Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali

My Webpage
My Webpage
My Webpage
My Webpage
taip tiks cool.gif
Atsakyti
Aha, tiks biggrin.gif
Vat būčiau tokią pilką radus! dry.gif Fig dry.gif
Atsakyti
Jo jin ikrų spalvos lotuliukas.gif , arba jūržolių, tskant ruonių
Atsakyti
Žalių ruonių būna labai retai dry.gif
Atsakyti
Man pilka arba geriau išvis tokia mėlsvai pilka, na kur išvis gaut neitų cool.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 02 24, 16:11)
Žalių ruonių būna labai retai dry.gif

jūržolės ir nėra žalios, ruoniai būna kaip tos dvi striukės, nenorėjo pavadint ruonių spalvos 1, ruonių spalvos 2... tai ir prigalvojo
Atsakyti
Ruoniai man patinka, jie linksmi padarai. Figūros tokios nenorėčiau, bet ruonių spalvos man gražios biggrin.gif Zo, noriu tos striukės biggrin.gif Tik kad padarytų pilką ir atpigintų, nes niekas neperka biggrin.gif
Atsakyti
Bandysiu įsiterpt į diskusijas ax.gif

Aš per šiuos žiemos išpardavimus kažkaip mažai visko pirkau. Pastaruoju metu beveik viską perku iš MD. Taigi nėr prasmės pripirkt visko pusmečiui į priekį per išpardavimus, kai yra galimybė pirkti kas mėnesį po truputį pagal poreikį. Kainos MD irgi palankesnės. Yra ten jų visokių, bet aš perku pigiai, pigiau, nei iš populiarių akropolinių parduotuvių per išpardavimus.

Ką pirkau - sportinę aprangą, šiltesnę, bėgiojimui šaltuoju metų laiku, aksesuarus. 3čią kartą pasinaudojau Deichman akcija "Pirk 3 nukainuotas poras, trečia dovanu", pirkau net 6 poras batų, viso užmokėjau 56 lt. Tiesą, 3 poros iš jų mamai, ji Klp nerado tokių pigių.

Pavasariui nieko naujo nepirksiu smile.gif Kažkaip kaip bebūtų keista, visko turiu lotuliukas.gif Kelnių nei vienų neturiu (darbui), džinsai vieni, bet nedaug nešioju ax.gif Groovy va iš bent iš 20 vienus išrenka, o man matyt 100 reikia, kad nors vieni tiktų mad.gif Per išpardavimus sąžiningai išmatavau tikrai dagiau kaip 60 porų - visi storina, nors šiuo metu esu mažiausiam savo svoryje (sportuoju ir maitinuosi pagal trenerės sudarytą mitybos planą) ir kaži ar kada gyvenime dar turesiu plonesnes kojas g.gif

Pavasarinius rūbus planuoju traukti iš vakuuminių maišų ne anksčiau, kaip kovo vidury, tada viską pafotkinsiu, sudarysiu derinių lentelę ir čia ką nors įkelsiu smile.gif
Atsakyti
aš kažkodėll nieko MD nerandu, gal ne taip ieškau... būna susivedu dydį, rūšį, spalvą ir ieškau, kol užknisa. Iš esmės net neužkliūna žvilgsnis už kažko. Seniau mano dydžio ne kažkas ir būdavo, o dabar labai visko daug.

Aš ieškosiu plačių kelnių, ta prasme per kelius jau laisvos, o iki kelių taip jau siaura. Iš kokios ne itin skystos medžiagos. Esu radus devėtuose tokių, tik visos per trumpos buvo. Mąstau gal visgi reikėjo imt - iškarpai, bet ai... bet pagalvojau paskui gulės kol nebereikės.

Pavasariui tokiam ne visai šiltam, ta prasme ne žiemai man reikia:
aišku laukui kažkokios striukės ar tai puspalčio;
džinsų aptemtų;
kelnių;
...ir visko ko reik viršui: tai minimaliai liemenės, pora palaidinių ilgom rankovėm... o toliau kaip dievas duos tongue.gif
sijonų turiu... kokius 5-kis gal g.gif vienas labai milimukas, po truputį nusidevėt nori, tai paieškosiu ką jo vietą... languotas soft black/pilkas/šviesiai pilkas, A tipo, vadinamo midi ilgio, nesitikėjau, bet patiko, lengvai prie visko derinosi, daug geriau nei vien tik (soft black) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 24, 18:49)
aš kažkodėll nieko MD nerandu, gal ne taip ieškau... būna susivedu dydį, rūšį, spalvą ir ieškau, kol užknisa. Iš esmės net neužkliūna žvilgsnis už kažko. Seniau mano dydžio ne kažkas ir būdavo, o dabar labai visko daug.



Aš turiu net spec paieškos MD sistemą išgryninus lotuliukas.gif Darau paprastai taip:
vienu metu ieškau tik vieno konkretaus daikto, tarkim sijono iki kelių
suvedu tą vieną kategoriją, dydį, būklę
toliau kainą "iki" - nes turiu savo tam tikrus limitus kiekvienam daiktui, pvz sijonui būtų 30 lt
miestas man nesvarbus, pagal spalvą irgi neieškau unsure.gif
kai išmeta, nustatau, kad rodytų po 96 daiktus per puslapį
ir žiūriu +/- 10 psl, jei kas nors patinka, žemiuosi šone "pažymėti"
atrenku bent 10, geriau 15 daiktų
tada atidarau 'Pažymėti drabužiai" ir matau visus išrinktus šalia viens kito, galiu iškart palyginti (nes dažniausiai analogiški, beveik vienodi ar net visai vienodi daiktai pasitaiko, už skirtingą kainą)
pora daiktų atkrenta šitam žingsnyje biggrin.gif
dėl likusių rašau žinutes, klausiu išmatavimų, sudėtį ir tt
kaip taisyklė, pora pardavėjų visai neatrašo arba atrašo, kad daiktas jau parduotas
keli netinka dėl išmatavimų ir/ar sudėties
iš likusių žiūriu, kas pigiau gaunasi kartu su pristatymu (vienos nieko neprašo, kitos net iki 10 lt doh.gif )
susitariu dėl 1 - 2 daiktų galu gale.
Ilgai gaunasi, bet viską darau darbo metu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 24, 15:23)
Kiek pamenu, Chanel sakė, kad keliai yra pati bjauriausia moters dalis, ir jie nerodytini niekada niekam jokiu atveju - šlykštūs nes labai biggrin.gif

Matyt apie mane kalbėjo doh.gif

QUOTE(dontstop @ 2014 02 24, 16:50)
Groovy va iš bent iš 20 vienus išrenka, o man matyt 100 reikia, kad nors vieni tiktų  mad.gif Per išpardavimus sąžiningai išmatavau tikrai dagiau kaip 60 porų - visi storina, nors šiuo metu esu mažiausiam savo svoryje (sportuoju ir maitinuosi pagal trenerės sudarytą mitybos planą) ir kaži ar kada gyvenime dar turesiu plonesnes kojas  g.gif

Bet tu bent nešioji sijonus trumpesnius, aš jau geriau su storinančiais džinsais nei kojas atidengsiu doh.gif Aišku, ne vien storumas / kelių storumas čia bėda, celiulitas dar, o po nėštumo tai iš viso pusės centimetro storio strijos per visas šlaunis ir dar kažkiek ant blauzdų doh.gif

QUOTE(dontstop @ 2014 02 24, 18:32)
toliau kainą "iki" - nes turiu savo tam tikrus limitus kiekvienam daiktui, pvz sijonui būtų 30 lt

Va, reiktų tokią sistemą susidaryti. Kas kiek kam leidžiate? Kas yra svarbiau, kam galima daugiau, kas ne?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 02 24, 20:28)
Matyt apie mane kalbėjo doh.gif

Kalbėjo apie standartinę moterį. Matomai, tu esi standartinė biggrin.gif

Aš irgi pradėjau po MD knaisiotis, va, ir kosmonauto striukė iš ten - labai laukiu smile.gif Pastebėjau, kad ten sočiai naujų daiktų, su etiketėm, tai tas pats, kad SM, tik paieška patogesnė smile.gif Ir kas turi daug naujų daiktų, tai matomai tuo verčiasi - atsako greitai, bendrauja maloniai, sako, netiks, priims atgal. Ko nepirkt smile.gif
Papildyta:
Man tai reikėtų charchoal džinsų mano ilgio tiesių biggrin.gif Bet man jau kokie treji metai kaip jų reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 vasario 2014 - 19:39
O ka matau! Tema atsigavo thumbup.gif
Atsakyti