Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

QUOTE(Kimora @ 2013 09 18, 13:05)
Tikrai pamažinta, pernai buvo 855gr.  unsure.gif

drinks_cheers.gif
Aš visiem, kad apskelbiau, kad papigiai skanių saldainių pripirkau ir kad svorio 850 g, o tikrai pasirodo šių metų dėžės mažesnės g.gif
Atsakyti
Renku SD.Kaunas,arba siunčiu paštu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 09 18, 12:54)
paprasciausiai uzsiregistruokit savo accounta kokiu nors adresu (kad ir Tukio) ir parasykit laiska i emeil klientu aptarnavimui kad tokiam accounte jums dadetu delivery adresa(jis liks jums visam laikui tame accounte)


??? Kas čia per idėja? ??? Gal man i Tesco pasiskambinti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 09 18, 12:54)
leidzia pirkti PA adresu tik ju sistemoj nera galimybes ivesti to adreso. paprasciausiai uzsiregistruokit savo accounta kokiu nors adresu (kad ir Tukio) ir parasykit laiska i emeil klientu aptarnavimui kad tokiam accounte jums dadetu delivery adresa(jis liks jums visam laikui tame accounte), kadangi ju sistema neleidzia sio adreso ivesti. Aisku neiskart bet per kelias dienas jie patys iveda ta adresa ir atsiparso uz nepatogumus. as senai jau PA adresu uzsakineju is Tesco maisto ir problemu nebuvo. 4u.gif
Ar man tik pasirode ar tikrai pamazinta pakuote Celebration saldainiu o kaina tai ta pati g.gif

Ačiū, bandysiu taip daryti
Tikrai, pernai buvo 855 gr., šiemet ne tik Tesco bet ir Asdoj po 750 gr.
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2013 09 18, 13:18)
??? Kas čia per idėja? ??? Gal man i Tesco pasiskambinti? bigsmile.gif

Linut, jūs nepykite, tiesiog ji kaip pavyzdį jūsiškį adresą parašė ax.gif Nemanau, kad visi puls ir naudos jūsų adresą, nes gi neviešai jūsiškis skelbiamas smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kurios pirkote Gap striukyte berniukui ziemai is gap. eu puslapio. Ar jos pukines. Nes gap.eu puslapyje raso kad vidus poliesteris, o gap.com puslapyje tokios pacios raso, kad vidus pukinis.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 09 18, 13:25)
Linut, jūs nepykite, tiesiog ji kaip pavyzdį jūsiškį adresą parašė ax.gif Nemanau, kad visi puls ir naudos jūsų adresą, nes gi neviešai jūsiškis skelbiamas smile.gif


Nepykstu, aisku. Bet, bet kuriuo atveju, dabar reikia tikrinti su Tesco ar nera tokios nesamones padarytos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 09 18, 10:52)
pietus vaikui  biggrin.gif  cool.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aha, gal tada paaugs, kad kuprinę paneštų
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 09 18, 13:28)
Nepykstu, aisku. Bet, bet kuriuo atveju, dabar reikia tikrinti su Tesco ar nera tokios nesamones padarytos  4u.gif

apie kokias nesamones cia kalbate? g.gif kad vienoje paskyroje keli adresai nurodyti? Ir kas cia tokio nelabai suprantu ax.gif pas mane kai kur ir 4 adresai irasyti ir nieko.
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 09 18, 13:45)
apie kokias nesamones cia kalbate?  g.gif kad vienoje paskyroje keli adresai nurodyti? Ir kas cia tokio nelabai suprantu  ax.gif pas mane kai kur ir 4 adresai irasyti ir nieko.


Tukio adresas yra delivery adresas. Ne registracijos ir ne billing'o adresas 4u.gif Ir, ypac tais atvejais, kai registruojasi musiskiu, o delivery visiskai kitas adresas.

Visi kiti adresai mums neaktualus ir nesvarbus. Galima tureti nors ir po 4, kaip jus sakot! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 09 18, 14:02)
Tukio adresas yra delivery adresas. Ne registracijos ir ne billing'o adresas  4u.gif Ir, ypac tais atvejais, kai registruojasi  musiskiu, o delivery visiskai kitas adresas.

Visi kiti adresai mums neaktualus ir nesvarbus. Galima tureti nors ir po 4, kaip jus sakot!  4u.gif

kartais tie adresai turi sutapti arba registracija yra imanoma tik su uk adresu. Gerai, kad paklausiau. Reikes visur adresus sukeist, nes po tokiu skambuciu accountai ir blokuojami. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 09 18, 14:07)
kartais tie adresai turi sutapti arba registracija yra imanoma tik su uk adresu. Gerai, kad paklausiau. Reikes visur adresus sukeist, nes po tokiu skambuciu accountai ir blokuojami.  4u.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif Adresai turi sutapti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija05 @ 2013 09 18, 10:43)
Taikys abi  4u.gif

o aš bandžiau, tai man taikė tik vieną g.gif
Atsakyti