Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tai yra įrodymas, kad jei žmonės kalba tik protingai ir tik į temą, tai niekam neįdomu lotuliukas.gif O jei kas trečią sakinį nublevyzgoja - vo tada tema atsigavus biggrin.gif

Aš gi kaip atsiminiau temos ieškot biggrin.gif Kitoj temoj parodė man nuorodą kažkokio blogo. Ten buvo surašyta tai, ką dontstop deda pradžioj, ką daryti, kaip kapsuliuotis. Tipo, 1 punktas - nusistatyti savo spalvinį tipą. Ten paaiškinta taip:

http://possibilities...bu-kapsule.html

Jau tiek žvengiau lotuliukas.gif Tipas biggrin.gif Juoda žalia dažniausiai lotuliukas.gif

Ir susiradau šitą temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 24, 21:12)
Tai yra įrodymas, kad jei žmonės kalba tik protingai ir tik į temą, tai niekam neįdomu lotuliukas.gif O jei kas trečią sakinį nublevyzgoja - vo tada tema atsigavus biggrin.gif

Aš gi kaip atsiminiau temos ieškot biggrin.gif Kitoj temoj parodė man nuorodą kažkokio blogo. Ten buvo surašyta tai, ką dontstop deda pradžioj, ką daryti, kaip kapsuliuotis. Tipo, 1 punktas - nusistatyti savo spalvinį tipą. Ten paaiškinta taip:

http://possibilities...bu-kapsule.html

Jau tiek žvengiau lotuliukas.gif Tipas biggrin.gif Juoda žalia dažniausiai lotuliukas.gif

Ir susiradau šitą temą biggrin.gif

As turiu savo teorija siuo klausimu - blevyzguose kartais gimsta tiesa biggrin.gif
O siaip pasiilgau ir Dontstop protingu, tiksliu, sistemingu ir sedeliotu pasisakymu. Nors supratau, kad as tokia sudeliota nebusiu niekada, bet vistiek tema mano garderoba itakojo smarkiai smile.gif
Atsakyti
O mano tai iškreipė. Pats pirmas žingsnis biggrin.gif Buvo džinsai ir juoda biggrin.gif Tapo... Blin, nežinau, kuo tapo, bet į spintą netelpa, o apsirengti - tie patys džinsai ir juoda striukė, tik dabar dar plius žinau, kad ji man netinka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Reikėjo man tą pirmą žingsnį praleisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 02 24, 20:28)
Bet tu bent nešioji sijonus trumpesnius, aš jau geriau su storinančiais džinsais nei kojas atidengsiu doh.gif

Ne nu miniakų nenešioju biggrin.gif Pora pirštų virš kelių ir tik tada, kai sijono fasonas tulpė (matyt išplatina klubus ir prie plačių klubų stori keliai vizualiai plonesni atrodo, nei yra iš tikrųjų, kitaip negaliu paaiškinti šios optinės apgaulės smile.gif ), ir tik su pėdkelnėm (bet va, kaip bebūtų keista, geriau žiūrisi plonos permatomos kūno spalvos, nei tarkim nepermatomos juodos g.gif )
Atsakyti
Tiesa sako kad reik pradėt nuo batų ar palto kapsulę kurt. Netyčia užtikau batus kurie patiko, na ir jau žinau ir visą kitą. Klaustukas ar gausiu tokių daiktų... ir ar man tinka smile.gif . Labai bijau kad storins doh.gif . Ir kaina ne visai tokia kokia nusiplanavus batams išleisti.
Bet labai noriu tų batų, kažin sudurniuot ar permąstyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 07, 09:31)
Tiesa sako kad reik pradėt nuo batų ar palto kapsulę kurt. Netyčia užtikau batus kurie patiko, na ir jau žinau ir visą kitą. Klaustukas ar gausiu tokių daiktų... ir ar man tinka smile.gif . Labai bijau kad storins doh.gif . Ir kaina ne visai tokia kokia nusiplanavus batams išleisti.
Bet labai noriu tų batų, kažin sudurniuot ar permąstyt g.gif

Aš sakyčiau - permąstyt ax.gif Bus tų batų - už tinkamą kainą 4u.gif


Aš šiam pavasariui turiu planą - nepirkti nei vieno rūbo (batai, rankinės irgi į tai įeina) thumbup.gif Savaitgalį sudarinėsiu derinių lentelę, nes jau pradėjau jausti "neturiu kuo apsirengti" jausmą blush2.gif Žieminiai rūbai jau suslėpti, pavasarinius ištraukiau praeitą savaitgalį iš vakuuminių maišų, bet dar neparuošiau, reikia išskalbt, išlygint, jie iš tų maišų ištraukti tai lyg karvės pakramtyti atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2014 03 07, 10:17)
Aš sakyčiau - permąstyt  ax.gif  Bus tų batų - už tinkamą kainą  4u.gif
Aš šiam pavasariui turiu planą - nepirkti nei vieno rūbo (batai, rankinės irgi į tai įeina)  thumbup.gif  Savaitgalį sudarinėsiu derinių lentelę, nes jau pradėjau jausti "neturiu kuo apsirengti" jausmą blush2.gif Žieminiai rūbai jau suslėpti, pavasarinius ištraukiau praeitą savaitgalį iš vakuuminių maišų, bet dar neparuošiau, reikia išskalbt, išlygint, jie iš tų maišų ištraukti tai lyg karvės pakramtyti atrodo  doh.gif


o kur tuos maišus pirkot? kažkaip aš jaučiu, kad vietos spintoj neužtenka man jau
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2014 03 07, 09:17)
Aš sakyčiau - permąstyt  ax.gif  Bus tų batų - už tinkamą kainą  4u.gif
Aš šiam pavasariui turiu planą - nepirkti nei vieno rūbo (batai, rankinės irgi į tai įeina)  thumbup.gif  Savaitgalį sudarinėsiu derinių lentelę, nes jau pradėjau jausti "neturiu kuo apsirengti" jausmą blush2.gif Žieminiai rūbai jau suslėpti, pavasarinius ištraukiau praeitą savaitgalį iš vakuuminių maišų, bet dar neparuošiau, reikia išskalbt, išlygint, jie iš tų maišų ištraukti tai lyg karvės pakramtyti atrodo  doh.gif

Aš nededu į maišus, bet svarstau, ypač žieminius, jie gi visi tokie puf, vakuuminiuose vietos matyt tris kart mažiau užimtų. Ir jai dar kokį kartą sublūstu, ir ieškau kokios palaidinės iš šiltojo sezono, tai žieminių tikrai nejudinu iki kokio spalio.
Atsakyti
[I]
QUOTE(Snieguota @ 2014 03 07, 11:06)
o kur tuos maišus pirkot? kažkaip aš jaučiu, kad vietos spintoj neužtenka man jau


Pirkau dar prieš kelerius metus, pigiausia buvo kažkurioje interneto parduotuvėje, o apskritai jų yra Jyske, Senukuose, Maximoje, Ermitaže 4u.gif Man rodos, jie sutraukia rūbus net kokius 4 - 5 kart, žodžiu, aš į vieną maišą sutalpinu 4 didelius Maximinius maišus rūbų, o suspaustas tas maišiukas būna didelio ploto, bet plokščias (patogu kišti po sofa, ant spintos ir tt)
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2014 03 07, 11:06)
o kur tuos maišus pirkot? kažkaip aš jaučiu, kad vietos spintoj neužtenka man jau

Man atvirkštinis variantas. Kai daug visko pradeda erzinti ir ieškau ką išmesti, ką išgrūsti į kaimą ir paversti darbo drabužiais , ar laisvalaikio. Lengviau kvėpuoti, kai spinta potuštė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2014 03 07, 11:37)
Man atvirkštinis variantas. Kai daug visko pradeda erzinti ir ieškau ką išmesti, ką išgrūsti į kaimą ir paversti darbo drabužiais , ar laisvalaikio. Lengviau kvėpuoti, kai spinta potuštė  bigsmile.gif



Aš kai išmetu, man paskui būtinai prireikia ko nors, tai aš linkus viską į antrą aukštą kelt. Tai tie vakuuminiai maišai būtų geras išsigelbėjimas.
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2014 03 07, 11:57)
Aš kai išmetu, man paskui būtinai prireikia ko nors, tai aš linkus viską į antrą aukštą kelt. Tai tie vakuuminiai maišai būtų geras išsigelbėjimas.

Z glaz doloj iz serdca von biggrin.gif
Nesigailiu jau dabar nieko.
Kai namai neguminiai tai reik gerai pasvarstyti prieš perkat.
Man perkant internetu didžiausias pavojus apsipirkti per ''stipriai''.
Atsakyti