Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

QUOTE(egipte @ 2013 09 18, 10:32)
Laba, mamytes, sakykit crocs.eu taiko 1 nuolaida, ar gali taikyt 2 ? Nes dabar nuo 50$-10$, ir ar taikys dar 20 % nuolaida ? Aciu, kas atsakys smile.gif

Taikys abi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 09 18, 10:15)
na, jei ne daugiau 10 proc, ir su optimiskiausiomis prognozemis vsers kokis bent 18, tai neturetu virsyti 1.8kg su viskuo, ale jei vien kuprine 850g, tai ka ten pridesi ant to kg  biggrin.gif
Papildyta:
is pradziu reikia laika suderinti su tukiu, jie parasys kokiom dienom kada galimauzsakineti, + 2 svarus reikes damesti ant arbatos kurjeriui.


pietus vaikui biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Niekaip nepavyksta redaguoti adreso tesco.goceries. Prašo įvesti poscode, įvedu, tuomet leidžia tik galimus variantus pasirinkti, o reikiamo man nėra (PA) Gal nematau kur galima rankiniu būdu pasirinkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 09 18, 11:02)
Niekaip nepavyksta redaguoti adreso tesco.goceries. Prašo įvesti poscode, įvedu, tuomet leidžia tik galimus variantus pasirinkti, o reikiamo man nėra (PA) Gal nematau kur galima rankiniu būdu pasirinkti g.gif



Taip, aš irgi bandžiau, ir kiek supratau kitais adresais nesiuncia g.gif

Primenu, kad rytoj ruošiuosi daryti užsakymą iš SD 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 18 rugsėjo 2013 - 10:41
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 09 17, 20:03)
isprotesiu, kaip visos perka asda, o as negaliu, nes dar neatkabino pinigu, kai anuliavo uzsakyma  doh.gif  smile.gif  smile.gif
esu isitikinus, kad ne viena zino, tik gal tarp kupriniu postu pasiklydo maniskis, kur klausiau, kokiom sumom uzsakinejat is h&m, kad neatsauktu? tad kartojuosi  blush2.gif

svarbiau yra adresas, o ne suma ax.gif



QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 09 17, 21:38)
Klausimas: gal kuri matėt Lt pardėse šalikų iš plunksnų?
va tokių

user posted image

turguj prie medziagu rasit tikrai


QUOTE(AsIrTu @ 2013 09 18, 00:31)
Pernai nebuvo aktualu, tai neįsidėmėjau kai rašėte apie Columbia kombinezonų dydžius. O šiemet prireikė vaikui kombinezoną pirkti, tai ir susimąsčiau kaip pas Columbia su dydžiais, ar atitinka jie, ar kokie nors padidinti  g.gif Gal galite pasidalinti patirtimi? smile.gif

mums atitiko visi columbia kombai rolleyes.gif cia gal kas turi berniukus, tiem atrodydavo mazinti. Bet reikia i ugi ziureti, o ne i menesius/metus. Be to, paziurekite skelbimus ir rasite visu dydziu issamius matavimus.
Atsakyti
Saldaaaaaainiai happy.gif Kas Tesco žadate užsakinėti?
Man tos pačios bėdos su PA adresu, o su Tukiu be lengvuju narkotikų nesusišnekėsi...
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 09 18, 12:11)
turguj prie medziagu rasit tikrai

Dar berods Danesoj buvo.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 09 18, 13:27)
Dar berods Danesoj buvo.



Danesoj tikrai yra ir dar maciau prie tu visu pardziu kur balionus ir kt.sventine atributika pardavineja ax.gif balionu salis ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Ziuziu @ 2013 09 18, 11:39)
Danesoj tikrai yra ir dar maciau prie tu visu pardziu kur balionus ir kt.sventine atributika pardavineja ax.gif balionu salis ir pan.

Mūsų klaipėda ubagų šalis doh.gif parduotuvės su šventinėm atributikom neturi jų, bet patarė iš jų Vln užsisakyt. taip ir padariau, nes per 1d pristato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 09 18, 10:02)
Niekaip nepavyksta redaguoti adreso tesco.goceries. Prašo įvesti poscode, įvedu, tuomet leidžia tik galimus variantus pasirinkti, o reikiamo man nėra (PA) Gal nematau kur galima rankiniu būdu pasirinkti g.gif



QUOTE(norala @ 2013 09 18, 10:40)
Taip, aš irgi bandžiau, ir kiek supratau kitais adresais nesiuncia g.gif



leidzia pirkti PA adresu tik ju sistemoj nera galimybes ivesti to adreso. paprasciausiai uzsiregistruokit savo accounta kokiu nors adresu (kad ir Tukio) ir parasykit laiska i emeil klientu aptarnavimui kad tokiam accounte jums dadetu delivery adresa(jis liks jums visam laikui tame accounte), kadangi ju sistema neleidzia sio adreso ivesti. Aisku neiskart bet per kelias dienas jie patys iveda ta adresa ir atsiparso uz nepatogumus. as senai jau PA adresu uzsakineju is Tesco maisto ir problemu nebuvo. 4u.gif


Ar man tik pasirode ar tikrai pamazinta pakuote Celebration saldainiu o kaina tai ta pati g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 18 rugsėjo 2013 - 12:00
QUOTE(NNata @ 2013 09 18, 12:54)
Ar man tik pasirode ar tikrai pamazinta pakuote Celebration saldainiu o kaina tai ta pati g.gif

Tikrai pamažinta, pernai buvo 855gr. unsure.gif
Atsakyti

Merginos gal kas renka cocooncenter

noreciau prisijunti 4u.gif
Atsakyti