Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai siuvančioms

Sveikos, reikia patarimo. Noriu pasigaminti silko ar viskozes audinio papuosala, ale sage, bet niekaip nesugalvoju, kaip apdoroti audinio krasteli, kad nebrigztu. Prideginant neiseina dailiai padaryti, nes krastas nesigauna lygus, greit rieciasi ir pajuoduoja. O gal kartais yra kokios karsto kirpimo zirkles, kurios kerpant iskarto uzlydo krasteli? Juk Statkeviciaus personalas nemanau, kad su sukneliu lapelius zvakem degina? Kazkoks greitesnis metodas turetu buti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedimine: 22 gegužės 2014 - 22:39
Sveikos merginos, turiu klausimuka- noriu pasiuti sijonuka is organzos, apacioje ,liaudiskai sakant - padalos. Tai va noriu isiuti vala,nezinau ar taip jis vadinasi, kad banguotusi apacia. Gal zinot kur jis parduodamas ir kaip taisiklingai vadinasi g.gif . Galvojau rasti prie zvejybos prekiu ,bet ten labai ploni visi.
Aciu jei kas pades.
Atsakyti
QUOTE(tyniukas @ 2014 06 03, 13:15)
Sveikos merginos, turiu klausimuka- noriu pasiuti sijonuka is organzos, apacioje ,liaudiskai sakant - padalos. Tai va noriu isiuti vala,nezinau ar taip jis vadinasi, kad banguotusi apacia. Gal zinot kur jis parduodamas ir kaip taisiklingai vadinasi g.gif . Galvojau rasti prie zvejybos prekiu ,bet ten labai ploni visi.
Aciu jei kas pades.


Pridedu nuorodas,kad aiskiau butu ko klausiu mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...h?v=C3SKkQah88Q
http://www.youtube.c...h?v=C3SKkQah88Q
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyniukas: 03 birželio 2014 - 12:48
Sveikos, mergaites, gal kas susidurete su sia beda ir zinote, kaip suminkstinti tiuli? Pasiuvo sijona, o jisai svelniai tariant man stovi piestu doh.gif
Atsakyti
Sveikos visos mamos ir ne tik smile.gif
Turiu klausimą dėl medžiagų karpymo smile.gif Ką daryti,jog atkirpus medžiagą, ji neirtų? Tikiu, kad yra kažkokia technologija (turbūt lazerinė), kurios dėka neirsta plona medžiaga (tekstūros kaip šilkas), tačiau gal Jūs žinot savų būdų, kaip tai padaryti namų sąlygomis?
Man labai pagelbėtumėte smile.gif ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveika,

gali pabandyti šį dalyką http://www.kasiulai....klis-p-762.html arba tiesiog nukirpus ką reikia apsimėtyti. O įstrižą kerpant neturėtų irti.
Atsakyti
arba paprasciau apdeginti krastus ziebtuveliu biggrin.gif kai siuvau dukryte suknyte taip dariau nes medziaga gana iri buvo, bet krasta padeginau mazoje vietoje ji sukietejo ir neiro. tada sitaip visas detales padariu liux gavosi ir neiro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neya @ 2014 06 17, 15:59)
Sveikos visos mamos ir ne tik smile.gif
Turiu klausimą dėl medžiagų karpymo smile.gif Ką daryti,jog atkirpus medžiagą, ji neirtų? Tikiu, kad yra kažkokia technologija (turbūt lazerinė), kurios dėka neirsta plona medžiaga (tekstūros kaip šilkas), tačiau gal Jūs žinot savų būdų, kaip tai padaryti namų sąlygomis?
Man labai pagelbėtumėte smile.gif ačiū smile.gif

AS ZINAU,KAD SU LITUOKLIU APDOROJA KRASCIUKA,APTIRBDO,PATI MACIAU,LABAI GERAI ATRODO
Atsakyti
Aš kažkada esu siuvusi iš sintentinių audinių turistinį inventorių, tai pjaustydavom lituokliu. Reikia atitinkamai pagaląsti (su dilde) lituoklio galą - storesniems audiniams jis turi būti bukesnis, kad labiau degintų audinį, ploniems - aštresnis, nes plonas audinys greitai apsilydo. Gaudavosi labai puikiai - tiesiog brauki su įkaitusiu lituokliu per nusibražytas linijas ant audinio, ir tuo pačiu gaunasi ir pjūvis, ir abu kraštai gražiai lygiai apsilydo. Įgudus gaudavosi greičiau nei su žirklėms, tik storesniems audiniams lėčiau, nes reikėdavo lėtai braukti, kad spėtų apsilydyti.
Ir jokio aprūkimo bei išdegusių "iškandimų" kaip man kartais gaudavosi su žvake doh.gif

Po apačia reikia pasidėti kažką nedegančio, mes naudojom stiklo atraižą.

Tik kad tie svylančios sintetikos garai ar dūmai - tai jau brudas, geriau kuo mažiau uostyti... O kur dar sintetikos dulkės, kylančios siuvant... Nuolat čiaudėdavau.

Esu bandžiusi taip pjaustyti ir pamušalinį audinį, tai jam reikėjo aukštesnės temperatūros, nes krašteliai per mažai apsilydydavo, o tas aplydymas toks gana trupantis gavosi.

Šiaip pagal audinį reikia žiūrėti lituoklio galingumą. Būna ir tokių modelių, kur tas galingumas (karštumas) reguliuojasi. Ir matyt kai kurie audiniai, nors ir sintetiniai, nelabai lydosi - gal viskozė, gerai nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inska: 03 liepos 2014 - 15:58
Norėčiau patarimo apie odą 4u.gif

Jau pusę metų kankinuosi ieškodama odos tokiai rankinei. Ji stovi stabiliai, tai manau čia diržinė oda? Gal kuri susidūrusi su oda patartų koks maždaug turėtų būti odos storis, kad ji stabiliai stovėtų, o nedribtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2014 07 08, 18:53)
Norėčiau patarimo apie odą  4u.gif

Jau pusę metų kankinuosi ieškodama odos tokiai rankinei. Ji stovi stabiliai, tai manau čia diržinė oda? Gal kuri susidūrusi su oda patartų koks maždaug turėtų būti odos storis, kad ji stabiliai stovėtų, o nedribtų? g.gif


REVARIS Kaune, rasit įvairių spalvų ir storių ir kiekių ir atraižų ir didelių lakštų.
Čia turbūt diržinė oda.
Atsakyti
Sveikos,
pasidalinkit patirtimi: ar gražiai krinta haremo kelnes is medvilnines medziagos? Kiek teko matyti, linas, kai sunkesnis, graziai kabo. Bet tokio rašto kokio noriu, randu tik 100 proc medvilnes. Bet neramu, ar nebus per lengva medziaga....
Atsakyti