Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

QUOTE(slitka @ 2013 09 13, 08:39)
kaip as dziaugiuosi, kad mano vaikams dar puponautai nerupi  lotuliukas.gif per mazi dar siek tiek biggrin.gif

Jums pasiseke, mano dvimetis eina is proto del ju. Pries tai buvo masinos,modeliukai. O dabar dar ir puponautai. Negana to, kieme pas vaikus pamate metaline dezute, teko pirkt. O darzely pamate popierine. Pirkom. O ka darysi...Kitaip reikalauja, kad anie savo duotu..
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 09 13, 10:53)
prireikė ir man prekių iš čia: gal kas renka  blush2.gif  g.gif

jei ne, galėčiau parinkti, siųsčiau tiesiai į Lt
Klaipėda, galiu persiųsti
d.kvasnia@gmail.com

Aš taip pat jungčiaus , kaip žadat siųsti į LT (planuojam, kiek kainuos atsiuntimas )?
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 09 13, 14:38)
Jums pasiseke, mano dvimetis eina is proto del ju. Pries tai buvo masinos,modeliukai. O dabar dar ir puponautai. Negana to, kieme pas vaikus pamate metaline dezute, teko pirkt. O darzely pamate popierine. Pirkom. O ka darysi...Kitaip reikalauja, kad anie savo duotu..


o kai kas nors telefona atsines ismanuji ar dar ka nors "sustro" ir uznores - irgi pirksit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 09 13, 14:23)
o kai kas nors telefona atsines ismanuji ar dar ka nors "sustro" ir uznores - irgi pirksit g.gif

drinks_cheers.gif
mano vaikai ir nuolat tų puponautų zyzia kai į Maxima nueina, neperku iš principo, sakau jei nepatinka paduokit maximą į teismą, o man čia priekaištų nereiškit..

Šiaip kartais pagalvoju, kad rimtai reik maximą kokiai įstaigai paskūst..ji trikdo šeimų ramybę smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lauragana @ 2013 09 13, 13:48)
Aš taip pat jungčiaus , kaip žadat siųsti į LT (planuojam, kiek kainuos atsiuntimas )?

biški apsirikau, siuntimas 12,5sv, nes perkam virš 15svarų
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 09 13, 14:23)
o kai kas nors telefona atsines ismanuji ar dar ka nors "sustro" ir uznores - irgi pirksit g.gif

Perku ir pirksiu, tai, kas proto ir finansu ribose;)
Vaikai turi zinoti, kad viso pasaulio daiktu negaus. Bet pripazinkit, ne viena pildom su saiku ju norus, pomegius. Kas monstres, kas masineles perka. Kas geltonu batuku iesko (nei vienai, nieko asmenisko neturiu)...
O si karta mano vaiko silpnybe "papaniotai". Net maximos laikrastukas vertybe jam, nes puponautai nupiesti. Tai kad neprasinetu is kitu vaiku dezuciu, nupirkau nuosavas...smile.gif Kitos net is UK puponautus siunciasi. Nematau nieko blogo patenkinti viena kita vaiko nora.
Keista, ka jie juose mato?
Atsakyti
QUOTE(Gitula @ 2013 09 12, 15:59)
Sveikos gal kas renkat uzsakyma is pharmacyathand. arba is kur nors kitur, kur yra Floradix produktu.ir priimtu mane i kompanija? blush2.gif


Dabar pharmacy.. siuntimas labai išbrango, apsimoka nebent UK adresu pirkti, nuo 45sv nemokamas pristatymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2013 09 13, 15:45)
Perku ir pirksiu, tai, kas proto ir finansu ribose;)
Vaikai turi zinoti, kad viso pasaulio daiktu negaus. Bet pripazinkit, ne viena pildom su saiku ju norus, pomegius. Kas monstres, kas masineles perka. Kas geltonu batuku iesko (nei vienai, nieko asmenisko neturiu)...
O si karta mano vaiko silpnybe "papaniotai". Net maximos laikrastukas vertybe jam, nes puponautai nupiesti. Tai kad neprasinetu is kitu vaiku dezuciu, nupirkau nuosavas...smile.gif Kitos net is UK puponautus siunciasi. Nematau nieko blogo patenkinti viena kita vaiko nora.
Keista, ka jie juose mato?


tai va perkat - nes vaikui rupi, idomu - o ne todel, kad kiti turi mirksiukas.gif

Darzely labai jie zaidzia - ir ko tik neprisigalvoja - meta i pieva ir iesko, leidzia nuo ciuozyklos ir ziuri kuris toliau nuciuos, ar greiciau - nu veiklos laaabai daug jiems gaunas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 09 13, 15:33)

Šiaip kartais pagalvoju, kad rimtai reik maximą kokiai įstaigai paskūst..ji trikdo šeimų ramybę smile.gif



O man tai netrukdo, priesingai - gali va tartis - perkam tik viena dezute, ne visas, arba va jei kazkas labai pasiseks - nupirksiu leistuka (ar kaip ten jis), arba jei vel kazkas bus gero - pirksim kazka, uz ka duoda puponauta - nu ieina i auklejimo programa, o nekainuoja lotuliukas.gif ir namie vietos daug neuzima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 09 13, 15:46)
O man tai netrukdo, priesingai - gali va tartis - perkam tik viena dezute, ne visas, arba va jei kazkas labai pasiseks - nupirksiu leistuka (ar kaip ten jis), arba jei vel kazkas bus gero - pirksim kazka, uz ka duoda puponauta - nu ieina i auklejimo programa, o nekainuoja lotuliukas.gif ir namie vietos daug neuzima thumbup.gif

mums pavyzdžiui sukelia barnius, nes vienas gauna vienokį, kitas kitokį. Ir iš vis pirkit tenka to ko nevalgom ir nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 09 13, 16:55)
mums pavyzdžiui sukelia barnius, nes vienas gauna vienokį, kitas kitokį. Ir iš vis pirkit tenka to ko nevalgom ir nereikia smile.gif


cia jau kaip pateiksi - juk abieju pakuotes tokios pat - o va viduje siurprizas - ir ne vienas nera kazkuo blogesnis - tai irgi auklejimo etapas lotuliukas.gif o va del to ko nereikia - jo, bet as ir neperku, jei nereikia, bet tokia arbata susivartoja, tualetinis irgi - tad atsiranda ko pirkti rolleyes.gif
Atsakyti
as irgi perku tik tai, ka mes suvartotumem. visai skaniai ana savaite gira isgeriau biggrin.gif sia savaite niekas nepatrauke akies, ale vat pasake man, kad sasiskos skanios samsoniuku, niu tai tiek jau tos, paraugausime ir mes sian su bulviu kose ir rauginais agurkais. prisiminsiu vaikyste biggrin.gif
Atsakyti
sikart man sausi pusryciai sueis, tos samsoniuku desreles - reiks cicinsko kepsniuku padaryt su jom - zodziu dziaugsimes puponautais lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif Gal kuri gali pasakyti, ar Mytoys.de siunčia didelių gabaritų daiktus į Lietuvą? Dėkavoju už ats. smile.gif
Atsakyti