Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

QUOTE(vjolanta @ 2013 09 19, 14:44)
O jie siunčia į LT?

per uk 4u.gif
Atsakyti
Rytoj is ryto H&M uzsakymas yra dar norinciu?
Papildyta:

Papildyta:
QUOTE(murashke @ 2013 09 19, 14:47)

Per komerciny adresa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samienta: 19 rugsėjo 2013 - 14:20
Merginos,
turiu klausimą: vakar vėlai bandžiau daryti užsakymą iš united colours of benetton. Kaip ir padariau viską, ko lentelėse prašė: suvedžiau visa electron nr, koduką, bet šiandien pasitikrinus sąskaitą, pinigai nei rezervuoti, nei nuskaičiuoti. Kažin ar man pavyko nusipirkti? Niekada nesu pirkusi pati
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbulas: 19 rugsėjo 2013 - 15:23
Mergaites, gal kas kartais esate parsisiunte pigiau (nei 60 lt.) nagu stiprikli (micro cell 2000)? Jei taip, tai is kur siunciates?
Atsakyti
QUOTE(Vai2x @ 2013 09 19, 11:31)
Esu pirkus ne kartą. Atsiunčia nemokamai,tik ne taip greit - iki 3 savaičių užtrunka.


siuncia nemokamai??? bigsmile.gif tikrai? bigsmile.gif tai gal ten reikia uz labai daug pirkti? g.gif
Atsakyti
Gal kas iš Klaipėdos rinktų mothercare?.. smile.gif prisijungčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 09 19, 16:38)
siuncia nemokamai???  bigsmile.gif  tikrai?  bigsmile.gif  tai gal ten reikia uz labai daug pirkti?  g.gif


jei cia apie thehut svetaine, tai nereikia pirkti uz daug, siuncia nemokamai nuo 10 svaru 4u.gif
http://www.thehut.co...nformation.list
Atsakyti
Mergaitės iš Next galima pirkti tik per tarpinikus? g.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas http://www.mothercare.com/ kaune? prisijungciau
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 09 18, 14:35)
Pirksiu tokias kuprines, rinksiu 5 vnt, kad siuntimo išlaidas pasidalinti. Į LT nesiunčia, tad siusiu per Tukį. Siuntimas iki UK 14,90 Eur + 1 Eur už kiekvieną kilogramą. Ir dar Tukiui 1,5 svaro už 1kg. Jei susirinks 5 kuprinės, tai kuprine turetu gautis apie 78 lt su siuntimu.


jei kuri užmatytumėt tokią berniukišką kuprinę šaukit garsiai 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Sorry kad galbut kišuosi čia bet gal kas gelėtu man nupirkti vaistu iš Chemistdirect? Arba gal kas dar norėtu iš šios vaistynės pirkti kažka.Nes kainos man patinka. Tik nemoku internetu pirkti. blush2.gif Lauksiu pasiulimu i AŽ
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 09 19, 16:55)
Mergaitės iš Next galima pirkti tik per tarpinikus?  g.gif  4u.gif

iš next.co.uk taip, tik per tarpininkes
iš nextdirect.com galima pačioms, siuntimas nemokamas
Atsakyti