Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

Pirksiu tokias kuprines, rinksiu 5 vnt, kad siuntimo išlaidas pasidalinti. Į LT nesiunčia, tad siusiu per Tukį. Siuntimas iki UK 14,90 Eur + 1 Eur už kiekvieną kilogramą. Ir dar Tukiui 1,5 svaro už 1kg. Jei susirinks 5 kuprinės, tai kuprine turetu gautis apie 78 lt su siuntimu.

Pirksiu iš čia

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Lauksiu lauruciuk@yahoo.com esam jau trise 4u.gif

Beje gal kuri jau gavot, ar ju nugarele kieta? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 18 rugsėjo 2013 - 13:43
Jeigu susirinks norinčių pasidalinti shipą ir mokestį Tukiui, planuoju šį vakarą užsakinėti http://www.tesco.com...omoId=A30922810
Varėna, kam tinka galiu persiūst.
Atsakyti
Merginos 4u.gif , iš nuorodos 1 psl. Littlewoodseurope.com patenku į Littlewoods.com. Nebesusigaudau aš ten, ar jie dar siunčia į LT? g.gif
Atsakyti
Merginos pleas pagalbos uzsisakanejau is asda.direct. com uzsakymo suma 127 svar yeinu i istorija pazeti kur mano siuntinys raso CANCELED, o pinigai negrazinti ka tai reiskia?
Atsakyti
QUOTE(Šiurpė @ 2013 09 18, 12:12)
Merginos  4u.gif , iš nuorodos 1 psl. Littlewoodseurope.com  patenku į Littlewoods.com. Nebesusigaudau aš ten,  ar jie dar siunčia į LT?  g.gif


Nebesiuncia unsure.gif man ir buvo ablomas, prikroviau krepsi, radau promo koda doh.gif ir se tau

taip pat nebesiuncia very.co.uk
Atsakyti
kiek daug anuliuotu uzsakymu is asdos unsure.gif kieno adresu siunciat? tukio ar pa? (domintu anuliuoti uzsakymai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 09 18, 14:52)
kiek daug anuliuotu uzsakymu is asdos  unsure.gif kieno adresu siunciat? tukio ar pa? (domintu anuliuoti uzsakymai  4u.gif



mano pirktas pries kelias dienas, tukio adresu. niu lyg matau, kad jau dali issiunte, o mano kelios vaikiskos smulkmes, waiting dispatch.
Atsakyti
Pirkau tuo adresu kur PA tai ka dbr daryti pinigai negrzinti kaip nauja zusakyma daryti, o tai velniava
Atsakyti
QUOTE(samienta @ 2013 09 18, 15:05)
Pirkau tuo adresu kur PA tai ka dbr daryti pinigai negrzinti kaip nauja zusakyma daryti, o tai velniava



tai juos nurase, ar tik rezervavo? jei jie kaboja prie rezervuotu, tai cia bankas turi grazinti, ne parduotuve
Atsakyti
Nurasyti pinigai
Atsakyti
The item(s) shown below have been cancelled from your order. We’ve refunded the cost of the items to the payment card you used to pay for the order and sent you an email to let you know. It may take up to 10 days for the refund to show in your account.

VA RASO TAIP KIEK SUPRANTU GARZINS PINIGUS BET GALI UZTRUKTI APIE DIENU:(
Atsakyti
QUOTE(samienta @ 2013 09 18, 15:28)
The item(s) shown below have been cancelled from your order. We’ve refunded the cost of the items to the payment card you used to pay for the order and sent you an email to let you know. It may take up to 10 days for the refund to show in your account.

VA RASO TAIP KIEK SUPRANTU GARZINS PINIGUS BET GALI UZTRUKTI APIE  DIENU:(



o ten isvardintos visos prekes, ka pirkote? gal tik dalies nenebuvo, tai ir anuliavo?
Atsakyti