Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

QUOTE(aimute @ 2013 09 15, 17:35)
Sveikos merginos,
gal galite pasidalinti patirtimi is kur crocs pigiau isigyti  4u.gif

Ir man aktualus sitas klausimas 4u.gif
Atsakyti
crocs.eu, crocs.co.uk būna tikrai gerom kainom Crocs per akcijas rolleyes.gif dar galima ir amazon.co.uk pagaudyt kainų smile.gif
Atsakyti
gal kas uzsakyma is SD Kaune planuoja daryt?
arba as galiu uzsakyt, jei kelios prisijungtu
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2013 09 15, 19:24)
gal kas uzsakyma is SD Kaune planuoja daryt?
arba as galiu uzsakyt, jei kelios prisijungtu


As darysiu Kaune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 09 15, 17:30)
Buvau apleidusi pirkimus.. Norėjau paklausti, gal kas išbandėte adreso nuomą JAV?  g.gif  Skaičiau, kad siuntimas 8 $ , bet tiksliau kol kas neturėjau kada išsiaiškinti  g.gif


o kur jus radot apie adreso nuoma JAV? gal galite nuoroda imesti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
gal butu dar norinciu siu zuvu tauku
http://www.boots.com...capsules_29843/
Atsakyti
Rytoj po prekiu papildymo bandysiu pirkt http://www.everythin...ivals-c-40.html, jei susirinks norinciu:)
Vilnius, jei Jums apsimoka, galesiu persiusti
Atsakyti
Gal kas galetumete prie savo uzsakymo prijungti viena mano preke is amazon.co.uk (butu geriau Kaunas)
Atsakyti
Gal dar kas prie MY TOYS noretu jungtis, pasidalint siuntimui mirksiukas.gif Panevezys, persiunciu 4u.gif
Atsakyti
reikia patarimo:
perku iš vienos parduotuvės. Pasirenku atsiskaitymą Paypal, man duoda pasirinkti kortele. tačiau aš turiu pinigų pačiame paypal accounte. man aktualu, ar įmanona jais atsiskaityti, jei kortelėje tikrai nėra pakankamai pinigų, tačiau sudėjus paypal turimus ir kreditinėj esamą sumą, suma yra tinkama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 09 15, 22:08)
reikia patarimo:
perku iš vienos parduotuvės. Pasirenku atsiskaitymą Paypal, man duoda pasirinkti kortele. tačiau aš turiu pinigų pačiame paypal accounte. man aktualu, ar įmanona jais atsiskaityti, jei kortelėje tikrai nėra pakankamai pinigų, tačiau sudėjus paypal turimus ir kreditinėj esamą sumą, suma yra tinkama? g.gif


siaip turetu nurasyti is paypalo, o trukuma is korteles mirksiukas.gif bandykit, jei kas - pinigu truks - pirkimas neivyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 09 15, 21:03)
o kur jus radot apie adreso nuoma JAV? gal galite nuoroda imesti ax.gif  4u.gif

Išties jie taip konkrečiai nesivadina, čia aš pagal UK įvardinau, bet paslauga iš esmės tokia pat g.gif

Jau nusiunčiau užklausą dėl smulkesnės informacijos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tasty: 15 rugsėjo 2013 - 21:19