Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras Zosių klubas

Labas... smile.gif jau ir pirmadienis praejo, greit savaitgalis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Partena, ziauriai dziaugiuos uz tave thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif taip ir iki direktoriu daeisi biggrin.gif

as irgi sirguliuoju verysad.gif koseju... pripirkau siandien vaistu, tikiuos pades smile.gif
Atsakyti
gavau gera pasiulyma persikraustyti gyventi salia darbo bet jie jau nori kad nuoma butu mokama nuo spalio, as taip pries savaite pasakyti kambariokei ir seimininkei nedrisciau, uzstatas paliktas, plius kambarioke atostogose tai ot butu staigmena, grista o mane nebera lotuliukas.gif galvojau gal susimoketi nuoma ir dar abiejuose butuose viena menesi pagyvent g.gif bet velgi finansiskai tai man nelabai paranku. pazadejau iki siandien pasakyti ir nzn ka daryt verysad.gif iki darbo 10 minuciu, centro irgi, butas, tiksliau ten butu kambarys, prie balto tilto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 24 rugsėjo 2013 - 07:18
QUOTE(guodzik @ 2013 09 24, 08:15)
gavau gera pasiulyma persikraustyti gyventi salia darbo bet jie jau nori kad nuoma butu mokama nuo spalio, as taip pries savaite pasakyti kambariokei ir seimininkei nedrisciau, uzstatas paliktas, plius kambarioke atostogose tai ot  butu staigmena, grista o mane nebera  lotuliukas.gif galvojau gal susimoketi nuoma ir dar abiejuose butuose viena menesi pagyvent  g.gif bet velgi finansiskai tai man nelabai paranku. pazadejau iki siandien pasakyti ir nzn ka daryt  verysad.gif iki darbo 10 minuciu, centro irgi, butas, tiksliau ten butu kambarys, prie balto tilto.

o gyventum su kažkuo?
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 24, 08:13)
o gyventum su kažkuo?

tryse, mergina ir vaikinas dar gyvena, bet butas ten 70 kvadratu, kambarys jaukus, o ir tas vaikinukas is mano darbo smile.gif ir taip ir taip galvoju, jauciu pass busiu bet toks geras variantas. siaip galeciau sumoket nuoma ir dar pasilikt senam bute menesi bet kazkaip paskui komunalkes uz du butus moketi tai kazinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 09 24, 07:15)
gavau gera pasiulyma persikraustyti gyventi salia darbo bet jie jau nori kad nuoma butu mokama nuo spalio, as taip pries savaite pasakyti kambariokei ir seimininkei nedrisciau, uzstatas paliktas, plius kambarioke atostogose tai ot  butu staigmena, grista o mane nebera  lotuliukas.gif galvojau gal susimoketi nuoma ir dar abiejuose butuose viena menesi pagyvent  g.gif bet velgi finansiskai tai man nelabai paranku. pazadejau iki siandien pasakyti ir nzn ka daryt  verysad.gif iki darbo 10 minuciu, centro irgi, butas, tiksliau ten butu kambarys, prie balto tilto.


super! su kuo gyventum? kokia kaina?

kiek tu moki uz sena buna? 300?
nu manau karta nenuejus pasitusint, galetum susimoket ir uz sena, ir gyvent naujam ax.gif

Papildyta:
QUOTE(guodzik @ 2013 09 24, 09:44)
tryse, mergina ir vaikinas dar gyvena, bet butas ten 70 kvadratu, kambarys jaukus, o ir tas vaikinukas is mano darbo  smile.gif ir taip ir taip galvoju, jauciu pass busiu bet toks geras variantas. siaip galeciau sumoket nuoma ir dar pasilikt senam bute menesi bet kazkaip paskui komunalkes uz du butus moketi tai kazinau  doh.gif



sutarty parasyta pranest pries menesi?
Papildyta:
QUOTE(guodzik @ 2013 09 24, 09:44)
bet kazkaip paskui komunalkes uz du butus moketi tai kazinau  doh.gif



tai gi sildymo ner dar, kiek tu ten sumokesi? juolabiau ten kur negyvensi ju vandens net neisnaudosiu.
as tavo vietoj imciau!
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 24, 11:20)
super! su kuo gyventum? kokia kaina?

kiek tu moki uz sena buna? 300?
nu manau karta nenuejus pasitusint, galetum susimoket ir uz sena, ir gyvent naujam ax.gif

Papildyta:
sutarty parasyta pranest pries menesi?
Papildyta:
tai gi sildymo ner dar, kiek tu ten sumokesi? juolabiau ten kur negyvensi ju vandens net neisnaudosiu.
as tavo vietoj imciau!

kazkoks mano bendradarbis ir kazkokia panele. aj nebezinau, dvejoju jau. nuoma 500 plius komunaliniai. ziema sildymas 600 tai mokeciau apie 800. dbr moku 300 tai su komunaliniai ziema yra apie 550 Lt. O ka as veiksiu jei niekur neisiu? namie sedesiu savo centriuke biggrin.gif sutarty nieko neparasyta bet man nepatogu pries kambarioke ir seimininke blush2.gif beto kambarioke isvarius, grizta ir staigmena, manes nebera biggrin.gif zodziu, nesu as dar tokia kiaule blush2.gif plius mano sportas, dantiste visi antakalnyje tai kazkaip. jei butu nors pora savaiciu daugiau laiko, iskart jamciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 24 rugsėjo 2013 - 13:56
QUOTE(guodzik @ 2013 09 24, 14:49)
kazkoks mano bendradarbis ir kazkokia panele. aj nebezinau, dvejoju jau. nuoma 500 plius komunaliniai. ziema sildymas 600 tai mokeciau apie 800. dbr moku 300 tai su komunaliniai ziema yra apie 550 Lt. O ka as veiksiu jei niekur neisiu? namie sedesiu savo centriuke  biggrin.gif sutarty nieko neparasyta bet man nepatogu pries kambarioke ir seimininke  blush2.gif beto kambarioke isvarius, grizta ir staigmena, manes nebera  biggrin.gif zodziu, nesu as dar tokia kiaule  blush2.gif plius mano sportas, dantiste visi antakalnyje tai kazkaip. jei butu nors pora savaiciu daugiau laiko, iskart jamciau  doh.gif

taigi tik viena menesi pasedetum namie smile.gif baisaus cia daikto smile.gif vadiansi, ne taip ir nori gyvent salia darbo,jei nenori pakentet menesiuka biggrin.gif sporto abonementa irgi ne metams nusipirkai, bei pas dantiste neini kas antra diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 09 24, 15:10)
taigi tik viena menesi pasedetum namie smile.gif baisaus cia daikto smile.gif vadiansi, ne taip ir nori gyvent salia darbo,jei nenori pakentet menesiuka biggrin.gif sporto abonementa irgi ne metams nusipirkai, bei pas dantiste neini kas antra diena smile.gif

šį kartą ir aš pritariu danbo, aš pas dantistę į Pilaitę važinėjau.. ir nieko... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 24, 15:32)
šį kartą ir aš pritariu danbo, aš pas dantistę į Pilaitę važinėjau.. ir nieko... wink.gif

drinks_cheers.gif
ir siaip, teoriskai, nera sutarties - nera reikalo menesi gyvent smile.gif galima sutarti sumoket uz pora sav nuoma ir dali kazkokia komunaliniu smile.gif man buvo tas pats - vienakart grizau i baraka - o kambarioke issikrauscius doh.gif nu ir ka, finansiskai sunkiau buvo, bet dabar kadangi visi studentai tik ir iesko kur gyvent, tai greit Guodos vieta uzsikaltu, tuo labiau Antakalny smile.gif mano drauges kambarioke va dabar issikrauste pranesusi pries kelias dienas, kad rado kita buta, tai jai vienai skausminga nuomotis vilniaus g triju kambariu buta, ir bando ieskot kambarioko naujo ax.gif
Atsakyti
nu nesedesiu as namie biggrin.gif save zinau. tikrai nepasakysiu ne nes neturiu pinigu biggrin.gif imsiu is kruveles atidetos breketu nuemimui ir viskas, tas mane ir stabdo doh.gif
as esu palikusi uzstata ir jau susimokejau nuoma, tiketina kad pasakiusi jog iseinu cia ir dbr, man seimininke 300 lt negrazins tai gautusi vos ne tas pats kas pasilikti dar menesiui. sutartis yra, tik nzn kas joje parasyta biggrin.gif manau kad parasyta jog turiu pries menesi pranest issikeliant.
jei mokesiu komunalkes uz abu butus tai vel kokie 200 lt prisimes prie menesio islaidu. tai zodziu minusas bus koks 1000 lt kurie yra atideti dantims smile.gif tada pamastau ar man tikrai to reikia ir visgi galvoju kad ne smile.gif nera man taip blogai senam bute kad paskui tureciau paskola imti dantims tvarkytis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 24 rugsėjo 2013 - 15:14
QUOTE(guodzik @ 2013 09 24, 16:10)
nu nesedesiu as namie  biggrin.gif save zinau. tikrai nepasakysiu ne nes neturiu pinigu  biggrin.gif imsiu is kruveles atidetos breketu nuemimui ir viskas, tas mane ir stabdo  doh.gif
as esu palikusi uzstata ir jau susimokejau nuoma, tiketina kad pasakiusi jog iseinu cia ir dbr, man seimininke 300 lt negrazins tai gautusi vos ne tas pats kas pasilikti dar menesiui. sutartis yra, tik nzn kas joje parasyta  biggrin.gif manau kad parasyta jog turiu pries menesi pranest issikeliant.
jei mokesiu komunalkes uz abu butus tai vel kokie 200 lt prisimes prie menesio islaidu. tai zodziu minusas bus koks 1000 lt kurie yra atideti dantims  smile.gif tada pamastau ar man tikrai to reikia ir visgi galvoju kad ne  smile.gif nera man taip blogai senam bute kad paskui tureciau paskola imti dantims tvarkytis  biggrin.gif

pasiskolink iš mamos ir gražinsi kas mėnesį po 200lt wink.gif
pažiūrėk,kiek laiko tau taupysis ir pinigų,kai gyvensi arčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 09 24, 14:38)
drinks_cheers.gif
ir siaip, teoriskai, nera sutarties - nera reikalo menesi gyvent smile.gif galima sutarti sumoket uz pora sav nuoma ir dali kazkokia komunaliniu smile.gif man buvo tas pats - vienakart grizau i baraka - o kambarioke issikrauscius doh.gif nu ir ka, finansiskai sunkiau buvo, bet dabar kadangi visi studentai tik ir iesko kur gyvent, tai greit Guodos vieta uzsikaltu, tuo labiau Antakalny smile.gif mano drauges kambarioke va dabar issikrauste pranesusi pries kelias dienas, kad rado kita buta, tai jai vienai skausminga nuomotis vilniaus g triju kambariu buta, ir bando ieskot kambarioko naujo ax.gif

nemanau kad mano seimininke priimtu studenta gyventi i savo buta smile.gif kaip ir kambarioke manau nenoretu biggrin.gif pvz tam naujam bute irgi sake griestai nenori studentu smile.gif kazkaip as tikiu karma ir nenoriu prikiaulinti nei kambariokei nei seimininkei biggrin.gif o ir nedega man tas butas taip kad dbr viska metu ir begu lauk.
Papildyta:
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 24, 15:20)
pasiskolink iš mamos ir gražinsi kas mėnesį po 200lt wink.gif
pažiūrėk,kiek laiko tau taupysis ir pinigų,kai gyvensi arčiau smile.gif

mama netures dbr, reikia malkas ziemai pirktis smile.gif
pinigu nesusitaupys nes ziema man gausis beveik dvigubai brangiau moketi, laiko taip, sutinku, patogumas irgi kitas smile.gif bet kazkaip visgi pagalvoju kad man taip nedega kad eiti i minusa, lekti, keltis ir pan. Rasiu manau dar kazka tikrai jei jau sita radau smile.gif
Atsakyti