Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

QUOTE(Kriiste @ 2013 09 13, 18:11)
tai paziurekit - gal siunte per 2 pakuotes, man yra buve, kad kita atveze sekancia diena  mirksiukas.gif



QUOTE(darvina @ 2013 09 13, 18:11)
Kartais jie i dvi siuntas paskirsto , gal  ir jusu prekiu dalis kitoje siuntoje  g.gif

O kaip paziureti? Visas prekiu sarasas yra ant sitos dezes. Tai kitur negali buti , mano manymu.
Bet is tikruju..Kad neidetu 2-3, o dabar - 14 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 09 13, 22:56)
O kaip paziureti? Visas prekiu sarasas yra ant sitos dezes. Tai kitur negali buti , mano manymu.
Bet is tikruju..Kad neidetu 2-3, o dabar - 14 unsure.gif


DHL nuorodoje matosi kiek deziu jums buvo issiusta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 09 13, 22:56)
DHL nuorodoje matosi kiek deziu jums buvo issiusta mirksiukas.gif

NU va, visa gyvenima mokaisi ir durnas mirsti. doh.gif 2 pieces. As visai to nezinojau. Aciu, Kriiste. 4u.gif Tai kur dabar jos ieskoti? Parasas tai mano yra, kad priemiau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 09 13, 23:03)
NU va, visa gyvenima mokaisi ir durnas mirsti. doh.gif  2 pieces. As visai to nezinojau. Aciu, Kriiste. 4u.gif  Tai kur dabar jos ieskoti? Parasas tai mano yra, kad priemiau. verysad.gif


bet pasiraset uz viena pakuote mirksiukas.gif , pirmadieni atves 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas bandet registruotis Amway UK? Ar tai isvis imanoma padaryti is LT? g.gif . Jau taip norisi pigiau tos produkcijos isigyti, kazkaip per platintojus pirkti labai jau isbrangsta tie produktai ax.gif
Atsakyti
Gal kas žadate pirkti iš
http://www.tausendkind.de
Kaip suprantu ten nuo 150eurų nemokamas siuntimas g.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas susidomes 10 nr Siuslerio druskyte is www.bio-apo.de ? 4u.gif viena pakuote per daug paemiau blush2.gif
rasykite i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 13 rugsėjo 2013 - 22:38
Mamytės, gal kuri pirksit iš tos parduotuvės kur žieminiai kombiai kolumbijos yra, reikia mažių žiemai ruošti, prisijungčiau 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 09 13, 20:58)
atsauke asda mano uzsakyma  doh.gif  gal galit kas paaiskint, cia kortele mano netiko, ar kas?
We're sorry to say we've been unable to take payment for your order number #. Unfortunately this order has now been cancelled and won't be delivered.
If you've ordered an iTunes voucher and your order has been cancelled this is because, you have placed an order outside the UK, used a non UK credit or debit card, used an AMEX card or you've purchased your iTune voucher with other items.
If you believe this payment should have been authorised, please contact your bank or card issuer for more information before attempting to place a new order.
To re-order the items just go to www.asda.com/direct making sure that the contact, address and card details you provide are all correct.

Neissius jau sito užsakymo, nes jis atšauktas del to, kad sumokejote budama už UK ribu arba kortele, kuri registruota už UK ribu arba kortele AMEX ir siulo susisiekti su savo banku, jei manote, kad jie neteisus.
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 09 14, 00:03)
Mamytės, gal kuri pirksit iš tos parduotuvės kur žieminiai kombiai kolumbijos yra, reikia mažių žiemai ruošti, prisijungčiau  4u.gif  blush2.gif

http://www.marshallleisure.co.uk/
http://www.outdoorclearance.co.uk/
Man rodos šios parduotuvės susijusios, bet būna, kad kaina skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 09 13, 20:58)
atsauke asda mano uzsakyma  doh.gif  gal galit kas paaiskint, cia kortele mano netiko, ar kas?
We're sorry to say we've been unable to take payment for your order number #. Unfortunately this order has now been cancelled and won't be delivered.
If you've ordered an iTunes voucher and your order has been cancelled this is because, you have placed an order outside the UK, used a non UK credit or debit card, used an AMEX card or you've purchased your iTune voucher with other items.
If you believe this payment should have been authorised, please contact your bank or card issuer for more information before attempting to place a new order.
To re-order the items just go to www.asda.com/direct making sure that the contact, address and card details you provide are all correct.



cia groceries? ar direct/george?? g.gif
Atsakyti
Matet atsirado naujas lago friends kalendorius thumbup.gif Tik tiek, kad daug kas kartojasi kaip ir pernyksciam unsure.gif

http://www.amazon.de...pe_epc__1p_1_ti
Atsakyti