Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras Zosių klubas

QUOTE(guodzik @ 2013 09 25, 09:53)
kokia cia nuomone. as pasijauciau kalta kad leidziu SAVO pinigus  biggrin.gif
ir siaip koks tavo reikalas ir tashos kur as isleidziu savo pinigus  smile.gif ar i kojine kisu ar batus perku  doh.gif mano situacija pinigine yra visiskai kitokia: man pavoge telefona, nusipirkau, man reikejo breketu-susidejau, sugalvojau susitvarkyti veida-susitvarkiau ir t.t.. viena menesi isleidziu maziau, kita daugiau, ateina sventes ateina premija, bus pas mane tu pinigu  biggrin.gif ir nera taip kad neturiu as tu 500 susimoketi uz naujo buto nuoma, tieisiog as nematau prasmes pinigus metyti i ora, jau geriau kazka nusipirksiu ar atsidesiu kaip tu sakai.
o pavydi ar nepavydi nezinau, ne man sprest. ax.gif tik kad esi ziauria netaktiska. as pvz tau neprikaisioju kad neieskai geresnio darbo, dirbi uz centus ir istisai bambi.

aš? ar aš klausiau, kur tu leidi savo pinigus? biškį nusileisk ant žemės, apie tai net kalbos nebuvo. aš čai iš viso nesireiškiu ir ištisai bambu? tau haliucinacijos gal prasidėjo? ir už kiek aš dirbu, nei tu žinai, nei tu šnekėk.
Atsakyti
ai nu...ant kiekvieno kampo čia prasideda priekaištai,kad kažkas kišasi į kažkieno gyvenimą,piniginę ir pan. toks jausmas, kad net patart ar kažko paklaust negalima. jau beveik tabu patapo pirkiniai, be abejo Partenos asmeninio gyvenimo intrigos -kai net bijai paklausti kaip sekasi, mūsų visų pinigai, vyrai ir darbai.
kas liečia darbus, ant kiekvieno kampo jie nesimėto, todėl priekaištauti,kad žmogus dirba už centus yra nesąmonė, nes nei kas žino ar ieško kito, ar yra patenkintas tuo ką turi. gerai,jei kažkam tiesiog sekasi ir gauna geresnį darbą, atlyginimą ir tt. bet čia aišku,galima iškart imt ir skiest,kad pačios kaltos,jog netinkamą specialybę pasirinkome. kiekvienas gyvena taip kaip nori gyventi ar kaip išeina.
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 09 25, 11:26)
ai nu...ant kiekvieno kampo čia prasideda priekaištai,kad kažkas kišasi į kažkieno gyvenimą,piniginę ir pan. toks jausmas, kad net patart ar kažko paklaust negalima. jau beveik tabu patapo pirkiniai, be abejo Partenos asmeninio gyvenimo intrigos -kai net bijai paklausti kaip sekasi, mūsų visų pinigai, vyrai ir darbai.
kas liečia darbus, ant kiekvieno kampo jie nesimėto, todėl priekaištauti,kad žmogus dirba už centus yra nesąmonė, nes nei kas žino ar ieško kito, ar yra patenkintas tuo ką turi. gerai,jei kažkam tiesiog sekasi ir gauna geresnį darbą, atlyginimą ir tt. bet čia aišku,galima iškart imt ir skiest,kad pačios kaltos,jog netinkamą specialybę pasirinkome. kiekvienas gyvena taip kaip nori gyventi ar kaip išeina.

Kodėl aš turėčiau pasakot apie savo asmeninį gyvenimą, kai kiekvienam TAŠOS poste man jaučiama ironija ? smile.gif ir ne viena tą pastebėjo rolleyes.gif
Kad ir Kissa, atėjo mano draugė pas ją manikiūro tai iškarto kur aš gyvenu, su kuo ir t.t doh.gif

Norėčiau pati papasakočiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partena!: 25 rugsėjo 2013 - 09:47
kažkoks vaikų darželis, manau, kad reikia baigti šitą temą ir naujos nebekurti, per daug jau čia neliečiamų temų pasidarė..
Papildyta:
ai, gi pilnatis, viskas aišku biggrin.gif
Atsakyti
Moteros, kažkaip labai jau čia viskas pavydžiai ir nemaloniai...
Koks skirtumas su kuo Partena gyvena, ar kur pinigus leidžia Guoda, jei jos klausimas buvo ar imt butą, o ne kaip taupyt? Jei Tašai ir Octoer dažnai banguoja nuotaikos, tai niekas nekiršina dar labiau.. Nejau sunku būt nuoširdesnėm, o ne kandžiom... Dingsta noras ir kažką rašyt,nes viskas būna suprasta ne taip... sad.gif
Buvo normalus forumas,o liko šnipštas, nejau sunku džiaugtis,kad kažkam sekasi darbe, meilėje, šeimoje, moksluose...Linkiu visom būti geresnėm 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(october' @ 2013 09 25, 10:26)
aš? ar aš klausiau, kur tu leidi savo pinigus? biškį nusileisk ant žemės, apie tai net kalbos nebuvo. aš čai iš viso nesireiškiu ir ištisai bambu? tau haliucinacijos gal prasidėjo? ir už kiek aš dirbu, nei tu žinai, nei tu šnekėk.

tu klausi- nejau nesugebi susitaupyti,o tai yra tas pats smile.gif
o dėl tavo nuotaikos tai tikrai seniai tą matau. dabar mažiau,nes išvis vengi rašyt smile.gif bet šiaip tikrai tavo nuotaika čia dažnai prasta.
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 25, 09:59)
ai, gi pilnatis, viskas aišku biggrin.gif

Aš vos pradėjus temą skaityt nuėjau pasitikrint ar ne pilnatis drinks_cheers.gif akurat - pilnatis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 25, 10:41)
Moteros, kažkaip labai jau čia viskas pavydžiai ir nemaloniai...
Koks skirtumas su kuo Partena gyvena, ar kur pinigus leidžia Guoda..



tu teisi, koks skirtumas kas kaip gyvena, kaip koks vaikas auga ir kaip kam sekasi. jei paklausiam kaip tavo vaikas gyvena, ka ismoko- tu irgi manai kad mes cia pavydim ir kisames ne i savo reikalus?

as pritariu danbo del kitos temos. su tokia nuomone - koks skirtumas kaip gyvena kita- tai kam cia dar tersti tema?
Atsakyti
O šiaip tikrai - nereikia nei nedraugiškoms būti, nei jautriai reaguoti schmoll.gif Nemanau, kad nei šioj temoj, nei apskritai pasaulyje yra žmogus be jokio trūkumo, tai nereikėtų nei kitų bandyti pakeisti, nei savęs barti, o priimti tai, kad žmonės labai skirtingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 25, 11:41)


tu klausi- nejau nesugebi susitaupyti,o tai yra tas pats smile.gif
o dėl tavo nuotaikos tai tikrai seniai tą matau. dabar mažiau,nes išvis vengi rašyt smile.gif bet šiaip tikrai tavo nuotaika čia dažnai prasta.

žodžio "nesugebi" mano sakinyje nebuvo, kur kas leidžia savo pinigus ir kiek jų turi man visiškai neįdomu, žiūriu savęs.
nesuprantu, ką galima matyt, kai parašau 5 sakinius per savaitę, visiškai nesusijusius su manimi dažniausiai.
bet čia jūsų išankstinis nusistatymas, tai whatever.
guoda iš viso panelė taktiškoji.

QUOTE(taša @ 2013 09 25, 13:15)


as pritariu danbo del kitos temos. su tokia nuomone - koks skirtumas kaip gyvena kita-  tai kam cia dar tersti tema?

čia ne danbo siūlė, o aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 25, 09:26)
aš? ar aš klausiau, kur tu leidi savo pinigus? biškį nusileisk ant žemės, apie tai net kalbos nebuvo. aš čai iš viso nesireiškiu ir ištisai bambu? tau haliucinacijos gal prasidėjo? ir už kiek aš dirbu, nei tu žinai, nei tu šnekėk.

bet tai koks grubumas. o paskui stebites kad draugiu neturit.
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 25, 13:17)

čia ne danbo siūlė, o aš biggrin.gif

einam muštis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(guodzik @ 2013 09 25, 13:18)
bet tai koks grubumas. o paskui stebites kad draugiu neturit.

o vat tokio pasakymo,kad kažkas neturiu draugių aš niekur nemačiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 09 25, 13:18)
bet tai koks grubumas. o paskui stebites kad draugiu neturit.

nu iš kur tu trauki tokius dalykus?
jei ką, dabar aš tikrai rimtai įžeista jaučiuosi, ne tik kad mano pinigai skaičiuojami, bet dar ir šmeižiama esu.

QUOTE(Danbo @ 2013 09 25, 13:20)
einam muštis biggrin.gif

į želė biggrin.gif
Atsakyti