Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras Zosių klubas

o šiaip tai tikrai - anksčiau daugiau mažiau visos gražiai bendravom, o dabar..
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 25, 12:22)
nu iš kur tu trauki tokius dalykus?
jei ką, dabar aš tikrai rimtai įžeista jaučiuosi, ne tik kad mano pinigai skaičiuojami, bet dar ir šmeižiama esu.
į želė biggrin.gif

tai kad skudesi cia kazkada visos jog nei viena neturi draugiu biggrin.gif
as tavo neskaiciuoju, bet ir tu mano neskaiciuok ax.gif peace.
o siaip tai as sia savaite esu ziauriai geros nuotaikos, manes jokios pilnatys neveikia ax.gif bet va pms ana savaite tai uuu vaikyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 09 25, 14:06)
tai kad skudesi cia kazkada visos jog nei viena neturi draugiu  biggrin.gif
as tavo neskaiciuoju, bet ir tu mano neskaiciuok  ax.gif peace.
o siaip tai as sia savaite esu ziauriai geros nuotaikos, manes jokios pilnatys neveikia  ax.gif bet va pms ana savaite tai uuu vaikyti  biggrin.gif

nu atsiprašau, tavo pinigų aš neskaičiuoju, tu pati apie butą naują kalbą pradėjai, tai buvo labai logiškas klausimas, o kad mane apvaryt ir sakyt, kad centus uždirbu, tai čia jau labai taktiška ir negrubu?
nežinau, kas čia skundėsi, draugų ir draugių tikrai visos turi.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 25, 13:15)
tu teisi, koks skirtumas kas kaip gyvena, kaip koks vaikas auga ir kaip kam sekasi. jei paklausiam kaip tavo vaikas gyvena, ka ismoko- tu irgi manai kad mes cia pavydim ir kisames ne i savo reikalus?

as pritariu danbo del kitos temos. su tokia nuomone - koks skirtumas kaip gyvena kita-  tai kam cia dar tersti tema?

aš taip niekad nesakiau smile.gif visad atsakiau ir atsakysiu smile.gif tiesiog manau Partenos atžvilgiu tu perlenkei lazdą smile.gif
Atsakyti
nu bet jums neatrodo dvigubi standartai? Kai tašos, tai visos klausinėjo apie M, kaip, kas, kur, kada, o jau Partenos nieko paklausti negalima. jei lygybė, tai lygybė abiejose svarstyklių pusėse turi būti.
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 25, 15:20)
nu bet jums neatrodo dvigubi standartai? Kai tašos, tai visos klausinėjo apie M, kaip, kas, kur, kada, o jau Partenos nieko paklausti negalima. jei lygybė, tai lygybė abiejose svarstyklių pusėse turi būti.

Ko negalima paklausti? Normaliai klauskit o ne prikaišiokit tai jau namo parejai? O tai tik persirengti pareini? Tai kiek tūsinsi ir t.t?

Kuri paklausė kaip jaučiuosi, kaip sekasi, kaip bendrauju ir t.t? Nie viena čia!
Vienintelė Aušra taktiškai paklausė ir patarė.
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2013 09 25, 14:24)
Ko negalima paklausti? Normaliai klauskit o ne prikaišiokit tai jau namo parejai? O tai tik persirengti pareini? Tai kiek tūsinsi ir t.t?

Kuri paklausė kaip jaučiuosi, kaip sekasi, kaip bendrauju ir t.t? Nie viena čia!
Vienintelė Aušra taktiškai paklausė ir patarė.

nežinau, aš iš viso nieko neklausiau, nei ar išėjai, nei ar parėjai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 25, 15:26)
nežinau, aš iš viso nieko neklausiau, nei ar išėjai, nei ar parėjai smile.gif

Taša ir Danbo klausė.
O tu mano ir Tašos situacijas į kontrastą sustatei wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2013 09 25, 14:27)
Taša ir Danbo klausė.
O tu mano ir Tašos situacijas į kontrastą sustatei wink.gif

na, man toks įspūdis susidarė tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2013 09 25, 14:27)
Taša ir Danbo klausė.
O tu mano ir Tašos situacijas į kontrastą sustatei wink.gif

atsirpašau, kad taip leptelėjau tąkart. bet žinai, dievagotis, kad nebijokit,negrįšiu ir tt, o paskui vistiek viskas pasisuktų sena vaga tai nematau pointo g.gif
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 25, 15:28)
na, man toks įspūdis susidarė tiesiog.

Čia turbūt tik man vienai pasirodė, kad Taša priešiškai nusiteikusi mano atžvilgiu dėl pastarųjų situacijų... O aš dėl to nieko nepasakoju. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Danbo @ 2013 09 25, 15:31)
atsirpašau, kad taip leptelėjau tąkart. bet žinai, dievagotis, kad nebijokit,negrįšiu ir tt, o paskui vistiek viskas pasisuktų sena vaga tai nematau pointo g.gif

Mano santykiai, kaip noriu taip elgiuos, o be to jūs nei nežinot dėl ko visą tai nutiko.
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 25, 14:20)
nu bet jums neatrodo dvigubi standartai? Kai tašos, tai visos klausinėjo apie M, kaip, kas, kur, kada, o jau Partenos nieko paklausti negalima. jei lygybė, tai lygybė abiejose svarstyklių pusėse turi būti.

bet jei žmogus nenori kalbėt, tai kam jį kandžiot?sakyt iš karto-susiradai kitą/jau parėjai ir pan...
jei taša pasakoja,kažko nesupranta, rašo apie tai, vadinasi nori gvildenti tą temą, tai ir kalbam. ar ne taip?
Atsakyti