Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras Zosių klubas

QUOTE(kissa666 @ 2013 09 19, 08:36)
jau ir as per puse nakties pripratau, lygtais patinka  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o tu net nematavai? as tai vistiek visada visada pasimatuoju  ax.gif

as pries pora savaiciu nusipirkau Lindex'e triusikus, tai kolkas labai patinka smile.gif reiks ir koki viena liemenuka paimti, pasibandyti smile.gif

man Lindexe geri apatiniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 19, 11:39)
ne tirkai ne mazai, musu tik 2 smile.gif o dabartine lova buvo 130 biggrin.gif va cia tai mazai buvo smile.gif

gruodi nebent i kokius kanarus ar pan. arba i kokia sostine.
dar glvoju gal i milana per kaledas-naujus pas drauge. zodziu noriu atostogu kuriu neturejau vasara smile.gif
Papildyta:
mes kai ieskojm lovos, tokia pora -  vyras didelis, aukstas, zmona ir nemazute ir isirinko 160 uzsisake. M sako - he, o mes tokie mazuciai 180  biggrin.gif

na net ir dviese aš tą patį sakyčiau smile.gif apie tryse išvis nekalbu smile.gif
ten rašo,kad šilta jūra būna, net nžn kiek tame tiesos...

šiaip viskas priklauso ne vien nuo gabaritų, bet ir nuo kambario dydžio, miegojimo pozos ir pan smile.gif
Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 09 19, 11:50)
ogo, maniskis sako - taigi kokia patalyne bus brangi tokiu ismatavimu!  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
o 220 manau pas mus netilptu tiesiog..

a ko nenori i kalnus? as turbut bile kur varyciau jau db!

bet juk neperki tos patalynės kasdien...
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 09 19, 12:03)
man Lindexe geri apatiniai  smile.gif

tai va vienus reiks paiimti, testavimui biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

sian atidirbu, ryt viena kliente ir savaitgalis smile.gif

bet zinokit kaip laukiu kai persikraustysiu dirbti i Zveryna bigsmile.gif kaip noriu greiciau ten viska irengti bigsmile.gif ir pagaliau turesiu normalu kambari bigsmile.gif
ir klientes ziuriu dar ne viena nebuvo labai pries smile.gif nes vistiek praktiskai nieks gyvenantis mano rajone nedirba cia, vistiek kazkur kitur smile.gif
Atsakyti
Danbo, švęsi gimtadienį? Gal tortą kepi,kad tavo V FB torto laukia biggrin.gif ?

Papildyta:
QUOTE(kissa666 @ 2013 09 19, 12:45)
tai va vienus reiks paiimti, testavimui  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

sian atidirbu, ryt viena kliente ir savaitgalis smile.gif

bet zinokit kaip laukiu kai persikraustysiu dirbti i Zveryna  bigsmile.gif  kaip noriu greiciau ten viska irengti bigsmile.gif ir pagaliau turesiu normalu kambari  bigsmile.gif
ir klientes ziuriu dar ne viena nebuvo labai pries smile.gif nes vistiek praktiskai nieks gyvenantis mano rajone nedirba cia, vistiek kazkur kitur smile.gif

jos vistiek rišis prie tavęs,o ne prie vietos, jei patinki smile.gif
dabar jau turėsi tikrą darbą smile.gif ką galvoji ten daryti? kaip ten reikalai su higienos pasais ir t.t.? šituos irgi turėsi tvarkytis pati?
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 19, 11:27)
na net ir dviese aš tą patį sakyčiau smile.gif apie tryse išvis nekalbu smile.gif
ten rašo,kad šilta jūra būna, net nžn kiek tame tiesos...

šiaip viskas priklauso ne vien nuo gabaritų, bet ir nuo kambario dydžio, miegojimo pozos ir pan smile.gif
Papildyta:

bet juk neperki tos patalynės kasdien...



neperki, bet tiesos yra- kuo didesne- tuo brangesne. Kurimoj vien paklode 100lt kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 19, 13:07)
neperki, bet tiesos yra- kuo didesne- tuo brangesne. Kurimoj vien paklode 100lt kainuoja.

tai logiška, daugiau audinio, ilgiau siūti užtrunka,daugiau žmonių po ja miega/gali miegot biggrin.gif
o kainos visur priklauso nuo gamintojo/firmos/kokybės/audinio.
gali rasti ir 90*180 už 300lt, o gali ir už 18lt. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 19, 11:50)
ogo, maniskis sako - taigi kokia patalyne bus brangi tokiu ismatavimu!  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
o 220 manau pas mus netilptu tiesiog..

a ko nenori i kalnus? as turbut bile kur varyciau jau db!

ai,sakiau, kad man per brangu biggrin.gif ir siaip, vaziuot su masina, 9 zmones, ir slidinet visas dienas. man diena - dvi smagu, o daugiau nesu praktikavusi, ir kompanija nepazistama isskyrus viena Evalda unsure.gif

QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 19, 13:06)
Danbo, švęsi gimtadienį? Gal tortą kepi,kad tavo V FB torto laukia biggrin.gif ?


nieko nezinau apie fb biggrin.gif nesijungiau net, nes mb telefone pasibaige doh.gif tortu tikrai nekepsiu,bet esu uzsakiusi kazkokius navarotu is kepyklos, reiks vaziuot atsiimt smile.gif ir siaip,nesvenciu as tu gimtadieniu, brolis bande isiprasyti, bet sakiau v, kad gal smagu butu i trakus palekt pasibastyt. tik kad shuds, reiks namo grizt, nes laipiodama kranais susitepiau kelnes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2013 09 19, 13:59)
ai,sakiau, kad man per brangu biggrin.gif ir siaip, vaziuot su masina, 9 zmones, ir slidinet visas dienas. man diena - dvi smagu, o daugiau nesu praktikavusi, ir kompanija nepazistama isskyrus viena Evalda unsure.gif
nieko nezinau apie fb biggrin.gif nesijungiau net, nes mb telefone pasibaige doh.gif tortu tikrai nekepsiu,bet esu uzsakiusi kazkokius navarotu is kepyklos, reiks vaziuot atsiimt smile.gif ir siaip,nesvenciu as tu gimtadieniu, brolis bande isiprasyti, bet sakiau v, kad gal smagu butu i trakus palekt pasibastyt. tik kad shuds, reiks namo grizt, nes laipiodama kranais susitepiau kelnes doh.gif

mano horoskope rašo,kad man turi patikti kalnai, kažkaip niekad nebuvau ir net įdomu būtų smile.gif
su kompanija juk visad galima susipažinti smile.gif
aš nežinau ką reiks daryt su mūsų visų trijų gimtadieniais... labai jau jie visi šalia biggrin.gif
gal į kokį Apvalaus stalo klubą tave vesis gimtadieniaus proga smile.gif kažin darbo dienom ten irgi tiek turistų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2013 09 19, 13:06)
jos vistiek rišis prie tavęs,o ne prie vietos, jei patinki smile.gif

dabar jau turėsi tikrą darbą smile.gif ką galvoji ten daryti?

kaip ten reikalai su higienos pasais ir t.t.? šituos irgi turėsi tvarkytis pati?

tai va ir as panasios nuomones smile.gif

noriu komoda nusipirkti, kokia gele, tada gal dar koki foteliuka, nors ir holas yra smile.gif nezinau mastysiu paskui jau kai isikraustysiu, ziuresiu pagal aplinkybes ko dar reikia smile.gif

sita drauge tvarkys smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai, Danbo 4u.gif smile.gif
Atsakyti
kaip saaaaalta unsure.gif isbegau su megztiniu ilgu, tai susalau. nors ir 3min ik idarbo

vakar kol grizom, kol paklojom guoli - pirma jau buvo doh.gif M gerai- jis atostogauja.. o man sunkiai keltis buvo
Atsakyti
Laba diena, o aš ilgai svarsčiau, ar vilktis megztinį, ar striukės užteks, tai ir tą, ir tą apsivilkau, bet šalta nepasirodė, o šiandien dar turėsiu toli kėblint po pietų, tai jaučiu visai sušilsiu..
Atsakyti