Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai siuvančioms

Sveikos,

Jus tik nesijuokit is manes,bet gal kas galetu papasakot siuvimo eiliskuma? Pvz.siuvu dukrytei pizamytes virsu,tai eiliskumas toks?:
1.susiuvu virsuj petukus
2.apsiuvu apykakle(kuri man susibangavo doh.gif )
3.susiuvu sonus
4.prisiuvu rankoves jau susiutas?

Teisingai ar nelabai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katiniena: 08 rugsėjo 2014 - 15:08
QUOTE(Katiniena @ 2014 09 08, 15:07)
Sveikos,

Jus tik nesijuokit is manes,bet gal kas galetu papasakot siuvimo eiliskuma? Pvz.siuvu dukrytei pizamytes virsu,tai eiliskumas toks?:
1.susiuvu virsuj petukus
2.apsiuvu apykakle(kuri man susibangavo doh.gif )
3.susiuvu sonus
4.prisiuvu rankoves jau susiutas?

Teisingai ar nelabai?

galima ir taip, o apykyklė per didelė, kad susibangavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytyja @ 2014 09 10, 14:33)
galima ir taip, o apykyklė per didelė, kad susibangavo smile.gif

Tai ta juostele reikia mazesne prisiuvinet nei pati apykakle? As tokia siaura dariau, uzlenkiau ant krasciuku ir prisiuvau...
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2014 09 10, 22:08)
Tai ta juostele reikia mazesne prisiuvinet nei pati apykakle? As tokia siaura dariau, uzlenkiau ant krasciuku ir prisiuvau...

na aš apsiūdama kraštelį kerpu įstrižą apsiuvą ir apkantuoju. Apkantavimo kuostelę truputį patempiu siūdama. Rodos suprantamai parašiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytyja @ 2014 09 15, 21:56)
na aš apsiūdama kraštelį kerpu įstrižą apsiuvą ir apkantuoju. Apkantavimo kuostelę truputį patempiu siūdama. Rodos suprantamai parašiau smile.gif

arba jeigu nenori pati kirptis tos juosteles tai yra pirkti yra ivariu plociu ir spalvu, sudeties tos juosteles smile.gif tik jeigu nemazai reikia nemazai ir kainuoja tada smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas galės padėti... Siūnant trikotažinius rūbelius ar skiriasi modeliavimas, lekalai nuo kitokios, nesitempiančios medžiagos? Pvz. rankovių iškirpimas... Gal kas žinote kokių nuorodų, kur pasuskaityti būtent apie trikotažinių gaminių modeliavimą ir sukirpimą? 4u.gif
Atsakyti
Na, manau, kad čia pataikiau su savo klausimu. Nes kaip ir pradėsiu siūti 4u.gif Mergaitės, ar jūs galite man paaiškinti, o gal yra kažkokia lentelė, tarkim kad būtų surašyta kokie būna siuvimo siūlų storiai, ar jie kažkaip pagal metražą skirstomi ar kaip kitaip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tyniukas @ 2014 06 03, 13:43)


Kiek suprantu tam naudoja žvejybinį valą, jų yra labai daug storių 4u.gif
Atsakyti
Laba diena auksarankes 4u.gif
Gal kas nors gales atsakyti i mano klausima ax.gif Kokiu budu galima sutaisyti atlasines juostos (kaspino) gala, kad nespurtu? Prie vakarines sukneles nusipirkau atlasini kaspina vietoje dirzo, get galus nezinau kaip susiut. Bandzau su masina, uzlenkti labai nedaug tai baisiai negraziai gaunasi, bandziau apmetyt irgi nesigavo...labiausiai noretusi nukirpti arba istrizai arba V forma, tik nezinau kaip tai padaryti, kad grazu butu...
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2015 12 28, 11:45)
Laba diena auksarankes 4u.gif
Gal kas nors gales atsakyti i mano klausima ax.gif  Kokiu budu galima sutaisyti atlasines juostos (kaspino) gala, kad nespurtu? Prie vakarines sukneles nusipirkau atlasini kaspina vietoje dirzo, get galus nezinau kaip susiut. Bandzau su masina, uzlenkti labai nedaug tai baisiai negraziai gaunasi, bandziau apmetyt irgi nesigavo...labiausiai noretusi nukirpti arba istrizai arba V forma, tik nezinau kaip tai padaryti, kad grazu butu...


Pati paklausiau, pati ir atsakau biggrin.gif radau buda bigsmile.gif uzdeginau krastelius ir nusipirkau ant siulo suvertus zvynelius blizgancius, tokios pat spalvos kaip kaspinas, ir prisiuvau su plonyte adata palei pat krasteli, taip pasislepe uzdegintas krastelis ir akcentas grazus atsirado thumbup.gif gal kam pravers si ideja ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Labai reikia pagalgos g.gif siuvant nekabina apatinio siulo verysad.gif ka galima butu padaryt kad ji kabintu? Nu niekaip nepaeina verysad.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Klausimelis, neisprendziu dilemos, nieeekaip nesugalvoju, kaip padaryt rankoves arba pvz bliuskutes apacios atlenkima ir susiut dviem lygiagreciom siulem. Hmmm nezinau kaip nupasakot, zodziu atlenkta ir tik dvi dailios lygiagrecios siules vaziuoja aplink, jomajo, ir kaip uzoverlokinta atrodo, su siuvimo masina neiseina dvi eiles salia dviesiai pasiut ir esu beveik tikra jos ne taip daromos, bet jei su overloku tai kaip, jis tik krasta gi siuva nes peiliukas pjauna medziagos likuti ir t.t.. rrrr gal kas paslapty norit atskleist? smile.gif doh.gif
Atsakyti