Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

Gal kas nors iš next.co renkate siandien? Klaipeda.
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 09 13, 08:39)
kaip as dziaugiuosi, kad mano vaikams dar puponautai nerupi  lotuliukas.gif per mazi dar siek tiek biggrin.gif

kol pradės kas rūpėt sugalvos kokia nauja akcija jie gudrūs žino kaip vaikus paveikt
Atsakyti
siaip viskas eina is darzelio, mes esam pries tokias akcijas, bet gi nesasi, rodo, pasakoja,kas kiek ko turi, ir prasideda zyzimas namie. o kuuuur mano puponautai, o kodel as neturiu ir t.t.

niu tai bandau rinkt asda direct, galiu ir george prijungt, nes man vistiek dar pas tuki paklydelis vienas turi atkeliauti maziukas, reik nors biski svorio parinkt.

pirmenybe teikiu SEB, uz kazkiek is kitu banku labai minimaliai galesiu uzdeti. vilnius, zirmunai, galiu persiusti pastu. pupos sveria 500g, tai persiuntimas 1 vnt nelabai apsimokes 4u.gif

rasykite i murcikas@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 13 rugsėjo 2013 - 09:35
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 09 13, 09:13)
Dar taip gali būti kad neoriginalus parduoda g.gif Javario tik nuorodą įkėliau, pigiau radau kitur ax.gif
Šiaip, pirkau iš Javario Ecco biom batukus, labai kokybiški atrodo, kol kas nenusivylėme.

va sitos basutes http://www.musumazyl...ukles-22-d?ch=c
nu man jie neverti tu pinigu ir ecco vardo biggrin.gif jau kokie froddo zymiai geresni.

mes turim rudeniui ecco batukus, taip pat ziemai. Jokiu priekaistu. Nu bet sitos basutes tai nuvyle mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 09 13, 09:16)
mes turim rudeniui ecco batukus, taip pat ziemai. Jokiu priekaistu. Nu bet sitos basutes tai nuvyle mane ax.gif

kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2013 09 13, 10:23)
kur pirkote?

javari
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 09 13, 09:18)
isbandziau sita sampuna, tai  thumbup.gif  Aisku, po pirmo karto suzavejo labai. Po ilgesnio  naudojimo gal kitokie atsiliepimai bus  biggrin.gif 
Bet patiko tuom, kad neapsunkina plauko, tokie svelnus. Nu zodziu, nenusivyliau  rolleyes.gif
O kas uzsakinejot is UK, pasidalinkit ispudziais, kiek mazdaug gavos uz siuntima  blush2.gif  Ta prasme, kiek pabrango sampunas.. Ar pigiau gavos nei LT pirkt?  rolleyes.gif

Aš užsakiau, U.K. siuntimas nemokamas, iš ten pagal svorį. Mokėjau PP, užsakymo neanuliavo, rašo confirmed. Šampuno talpa 250 ml + pakuotė. Žiūrėsime kokia gal. kaina bus 4u.gif

Iš tikrųjų galima buvo bandyti tiesiai į LT siųsti, pvz. aš surinkau 16 vnt., siuntimas 10 svarų, tai vienai prekei gaunasi ~2,6 lt.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 09 13, 10:02)
siaip viskas eina is darzelio, mes esam pries tokias akcijas, bet gi nesasi, rodo, pasakoja,kas kiek ko turi, ir prasideda zyzimas namie. o kuuuur mano puponautai, o kodel as neturiu ir t.t.

niu tai bandau rinkt asda direct, galiu ir george prijungt, nes man vistiek dar pas tuki paklydelis vienas turi atkeliauti maziukas, reik nors biski svorio parinkt.

pirmenybe teikiu SEB, uz kazkiek is kitu banku labai minimaliai galesiu uzdeti. vilnius, zirmunai, galiu persiusti pastu. pupos sveria 500g, tai persiuntimas 1 vnt nelabai apsimokes  4u.gif

sakykit o per tuki asda galima jau pirkti? skaiciau jos temoj, kad uzblokavo. gal jau pasikeite situacija?
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 09 13, 09:26)

dekui
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 09 13, 09:29)
sakykit o per tuki asda galima jau pirkti? skaiciau jos temoj, kad uzblokavo. gal jau pasikeite situacija?



kaip as suprantu ten uzblokavo groceries, o directa ir pati Lina siuo metu renka.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 09 13, 10:36)
kaip as suprantu ten uzblokavo groceries, o directa ir pati Lina siuo metu renka.

aciu, susimaisiau su pavadinimais doh.gif
Atsakyti
Prijungčiau vieną ar dvi mergaites prie sportsdirect.com
Tik su mažais krepšeliais, kad siuntimo išlaidos nepadidėtų. Tik Vilnius. Siuntimas turbūt gausis 2 svarai.
Užsakinėsiu šiandien apie 15 val.
Atsakyti