Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras Zosių klubas

QUOTE(october' @ 2013 09 20, 09:03)
Laba diena, o aš ilgai svarsčiau, ar vilktis megztinį, ar striukės užteks, tai ir tą, ir tą apsivilkau, bet šalta nepasirodė, o šiandien dar turėsiu toli kėblint po pietų, tai jaučiu visai sušilsiu..



m, kur ziuresi kasi? mes gal organizuosim kazka centre. gal nori prisijungt?
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 20, 10:03)
m, kur ziuresi kasi? mes gal organizuosim kazka centre. gal nori prisijungt?

nežinau, namie planavau, bet gal ir prisijungčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 20, 09:05)
nežinau, namie planavau, bet gal ir prisijungčiau smile.gif


mes lauksim gal bernai ka sugalvos, jei ne - tai su vitalija, M sakom reik koki staliuka kur rezervuot. gal kokiu ideju?
brodvejuj man nelabai patiko garsas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 20 rugsėjo 2013 - 09:31
QUOTE(taša @ 2013 09 20, 10:24)
mes lauksim gal bernai ka sugalvos, jei ne - tai su vitalija, M sakom reik koki staliuka kur rezervuot. gal kokiu ideju?
brodvejuj man nelabai patiko garsas.

šiaip daug kur rodo manau, brode jo, nelabai, plius jei ne prie pat ekrano, nieko nesimato dar..
hm, kas kas rodo, bet nžn, ar dideliam ekrane ar mažiukuose, plum bum rodo, bet ten maži ekraniukai tikrai, jau žiūrėjau praeitą penktadienį ten, tada būsi trečias lyg rodo, daugiau neišgalvoju..
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 09 19, 15:01)
Sveikinimai, Danbo  4u.gif  smile.gif

aciu 4u.gif ax.gif

QUOTE(taša @ 2013 09 20, 10:24)
mes lauksim gal bernai ka sugalvos, jei ne - tai su vitalija, M sakom reik koki staliuka kur rezervuot. gal kokiu ideju?
brodvejuj man nelabai patiko garsas.

o jus neturit teliko? ir siaip, internetas bent yra namie?smile.gif
rodo dar can cane ant kampo kur prie traku/pylimo
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2013 09 20, 09:34)
šiaip daug kur rodo manau, brode jo, nelabai, plius jei ne prie pat ekrano, nieko nesimato dar..
hm, kas kas rodo, bet nžn, ar dideliam ekrane ar mažiukuose, plum bum rodo, bet ten maži ekraniukai tikrai, jau žiūrėjau praeitą penktadienį ten, tada būsi trečias lyg rodo, daugiau neišgalvoju..


mes alausstudijoj ziurejom, ten daug mazu- nu kaip ir normaliai
Papildyta:
QUOTE(Danbo @ 2013 09 20, 09:35)
aciu 4u.gif  ax.gif
o jus neturit teliko? ir siaip, internetas bent yra namie?smile.gif
rodo dar can cane ant kampo kur prie traku/pylimo


neturim. internetas yra.
ten didelis ekranas?

ar buvot trakuose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 20 rugsėjo 2013 - 10:19
Labas zoses 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 09 23, 11:36)
Labas zoses 4u.gif

Labas! 4u.gif
Aš tai pasigirti atėjau - mane paaukštino! thumbup.gif
Gersiu didelį butelį šampano!
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2013 09 23, 15:38)
Labas! 4u.gif
Aš tai pasigirti atėjau - mane paaukštino! thumbup.gif
Gersiu didelį butelį šampano!

kaip saunu bigsmile.gif thumbup.gif kas dbr busi? smile.gif
as tai ziauriai gerai praleidau savaitgali su panom, prisiklykem iki asaru, varysim pavasari kur nors atostgaut visos thumbup.gif tai tiek geru emociju prisikroviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 09 23, 18:15)
kaip saunu  bigsmile.gif  thumbup.gif kas dbr busi? smile.gif
as tai ziauriai gerai praleidau savaitgali su panom, prisiklykem iki asaru, varysim pavasari kur nors atostgaut visos  thumbup.gif tai tiek geru emociju prisikroviau  smile.gif

Pasikvietė mane komunikacijos vadovė jai asistuoti, pagaliau baigsis tie visi šūddarbiai thumbup.gif wub.gif

Mačiau vis check in kitam bare biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
sveikinu Partena su nauju gyvenimu smile.gif

as tai sergu...
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2013 09 23, 16:39)
Pasikvietė mane komunikacijos vadovė jai asistuoti, pagaliau baigsis tie visi šūddarbiai thumbup.gif  wub.gif

Mačiau vis check in kitam bare biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

oi turetu buti labai idomu bigsmile.gif
o mano sian dien tai sauk briedi doh.gif gavau complaint'a, pirma karta per metus nes userei nepatiko mano balso tonas doh.gif o gi ***** gradins tuoj, dar negausiu premijos per ja nors nesijauciu kalta ten visai doh.gif bet taip pat gavau ir viena pirmaja savo asmenine padeka is userio tai gal nuplaus ta mano kalte biggrin.gif
dar pradejo lyt, gerai kad kolega parveze namo ir dar nudziugino, siandien avansadienis thumbup.gif o bet taciau... grizusi namo radau puse kambario prilyto, kazkaip matyt neuzdariau lango ir atsidare doh.gif buvo proga grindis issplaut bet uztat namie laukine temperatura doh.gif
zodziu, sakau, sekmes diena doh.gif
Atsakyti