Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

QUOTE(Rutele_S @ 2013 09 15, 14:26)
Ar perknt is amazon.com, bus muitas, jeigu prekes verte gaunasi apie 170 g.gif
Columbia kombiu ieskau rolleyes.gif  marsh....kazkokioj parduotuvej tik mazi dydziai like. Kur dar galeciau pasiziureti?


pvm reikes sumoketi ir pastui 30lt.
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 09 15, 11:02)
o po to atmesto tiesiog vel uzsakinejot ir viskas praejo lyg niekur nieko? turiu galvoj, ne taip, kaip pvz TBS, niekam nieko neraset, tiesiog toliau pirkot is to pacio acounto, tuo paciu adresu?



jo, pirkau be jokiu rasymu jiems, tiesiog per nauja.

na idomu, darysiu va rytoj asda, ziuresim kaip bus.

ar dar kam reik pupunautu, dar 1 laisvas ir rytoj galesiu uzsakyti.
Atsakyti
klausimukas:

iherb užsisakiau, tokie skaičiukai gavos:

Order Totals:
Sub Total:
$30.69
Discounts:
($5.85)
Rewards:
$0.00
Shipping Handling:
$4.00
Total Before Tax:
$28.84
Tax:
$0.00
Total:
$28.84

muitinė tikiuosi supras, kad čia nusiminusuot 4 usd turi už shipingą, ar jie žiūri į tą total sumą?
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 09 15, 16:22)
klausimukas:

iherb užsisakiau, tokie skaičiukai gavos:

Order Totals:
Sub Total:
$30.69
Discounts:
($5.85)
Rewards:
$0.00
Shipping Handling:
$4.00
Total Before Tax:
$28.84
Tax:
$0.00
Total:
$28.84

muitinė tikiuosi supras, kad čia nusiminusuot 4 usd turi už shipingą, ar jie žiūri į tą total sumą?


nea, i ta suma neieina shipingas mirksiukas.gif Galejot dar kazka uz 4 dolerius paimt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 09 15, 16:22)
$28.84

muitinė tikiuosi supras, kad čia nusiminusuot 4 usd turi už shipingą, ar jie žiūri į tą total sumą?


nepaveizejau kad su siuntimu doh.gif tai telpat i visus rėmus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta-pa-ti: 15 rugsėjo 2013 - 15:45
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 09 15, 16:44)
nepaveizejau kad su siuntimu  doh.gif  tai telpat i visus rėmus  biggrin.gif  4u.gif


ačiū panos, nuraminot console.gif O nar realu kad ateina po 10 d. ar čia tik man kažkaip ne taip susišvietė?
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 09 15, 16:51)
ačiū panos, nuraminot console.gif O nar realu kad ateina po 10 d. ar čia tik man kažkaip ne taip susišvietė?


realu - jie greit atsiuncia mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas renka uzsakyma is unserekleineapotheke.de?
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2013 09 14, 21:33)
Juk tikriausiai ne is blogos valios tai darome?! Tiesiog idejau info, kad yra ir kur pigiau (renkancioji papildomu nuolaidu neminejo, tad dariau logiskas isvadas, kad ruosiasi pirkti uz tas kainas kurios yra nuorodose  cool.gif  )

Tai kad nuorodoje aiškiai parašyta 3 už 2 kainą, o užsakymas paprastai tam ir renkamas, kad būtų visos galimos nuolaidos ax.gif

Buvau apleidusi pirkimus.. Norėjau paklausti, gal kas išbandėte adreso nuomą JAV? g.gif Skaičiau, kad siuntimas 8 $ , bet tiksliau kol kas neturėjau kada išsiaiškinti g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
gal galite pasidalinti patirtimi is kur crocs pigiau isigyti 4u.gif
Atsakyti
O jei perki per vezejus, tai jau grazint negalima i parduotuve?
Atsakyti
Gal kas nors pirks http://www.szkla.com/?

Praneškit man į PM, nesigaudau aš nei kiek ten surinkt reikia, nei ką smile.gif O taip norėtųsį lindzių pigiau biggrin.gif
Atsakyti