Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

QUOTE(braskelina @ 2013 09 16, 23:32)
O čia tas kuprines pirmokams perkate g.gif

user posted image

Kažin ar patogu bus vaikui su užtrauktukais ar geriau tokio tipo

user posted image



Mano pirmokėlė turi panašią Herlitz kaip ta žalia, tai labai ji griozdiška. Sportinės aprangos nešiotis mums nereikia, tai viduje daug vietos lieka. Imsiu tą mėlyną, ji kompaktiškesnė, o užtrauktukas traukosi lengviau negu minkštose kuprinėse, nes tas priekis yra pakietintas.

Mergaitės, jei dar kuri norite prisijungti prie kuprinių ilgai netempkite, nes noriu vakare užsakyti. Jau esame 5, tad jei dar kas prisijungtų, būtų pigiau. (lukne2006 eta gmail.com)
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2013 09 17, 10:54)
Mano pirmokėlė turi panašią Herlitz kaip ta žalia, tai labai ji griozdiška. Sportinės aprangos nešiotis mums nereikia, tai viduje daug vietos lieka. Imsiu tą mėlyną, ji kompaktiškesnė, o užtrauktukas traukosi lengviau negu minkštose kuprinėse, nes tas priekis yra pakietintas.

Mergaitės, jei dar kuri norite prisijungti prie kuprinių ilgai netempkite, nes noriu vakare užsakyti. Jau esame 5, tad jei dar kas prisijungtų, būtų pigiau. (lukne2006 eta gmail.com)

Berniukams nera pas si pardaveja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2013 09 17, 10:44)
Berniukams nera pas si pardaveja?  blush2.gif


Tokio modelio nėra. Berniukams yra kitokio modelio Herlitz kuprinių, bet nežinau kokios jų kainos LT, tai kažin ar apsimoka siųstis.
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2013 09 15, 22:46)
Parinkčiau šitų kuprinių, siuntimo išlaidoms pasidalinti. Į LT nesiunčia, tad siųsčiausi per Tukį. Siuntimas iki UK 14,90 Eur + 1 Eur už kiekvieną kilogramą. Ir dar Tukiui 1,5 svaro už 1kg. Jei susirinktų 5 kuprinės, mano skaičiavimu gautųsi apie 80 lt už kuprinę jau su siuntimu. Negaliu tiksliai paskaičiuoti, nes neaišku, kiek svers kuprinės su pakuote. Šiauliai, persiųsiu. lukne2006 eta gmail.com

Pirksiu iš čia

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


Pirksiu ir as tokias kuprines, renku lauruciuk@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 09 17, 12:24)
Pirksiu ir as tokias kuprines, renku lauruciuk@yahoo.com  4u.gif


kazkaip nerealiai atpigo biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos gal dar kas pirksite poponautų garsiųjų, paimtumėte viena komplektuką nes sese mergaitei mirtinai ir reikia ax.gif
beje dėl kuprinių, ar kas nors realiai matėte tokia, aš net neišsivaizduoju kokius reikalavimus kelti mums kitais metais reikės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 09 17, 11:24)
Pirksiu ir as tokias kuprines, renku lauruciuk@yahoo.com  4u.gif


O tai savo skelbimo negalit įdėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deita @ 2013 09 17, 11:49)
Merginos gal dar kas pirksite poponautų garsiųjų, paimtumėte viena komplektuką nes sese mergaitei mirtinai ir reikia  ax.gif
beje dėl kuprinių, ar kas nors realiai matėte tokia, aš net neišsivaizduoju kokius reikalavimus kelti mums kitais metais reikės  ax.gif


As saviskei ieskau, kad butu kuo lengvesne ir kad nebutu griozdiska. Nes maniske smulkute, bandziau siemet matuot kad zinociau kokios mazdaug ieskot, tai kiek cia matavau, tai jos dideles, atrodo ne vaikas, o kuprine nesa vaika doh.gif Ir sunkios, tai tikrai nepirksiu tu "dezuciu" schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 09 17, 12:11)
As saviskei ieskau, kad butu kuo lengvesne ir kad nebutu griozdiska. Nes maniske smulkute, bandziau siemet matuot kad zinociau kokios mazdaug ieskot, tai kiek cia matavau, tai jos dideles, atrodo ne vaikas, o kuprine nesa vaika  doh.gif  Ir sunkios, tai tikrai nepirksiu tu "dezuciu" schmoll.gif


na, viskas priklauso nuo to kokias kuprines (dezutes) ziurejot.
Dezutes patogu pirmokeliui, nes jis atsidaro kuprine ir viskas jam ten matosi mirksiukas.gif
O del svorio - tai mc neill dezutines kuprines sveria nuo 850g (iki 1050-1200 g). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebriuk @ 2013 09 17, 12:43)
na, viskas priklauso nuo to kokias kuprines (dezutes) ziurejot.
Dezutes patogu pirmokeliui, nes jis atsidaro kuprine ir viskas jam ten matosi  mirksiukas.gif
O del svorio - tai mc neill dezutines kuprines sveria nuo 850g (iki 1050-1200 g).  4u.gif
Butent tas ir issirinkau kur 850 g svoris 4u.gif Del dezuciu, tai mani8ke manau susitvarkys puikiai ir taip, kazkaip labai dideles man jos g.gif ziurejau herlitz ir mc neillo ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 17 rugsėjo 2013 - 11:54
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 09 17, 12:47)
Butent tas ir issirinkau kur 850 g svoris  4u.gif  Del dezuciu, tai mani8ke manau susitvarkys puikiai ir taip, kazkaip labai dideles man jos  g.gif  ziurejau herlitz ir mc neillo  ax.gif


graži bet maža ir yra
24 x 26 x 11 cm

apie šitą aš biggrin.gif
http://www.mytoys.de...1.07.03/1800591
Atsakyti
Visi kuprinėm užsiėmę matau, o gal kas asda drabužėlius renka, prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti