Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

Labukas. Sakykit o boots priseregistravus duoda 10% nuolaida? Gavau laiska kad patvirtina registracija, bet jokio koduko neatsiunte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emabark @ 2013 09 16, 17:05)
Labukas. Sakykit o boots priseregistravus duoda 10% nuolaida? Gavau laiska kad patvirtina registracija, bet jokio koduko neatsiunte  ax.gif

ne. Kodu ieskokit per Google 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2013 09 16, 09:47)
Iki 30 eur. siuntimas 9,95 eur. Nuo 30 eur. iki 115 eur. siuntimas 15,95 eur.



o jinai ieina i jusu pirkimo sarasa ar ne blush2.gif
Atsakyti
Kuo skirias baltos ir pilkos magic sponge eraser kempinėles?
Atsakyti
ok, su vokieciais man apsipirkt nesigavo, tad renku SD. Panevezys, persiunciu, su nedideliais krepseliais priimsiu 4-5 mergaites
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 09 16, 18:10)
o jinai ieina i jusu pirkimo sarasa ar ne blush2.gif


Tos kuprinės kuri Jus domina kitas pardavėjas, tai prikooperuoti neišeis.
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2013 09 16, 20:22)
Tos kuprinės kuri Jus domina kitas pardavėjas, tai prikooperuoti neišeis.


nu ji ir pabrango nuo vakar - persikrausciau i SD, jei ten nieks nesigauna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2013 09 15, 22:46)
Parinkčiau šitų kuprinių, siuntimo išlaidoms pasidalinti. Į LT nesiunčia, tad siųsčiausi per Tukį. Siuntimas iki UK 14,90 Eur + 1 Eur už kiekvieną kilogramą. Ir dar Tukiui 1,5 svaro už 1kg. Jei susirinktų 5 kuprinės, mano skaičiavimu gautųsi apie 80 lt už kuprinę jau su siuntimu. Negaliu tiksliai paskaičiuoti, nes neaišku, kiek svers kuprinės su pakuote. Šiauliai, persiųsiu. lukne2006 eta gmail.com

Pirksiu iš čia

user posted image


Gal dar kuri norėtumėt? Esam 4, būtų gerai, kad dar kuri prisijungtumėt. Rytoj galėčiau užsakyti.
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 09 16, 09:07)
Čia aptarinėjami eye q skanūs ir yra  mirksiukas.gif

o as sakyciau,kad ta skonio reikalas ax.gif bet kiek pastebejau,tai mazi vaikai juos megsta,bet bent jau mano sunus paauges,ju atsisake ax.gif o mazoji mielai "valgo" bigsmile.gif
Atsakyti
Delioju SD i krepseli - kas nori, dar gali prisijungti.

Kaunas, bet persiunciu jei apsimoka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 09 16, 08:36)
kas gali rekomenduoti vaikiškus vitaminus  ( skanius )  smile.gif


Vitaminai vaikams
thumbup.gif Super skanus jau gersim antra sezona, tik pirma sugeriam liutus biggrin.gif , o paskui jau kas lieka biggrin.gif. Rodziau savo pediatrei sake tikrai labai gera sudetis vaikams.


QUOTE(Muonika @ 2013 09 16, 12:01)
Aš prieš kelias savaites bandžiau asdoj atsiskaityt du kart su kortele ir vieną per pay pal ir visus atmetė  g.gif ir nė nežinau kodėl, nes anksčiau su virtuon viskas būdavo kaip per sviestą  doh.gif



As praeita ir dar praeita sav su virtuon dariau uzsakyma viskas sklandziai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

galbūt kas nors planuojat užsisakinėti iš kur nors, kur Biodermos vandenuką galimą rasti. Prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odes: 16 rugsėjo 2013 - 20:06