Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 193 tema

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babija: 15 rugsėjo 2013 - 04:11
Labaz rytas snd direct.asda.com uzsakinesiu gal kas nori prisijungti?alytuz vilnius
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 09 15, 00:19)
bet esu pirkus anksciau su ta pacia kortele, tik kitu adresu. viskas buvo gerai...
direct/george...
esu cia jau anksciau skaicius, kad didelius uzsakymus atmesdavo. o 200sv cia jau didelis uzsakymas skaitosi? nzn ar cia bandyt skelt ta uzsakyma i du mazesnius, ar jau neverta net megint...
dar gal nepraejo, nes siunciu ne savo vardu, o moku savo kortele?

taip liudna, jei jau negalesiu pirkt is cia  verysad.gif



siaip su jais kai kam sekas, kai kam ne, man buvo atmete is 100 svaru uzsakyma, nes kaip suprantu kuo didesnis uzsakymas, tuo didesne tikimybe kad kortele gali uzkliuti. as visada perku +-80 svaru kokiu, kol kas nebuvo problemu. bandykit gal po 100 svaru skelt uzsakyma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 09 15, 09:37)
siaip su jais kai kam sekas, kai kam ne, man buvo atmete is 100 svaru uzsakyma, nes kaip suprantu kuo didesnis uzsakymas, tuo didesne tikimybe kad kortele gali uzkliuti. as visada perku +-80 svaru kokiu, kol kas nebuvo problemu. bandykit gal po 100 svaru skelt uzsakyma  g.gif

o po to atmesto tiesiog vel uzsakinejot ir viskas praejo lyg niekur nieko? turiu galvoj, ne taip, kaip pvz TBS, niekam nieko neraset, tiesiog toliau pirkot is to pacio acounto, tuo paciu adresu?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 09 14, 21:47)
bet ka is sios nuorodos galit isidet nemokamai, gal rasit ka vertingesnio  mirksiukas.gif
http://uk.iherb.com/Free-Samples


o kokia valiuta geriausiai pirkti is iherb?
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2013 09 15, 13:26)
o kokia valiuta geriausiai pirkti is iherb?

niekad neziurejau to - perku doleriais blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti, ar esate kuri pirkus Furby interaktyvu zaisla? Ar verta ji siustis? Kazi kiek jis sveria dezej g.gif gal akcijos jiems buna blush2.gif Kaledoms uzsimane mazoji, tai jau ziurineju kur pigiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2013 09 15, 14:00)
Sveikos, noriu paklausti, ar esate kuri pirkus Furby interaktyvu zaisla? Ar verta ji siustis? Kazi kiek jis sveria dezej g.gif  gal akcijos jiems buna blush2.gif  Kaledoms uzsimane mazoji, tai jau ziurineju kur pigiau rolleyes.gif


mes turejom, bet senai ir ta senesnio modelio - bent man jios mielesnis, grazesnis, tik funkcijos primityvesnes blush2.gif Vaikam kuri laika labai patiko 4u.gif 4u.gif va toki va:

http://www.ebay.co.u...=item4d12781ff4

o cia ju daug yra, tik tu naujesniu:

http://www.ebay.co.u...&...furby&rt=nc
Atsakyti
Sveikutes,

Atejo saltas sezonas ir sugalvojau vaikams nupirkti inhaliatoriu. Pvz:. Omron. Maciau amazoneje, gal kuri esate uzmacius pigiau? g.gif Ar pirkote, gal galite parekomenduoti kazka.


Aciu atsakusioms 4u.gif
Atsakyti
Merginos, pasakykit, kokia kortele is ASDA perkat, kad nebutu atmetimo? ar per Tuki galima parsisiust? nenoriu tarpininkems moketi
Atsakyti
Ar perknt is amazon.com, bus muitas, jeigu prekes verte gaunasi apie 170 g.gif
Columbia kombiu ieskau rolleyes.gif marsh....kazkokioj parduotuvej tik mazi dydziai like. Kur dar galeciau pasiziureti?
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2013 09 15, 13:00)
Sveikos, noriu paklausti, ar esate kuri pirkus Furby interaktyvu zaisla? Ar verta ji siustis? Kazi kiek jis sveria dezej g.gif  gal akcijos jiems buna blush2.gif  Kaledoms uzsimane mazoji, tai jau ziurineju kur pigiau rolleyes.gif


Maniškė irgi užsimanė irgavo. Žaidė galsavaitęsmile.gif
Pirkom maksimoje (Vilniaus Akropolyje) 299 Lt-30 proc.(per akciją).
Jau po to pamėme, kad skelbimose naujus parduoda po 150 Lt. Nesiaiškinom, ar jie kuo nors skiriasi, bet pakuotės nuotraukoje identiškos
Atsakyti