Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

Nuo rytojaus populiarieji saldainiai bus po 4 svarus http://www.tesco.com...omoId=A30922810 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ledevil @ 2013 09 17, 22:53)
Nuo rytojaus populiarieji saldainiai bus po 4 svarus http://www.tesco.com...omoId=A30922810  thumbup.gif

Gal kas pirks..? norėčiau kokį 10 vnt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 09 17, 22:06)
As pirmoke isleidau su ta didziaja-sunkiaja herlitz. Ir ka gi, eina dar nebandyk atimt. Viskas telpa- ir knygos, ir zaislai. Nei karto nesake, kad nepatogi, sunki ir t.t. Segtukas uzsisega pats savaime, atsegant reikia pasukti ir viskas. Zodziu, vien privslumai. As ja labai patenkinta.

Mano antrokas irgi dėl svorio nesiskundžia, bet pernai kažkokia higienistė (ar kas ten) svėrė kuprines vienas ir su knygom, lygino su vaiko svoriu ir išvadas parašė, mūsų kuprinė per sunki ax.gif . Bet per metus 2 kg priaugo, gal jau tinkama bigsmile.gif .

QUOTE(ledevil @ 2013 09 17, 22:53)
Nuo rytojaus populiarieji saldainiai bus po 4 svarus http://www.tesco.com...omoId=A30922810  thumbup.gif

Gal kas iš Šiaulių užsakinės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 17 rugsėjo 2013 - 22:08
man aisku dar du metai iki to galvos skausmo, bet tai jau skaitau ir pasizymiu, nes neisivaizduoju kaip mano sliekas temps ta kuprine. ir kiek svers, nes dabar 5 metu sveria 16kg doh.gif
Atsakyti
Pernai nebuvo aktualu, tai neįsidėmėjau kai rašėte apie Columbia kombinezonų dydžius. O šiemet prireikė vaikui kombinezoną pirkti, tai ir susimąsčiau kaip pas Columbia su dydžiais, ar atitinka jie, ar kokie nors padidinti g.gif Gal galite pasidalinti patirtimi? smile.gif
Atsakyti
Columbia kombiai mažinti truputi.
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2013 09 17, 23:33)
Columbia kombiai mažinti truputi.

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2013 09 18, 00:31)
Pernai nebuvo aktualu, tai neįsidėmėjau kai rašėte apie Columbia kombinezonų dydžius. O šiemet prireikė vaikui kombinezoną pirkti, tai ir susimąsčiau kaip pas Columbia su dydžiais, ar atitinka jie, ar kokie nors padidinti  g.gif Gal galite pasidalinti patirtimi? smile.gif

labai viskas priklauso nuo vaikučio ūgio 4u.gif vientisi mažinti tikrai dydžiu, o dvigubi nuo ūgio priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2013 09 17, 23:01)
Gal kas pirks..? norėčiau kokį 10 vnt biggrin.gif

Tesco maistas nebelabai nori leisti pirkti su lietuviskom kortelem doh.gif Pinigus rezervuoja, bet uzsakymo neatveza. Mano atveju isvis, pinigus netgi nusirase doh.gif Bet parase laiska, kad nepavyko nurasyti doh.gif Paskui refunda padare biggrin.gif
Mes tu saldainiu uzsipirkom is Asdos maisto.Aisku brangiau, bet bent jau gavom biggrin.gif
Atsakyti
O kur perkate columbia kombinzonus?
Atsakyti
kas priimtu prie sd uzsakymo?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 09 18, 00:00)
man aisku dar du metai iki to galvos skausmo, bet tai jau skaitau ir pasizymiu, nes neisivaizduoju kaip mano sliekas temps ta kuprine. ir kiek svers, nes dabar 5 metu sveria 16kg  doh.gif


maniske siemet pirmoke pirkau McNeil kuprine (7m 20kg) ergonomine nugarele. Kuo puikiausiai nesioja ir netgi begioja biggrin.gif telpa ir zaislai ir knygos ir piespieciai. Bet kaip rase kazkuri mama, vaikams ant peciu turi buti patogi, o kad mums su viena ranka nesti manau del del savo patogumo perkame tas kuprines.
Geriausiai tai pasimatuoti musu pardese tas kuprines ir gal bus lengviau rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti