, todel ir kilo naturalus klausimas ar susitaiket ir ar grizai?

o kam meluot?smile.gif matomai dabar pyksti pati kad klausinejam, nes nenori pasakot kad grizai smile.gif nu nenori, tai nenori. baigiam ta tema.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 25, 15:38)
tai ir paklausiau - ar grizai namo? smile.gif kas tame klausime buvo blogai? nesuprantu??
FB mirga marga nuotraukom, visi mato, tai neatrodos labai jau asmeniskajei rodaisi viesoj erdvej, todel ir kilo naturalus klausimas ar susitaiket ir ar grizai?
 
o kam meluot?smile.gif matomai dabar pyksti pati kad klausinejam, nes nenori pasakot kad grizai smile.gif nu nenori, tai nenori. baigiam ta tema.

Kodėl manai, kad grįžau?
Tas butas nebuvo Mariaus ir gal jis jame nebegyvena? Va viskas nusprendžiama už mane, man net nereikia nieko sakyti. wink.gif
Ir ne apie grįžimą šnekama, bet pvz tavo komentarai - susiradai kitą? doh.gif
Sakai ir nemąstai ką...
Apskritai viską per daug blogai matai - darbas blogai, bobos apie vaikus šneka blogai, maistas blogai, žurnalas blogai, vyras blogai, katinas blogai,sportas blogai, sveikata blogai, oras blogai....
Džiaukis gyvenimu žmogau! Labai man patiko Guodos palyginimas apie gyvenimo džiaugsmo matymą tavo ir jos sergančios draugės.


Iš tikro labai džiaugiausi mūsų visų drauguste, kiekvienai nuoširdžiai stengiausi padėti, bendrauti ir t.t, tai pomidorus sodinau, moliūgus dalinau, tai knygas skolinau, tai katinam maistus pirkau, tai balius pas save namie organizavau, tai pavežėti į meetus pasiūlydavau, kad tik patogu ir gera visoms būtų ir t.t...
Čia ir baigsiu savo monologą.

Sekmės!
user posted image
Atsakyti
as tai nei vienos nieko neklausineju, jeigu zmogus nori, jis pats pasipasakoja smile.gif o Tasha apie savo M pasakodavo istisas paklodes ir ju santykiu peripetijas, dbr nebepasakoja nieko nes nenori arba susitaike matyt kad yra kaip yra smile.gif lygiai taip pat ir su darbu, skundes skundes, dbr nutilo, tai asuminu kad arba viskas gerai, arba blogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 25, 13:32)
bet jei žmogus nenori kalbėt, tai kam jį kandžiot?sakyt iš karto-susiradai kitą/jau parėjai ir pan...



man sokas buvo, kai pareiske kad isiskyre, netikejau , na ne tokia pora kad taip drastiskai sakyt - viskas skyrybos. nepatikejau ir zinojau kad susitaikys smile.gif
nebent kaip ir sakiau- turejo kita vyra, todel ir paklausiau.
Atsakyti
ai, mergos, baikim tas dramas..
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 25, 15:48)
man sokas buvo, kai pareiske kad isiskyre, netikejau , na ne tokia pora kad taip drastiskai sakyt - viskas skyrybos. nepatikejau  ir zinojau kad susitaikys smile.gif
nebent kaip ir sakiau- turejo kita vyra, todel ir paklausiau.

Klausyk, moterele, sakau - NESUSITAIKIAU ir kito NETURIU. Gyvenu viena, nustok skleist išgalvotus dalykus.
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2013 09 25, 13:46)
Kodėl manai, kad grįžau?
Iš tikro labai džiaugiausi mūsų visų drauguste, kiekvienai nuoširdžiai stengiausi padėti, bendrauti ir t.t, tai pomidorus sodinau, moliūgus dalinau,  tai knygas skolinau, tai katinam maistus pirkau, tai balius pas save namie organizavau, tai pavežėti į meetus pasiūlydavau, kad tik patogu ir gera visoms būtų ir t.t...
Čia ir baigsiu savo monologą.

Sekmės!
user posted image



smile.gif nemanau, maciau smile.gif bet jau nebesvarbu, pati suprantu kad butu lievai ne is to ne is sio pasakyt, mum, nebedraugem, o zinot mes susitaikem.

taip, buvo gera draugyste ir gaila kad viskas taip baigesi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 25 rugsėjo 2013 - 13:54
QUOTE(taša @ 2013 09 25, 15:53)
smile.gif nemanau, maciau smile.gif bet jau nebesvarbu, pati suprantu kad butu lievai ne is to ne is sio pasakyt, mum, nebedraugem, o zinot mes susitaikem.

taip, buvo gera draugyste ir gaila kad viskas taip baigesi

Tai, kad bandome taikytis, nereiškia, kad susitaikėm wink.gif Matyti yra viena, stovėti po langais ir žiūrėti su kuo aš gyvenu (tai būtų tiksliausia informacija) yra kitą.
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 25, 13:50)
ai, mergos, baikim tas dramas..



baigiam.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 25, 14:53)
smile.gif nemanau, maciau smile.gif bet jau nebesvarbu, pati suprantu kad butu lievai ne is to ne is sio pasakyt, mum, nebedraugem, o zinot mes susitaikem.

taip, buvo gera draugyste ir gaila kad viskas taip baigesi

man keista tavo pozicija, toks jausmas,kad cia ne ta Tasa raso...

Papildyta:
QUOTE(Partena! @ 2013 09 25, 14:32)
Čia turbūt tik man vienai pasirodė, kad Taša priešiškai nusiteikusi mano atžvilgiu dėl pastarųjų situacijų... O aš dėl to nieko nepasakoju.  smile.gif


man irgi taip pasirodė, nes tikrai nemandagiai ir stačiokiškai atrodo...
aš irgi turbūt tylėčiau,jei ant manęs taip užstumtų... blink.gif
Atsakyti