Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras Zosių klubas

bet tai guoda, tu visą savo algą iki paskutinio cento taip ir išleidi, nieko nepasitaupai?
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 09 24, 16:33)
nemanau kad mano seimininke priimtu studenta gyventi i savo buta  smile.gif kaip ir kambarioke manau nenoretu  biggrin.gif pvz tam naujam bute irgi sake griestai nenori studentu  smile.gif kazkaip as tikiu karma ir nenoriu prikiaulinti nei kambariokei nei seimininkei  biggrin.gif o ir nedega man tas butas taip kad dbr viska metu ir begu lauk.
Papildyta:

mama netures dbr, reikia malkas ziemai pirktis  smile.gif
pinigu nesusitaupys nes ziema man gausis beveik dvigubai brangiau moketi, laiko taip, sutinku, patogumas irgi kitas  smile.gif bet kazkaip visgi pagalvoju kad man taip nedega kad eiti i minusa, lekti, keltis ir pan. Rasiu manau dar kazka tikrai jei jau sita radau  smile.gif

na žiūrėk kaip tau gaunasi smile.gif taxam tikrai susitaypytų, tik aišku-ne iš karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 24, 15:39)
bet tai guoda, tu visą savo algą iki paskutinio cento taip ir išleidi, nieko nepasitaupai?

jo susitaupau ir paskui susimoku uz dantis biggrin.gif sakau, gi kad esu atsidejusi nuemimui, tvarkymui, balinimui tai nesinori is tu pinigu veliau moketis uz buta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 24, 15:20)

pažiūrėk,kiek laiko tau taupysis ir pinigų,kai gyvensi arčiau smile.gif



cia neikainojami pliusai. tiek laiko, tiek kuro sanaudu drinks_cheers.gif
Papildyta:
man ir keista skaityt. nenoriu skaiciuot svetimu pinigu, bet net as mokedama 850 uz nuoma sugebejau sukrapstyt breketams. ir pinigu stygius niekada nebuvo stabdys iseiti kur i zmones.
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus ir kad pasidžiaugėt kartu!
Sekmadienį mokytojų namų kieme bus blusturgis, kviečiu visas! smile.gif Žada gerą orą!
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 24, 15:41)
na žiūrėk kaip tau gaunasi smile.gif taxam tikrai susitaypytų, tik aišku-ne iš karto smile.gif

i miesta taxais nevaziuoju, o atgal nuo feju ten geras kelio gabalas, 2 lt gal ir sutaupyciau biggrin.gif
atsisakiau as to pasiulymo, suprantu gyvenciau uzkampy, landyneje ar su kokiu nesugyvenamu zmogumi tada tureciau pagrinda viska mesti ir lekti smile.gif o dbr gyvenu geram bute, normalioj vietoj, iki darbo aisku ne peskom 10 minuciu o pavaziuot reikia 15 minuciu ir dar pigiau moku. smile.gif dzin, bus dar tu pasiulymu, nelemta matyt smile.gif
o tas vaikinas ziauriai nusivyle, sake, kolkas buvau realiausia ir normaliausia kandidate biggrin.gif o kas cia sake kad lengva lengva surasti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 24 rugsėjo 2013 - 20:48
QUOTE(taša @ 2013 09 24, 18:03)
cia neikainojami pliusai. tiek laiko, tiek kuro sanaudu drinks_cheers.gif
Papildyta:
man ir keista skaityt. nenoriu skaiciuot svetimu pinigu, bet net  as mokedama 850 uz nuoma sugebejau sukrapstyt breketams. ir pinigu stygius niekada nebuvo stabdys iseiti kur i zmones.
skirtumas tas kad tu taupei, o as uzsigeidziau, po savaites susidejau ir uz viska moku realiu laiku smile.gif
nebekomentuosiu daugiau smile.gif ziurekite savo nosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 24 rugsėjo 2013 - 21:09
jau jokios nuomones negalima cia issakyt biggrin.gif bet kuriom temom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 09 24, 22:24)
jau jokios nuomones negalima cia issakyt biggrin.gif bet kuriom temom biggrin.gif

Kazkas pavydi, jog kazkas gyvena geriau, uzdirba daugiau ir pan.
Tipiskas lietuviu bruozas, neduok Die kazkas sekasi geriau...
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 09 24, 20:46)
skirtumas tas kad tu taupei, o as uzsigeidziau, po savaites susidejau ir uz viska moku realiu laiku  smile.gif
nebekomentuosiu daugiau  smile.gif ziurekite savo nosiu.


ne, breketams netaupiau, moraliskai tik kaupiausi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(guodzik @ 2013 09 24, 20:29)
i miesta taxais nevaziuoju, o atgal nuo feju ten geras kelio gabalas, 2 lt gal ir sutaupyciau  biggrin.gif
atsisakiau as to pasiulymo, suprantu gyvenciau uzkampy, landyneje ar su kokiu nesugyvenamu zmogumi tada tureciau pagrinda viska mesti ir lekti  smile.gif o dbr gyvenu geram bute, normalioj vietoj, iki darbo aisku ne peskom 10 minuciu o pavaziuot reikia 15 minuciu ir dar pigiau moku.  smile.gif dzin, bus dar tu pasiulymu, nelemta matyt  smile.gif
o tas vaikinas ziauriai nusivyle, sake, kolkas buvau realiausia ir normaliausia kandidate  biggrin.gif o kas cia sake kad lengva lengva surasti  biggrin.gif



nu reiskia ne sudba smile.gif nusipirksi greit savo koki butuka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 09 24, 22:24)
jau jokios nuomones negalima cia issakyt biggrin.gif bet kuriom temom biggrin.gif

nu tikrai, tik ir ieško, kaip įkąst.
jei nuomonė kitokia, diskusija apskritai negalima, nes tuoj būsi apšaukta, kad kišies į kitų reikalus ir dar pavydi, nes kažkam geriau sekasi, nors kam čia taip puikiai sekasi, nežinau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo october': 25 rugsėjo 2013 - 07:55
QUOTE(october' @ 2013 09 25, 07:53)
nu tikrai, tik ir ieško, kaip įkąst.
jei nuomonė kitokia, diskusija apskritai negalima, nes tuoj būsi apšaukta, kad kišies į kitų reikalus ir dar pavydi, nes kažkam geriau sekasi, nors kam čia taip puikiai sekasi, nežinau doh.gif

kokia cia nuomone. as pasijauciau kalta kad leidziu SAVO pinigus biggrin.gif
ir siaip koks tavo reikalas ir tashos kur as isleidziu savo pinigus smile.gif ar i kojine kisu ar batus perku doh.gif mano situacija pinigine yra visiskai kitokia: man pavoge telefona, nusipirkau, man reikejo breketu-susidejau, sugalvojau susitvarkyti veida-susitvarkiau ir t.t.. viena menesi isleidziu maziau, kita daugiau, ateina sventes ateina premija, bus pas mane tu pinigu biggrin.gif ir nera taip kad neturiu as tu 500 susimoketi uz naujo buto nuoma, tieisiog as nematau prasmes pinigus metyti i ora, jau geriau kazka nusipirksiu ar atsidesiu kaip tu sakai.
o pavydi ar nepavydi nezinau, ne man sprest. ax.gif tik kad esi ziauria netaktiska. as pvz tau neprikaisioju kad neieskai geresnio darbo, dirbi uz centus ir istisai bambi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 25 rugsėjo 2013 - 09:04