Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

Labas, merginos 4u.gif

gal galetumete rekomenduoti parduotuve, kur nemazas apatinio trikotazo pasirinkimas ir siuncia i LT? Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
Turiu laisvo Iherb krepsiuko apie 10$ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zemciugelis @ 2013 09 19, 21:41)
kokiu adresu jus pirksite? jei komerciniu, tai jums uzsakymas nepraeis. jei giminaiciu, tai vel 50/50 kad praeis, nes LT korteles jie ne visada priima, reikia tureti UK registruota kortele. kadangi tai problematiska parduotuve LT kortelems, tai nelabai ir jungiasi, nes tik pinigu uzsaldymas.

Turiu ir adresa normalu ir angliska kortele:)tik va siustis vienai brangu:)
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 09 19, 21:43)
O TheHut parduodami brand'iniai daiktai originalūs? Klausimas kvailas, bet ten kartais kainos labai juokingos būna smile.gif

smile.gif Negaliu pasakyti dėl originalumo, nes nežinau kaip patikrint blush2.gif bet pirktų daiktų kokybė nenuvylė ax.gif (Everlast, Bravesol, Puma, Kaspersky)
Atsakyti
Sveikos. Siandien uzsakinesiu is tesco, jei yra norinciu rasykite. Uzsakyma darysiu po pietu.
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 09 19, 21:55)
Gal galite įdėti Šiuslerio druskų nuorodą  4u.gif  Per paiešką ieškojau aptarimų temoje- neranda  g.gif  Pačiame puslapyje irgi nerandu  blush2.gif

http://www.bio-apo.d...j6#.Ujvq_dK8Aag

as jungiaus prie sm nares, kuri pirko is sito puslapio Šiuselrio druskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga++ @ 2013 09 19, 21:10)
Mamytes, priminsiu, renku uzsakyma is vokieciu vaistines unserekleineapotheke.de. Uzsakyti planuoju si sekmadieni, esame jau septynios, priimtume dar tris kompanjones. Vilnius, SEB bankas, jei labai reikia, persiusiu i kita miesta smile.gif. Perkame homeopatinius vaistus nuo slogos, kosuliu.., weledos produkcija, Siuslerio druskas ir dar daug ka smile.gif.
Krepseliu laukiu i inga.svajinga@gmail.com

niekad iš čia nepirkau,bet dabar sirguliuoju,tai noriu ir aš,tik nzn ką pirkti nuo sinusito,slogos,kosulio suaugusiam
įsimečiau į krepšiuką Gelomyrtol,ambroxol,nuo slogos nerandu...padėkit blush2.gif
o šios tabletėsnuo ko,nerandu aprašymo
tiesa,per kiek laiko atsiunčia...maždaug ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supermamce: 20 rugsėjo 2013 - 09:14
Vilniuje prisijungčiau prie mothercare.com
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 09 19, 22:43)
Turiu laisvo Iherb krepsiuko apie 10$ 4u.gif

NEBETURIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2013 09 20, 09:06)
niekad iš čia nepirkau,bet dabar sirguliuoju,tai noriu ir aš,tik nzn ką pirkti nuo sinusito,slogos,kosulio suaugusiam
įsimečiau į krepšiuką Gelomyrtol,ambroxol,nuo slogos nerandu...padėkit blush2.gif
o šios tabletėsnuo ko,nerandu aprašymo
tiesa,per kiek laiko atsiunčia...maždaug ax.gif

as jau kelinti metai nuo slogos geriu hexarine, nezinau kiek gerai, kiek blogai, bet tie purskalai man nepadeda.
Atsakyti
Priminkit kur perkat Columbia striukes žiemai?
Man jau reiktų merginai 5 metų
Ačiū
Atsakyti
Gal kur uzmatet lele Anabele gera kaina ? mirksiukas.gif
Atsakyti