Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali

user posted image

user posted image

Atsakyti
Aš dėl tos firmos taip ir įtariau, kad kokios azijos patvorį kur įsisteigus.

nu kaip jau dėjai... įsivaizduoji kaip atrodytų motera 40-ties, sverianti 80 kg, su kriaušės tipo figūra?

O gal pas ką nors idėjų, kaip rengtis kriaušėms prie šiandieninės mados, bo man protas neišneša... kojos stambios, keliai ypač... viršų išpučiam ir turim ne tik šikną XL dydžio, bet ir visą bobalenciją tongue.gif . Aš paauglystėj/jaunystėj stora su tokia mada atrodžiau, kai svėriau 65 kg... tai dabar jau net nežinau kaip apsirėdyti.

Nei striukės, nei palto siaurom rankovėm, ir dar statytom nenoriu, IMHO ilgesniam laikui neapsimoka. Jau dabar dalies megztinių nelabai patogiai rankovės užsimauna, jaučiuos vos ne kaip dešra doh.gif , tai paskui visai nebebus ką maut, žiūriu viršus vis platyn ir platyn unsure.gif Šiuo metu tiek žieminė, tiek šiltesniam sezonui kaip parka turiu, bent siluetas toks, labai man tinka, bet... nebetelpu su kitais rūbais po apačia
Atsakyti
Aš pagal save dedu... Nors pala, aprašymą tai irgi panašiai atitinku lotuliukas.gif

Nu pavyzdžiui šitą - imčiau ir paimčiau biggrin.gif Tik gal tų ryžų šortų ne, suknelę ilgesnę ir paltą vienbortį biggrin.gif
Tik gal ne pavasariui, o dabar biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
Nu va čia tau viskas turi tikt, apar to, kad šalta ir nelabai gražu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gal tik ta su skrybėle nieko... Skrybėlę numetus... biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
http://media-cache-e...6ed8ebabf06.jpg

user posted image

Nu, tu kaip sau nori, o man toks gerai būtų biggrin.gif Net pirkt mažai ką reiktų biggrin.gif

user posted image

Ai čia nžn kam biggrin.gif

user posted image


O va kaip reik planuotis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 vasario 2014 - 14:10
QUOTE(Noa @ 2014 02 23, 20:44)
Chi chi, pagaliau radau šitą temą biggrin.gif Patikėkit... Per google biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nežinojau, kokioj potemėj, o SM paieška - veeee biggrin.gif

Pati esu užsiknisus su tom kapsulėm, niekas man normaliai nesikapsuliuoja, nutariu nusipirkt ką nors vieną, tai kai pasipila pirkiniai, kaip sniego griūtis, o paskui nešioju vis viena senus džinsus. Ir dar susiraukus kaip naginė biggrin.gif

doh.gif

Daug kam taip būna biggrin.gif Bile spintoje kapsulę turi lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2014 02 24, 09:39)
Bet šiaip tokio tipo batai visi ne pigūs. Nusprendėm vis tik ne pirkt, nes tokio tipo batai kad ir kokybiški, ne visada prie kojos tinka, baisoka nesimatavus.

Na, dar ten galima lygtais grąžint, jei ką g.gif

QUOTE(bytte @ 2014 02 24, 13:59)
O gal pas ką nors idėjų, kaip rengtis kriaušėms prie šiandieninės mados, bo man protas neišneša... kojos stambios, keliai ypač... viršų išpučiam ir turim ne tik šikną XL dydžio, bet ir visą bobalenciją tongue.gif . Aš paauglystėj/jaunystėj stora su tokia mada atrodžiau, kai svėriau 65 kg... tai dabar jau net nežinau kaip apsirėdyti.

Na, aš jau seniai atradusi, kad sijonai A tipo žemiau kelių, o viršaus niekada nepučiu, tada atrodo, kad ir apačia tokia pat liekna, kaip viršus, nes tas platėjantis sijonas uždenga visą storumą, kyšo tik gana lieknos blauzdos. Ir sukneles tik tokias perku, visada puikiai atrodau su tokiomis thumbup.gif O džinsų krūvas pasimatuoju, vieni iš 20 tinka, čia jau reikia kantrybės, bet įmanoma, dažniausiai kažkaip Vero Modoj tinka. Dar man iš Tesco ar Matalan iš Anglijos tų papigiai kelnės tiko.

Noa, striukė tai man tokia per blizgi gal, biškelį kaip kosmonauto hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 24 vasario 2014 - 14:36
O man kažkaip nieko tie džinsai mastau.gif Jei ilgis tinkamas. Negaliu sakyt, kad iš esmės netiktų mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(groovy @ 2014 02 24, 15:34)
Noa, striukė tai man tokia per blizgi gal, biškelį kaip kosmonauto hihihi.gif

Kosmonautai, gerai, jie garbingi biggrin.gif Šūdvežiai negerai, jie ne tokie garbingi. Nors... jei sąžiningai veža... lotuliukas.gif

O vat tą striukę tai aš jau vis viena užsisakiau. Nes elementoriškai kitos neradau, tai po 2 mėnesių kasdieninių paieškų teko numažint reikalavimus, ir dabar žėsim, kaip ten bus biggrin.gif Nu blin, reikėjo man pilkos striukės. Ir sumanyk tu žmogus ieškoti to, ko nėra! Bet man taip amžinai biggrin.gif

Mačiau vieną, kuri man būtų visai nieko, tai ji ėjo podiumu Ralph Lauren žiemos 2014/15 lotuliukas.gif Tai skaitau, kad kokiais 2017 gal jau bus su nuolaida lotuliukas.gif Taip kainuos kokius... 2000 litelių lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Žo, kol kas imsiu šitą ir turės būt gera, nes turiu tik pūkines striukes, o dabar man su jomis karšta biggrin.gif Jei labai blizgės, kapsuliuosiu su skafandru biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 vasario 2014 - 14:44
QUOTE(Noa @ 2014 02 24, 14:44)
O vat tą striukę tai aš jau vis viena užsisakiau. Nes elementoriškai kitos neradau, tai po 2 mėnesių kasdieninių paieškų teko numažint reikalavimus, ir dabar žėsim, kaip ten bus biggrin.gif Nu blin, reikėjo man pilkos striukės. Ir sumanyk tu žmogus ieškoti to, ko nėra! Bet man taip amžinai biggrin.gif

Tai parodysi, kai gausi, gal visai normaliai gyvai bus. man ir taip pat būna. Aš dar ir modelį užsiskiedžiu, tada iš viso tragedija su tuo metu esančiom madom doh.gif
Atsakyti
Va tokiom rankovėm bandau rast doh.gif
user posted image
ir dar tokie visai gražiai

pas mane ir blauzdos ne lieknos, o keliai gan stambūs, žo nerodytini. Kelnėms nesu labai išranki, tik šikna svarbu gerai gultų, bet džinsams tas negresia, daugiau problemų su paprastom kelnėm... o va jų kažkaip užsimaniau irgi savo nelaimei doh.gif .

Iš savo praktikos... seniai seniai kai tokia mada atėjo į sovietus, mano mama siuvosi visokias ten kimono ar tai kaip tos rankovės... reglanas??? ir siuvėjos sakė kad ne ne, nieks neis su tokiom, perkalbinėjo visaip ją. Na jin labai madinga norėjo būt, ir visgi siuvos, o paskui staiga parduotuvėse nebeliko kitokių tų plačių nei paltų, nei striukių. Va tada pamenu kai aš prakutus bandžiau statytas rankoves pasisiūt buvo tas pat, tik man aiškino dar kvailiau, sakė su tokiom rankovėm negali būt nei striukės, nei paltai... taip kad manau kad nebeliks pirmoje eilėje statytom rankovėm palaidinių, megztinių, o paskui ir striukių/paltų. Aišku ne tarybiniai laikai, bet ir ne tarybiniais laikais ar daug paltų/striukių ne statytom rankovėm matėt unsure.gif Žodžiu, kad ir kaip nepatiktų ateinanti mada, jin vis vien užguls visus prekystalius, ir rinksimės iš to ką siūlys, nekalbant kad ir norai kažkiek koreguojasi. Tiesa sijonai A tipo liks biggrin.gif , ir mano laimei maxi irgi neišnyko bent po kol kas rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 02 24, 14:44)
Žo, kol kas imsiu šitą ir turės būt gera, nes turiu tik pūkines striukes, o dabar man su jomis karšta biggrin.gif Jei labai blizgės, kapsuliuosiu su skafandru biggrin.gif

Man irgi karšta... atsisegi - peršali... vaikštau paskui snarglina. O ką daryt?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 02 24, 15:47)
Tai parodysi, kai gausi, gal visai normaliai gyvai bus. man ir taip pat būna. Aš dar ir modelį užsiskiedžiu, tada iš viso tragedija su tuo metu esančiom madom doh.gif

Tai je je, aš ir modelį irgi buvau užsiskiedus lotuliukas.gif Bet tai spėk radau lotuliukas.gif Juodų rudų mėlynų raudonų žalių - masė! Pilkų nėr lotuliukas.gif Nebent už 120 svarų, o aš nenoriu už 120 svarų lotuliukas.gif

O kadangi man paprastai spalva būna svarbiau už modelį... Gal taip, beje, ir neteisinga, bet man ta spalva akis užpila, nieko daugiau nematau. Aš spalvų maniakė doh.gif Kaip man sunku gyventi šitam ribotos pasiūlos pasauly lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2014 02 24, 16:13)
Va tokiom rankovėm bandau rast doh.gif
user posted image
ir dar tokie visai gražiai


Man irgi karšta... atsisegi - peršali... vaikštau paskui  snarglina. O ką daryt?

Neblogos visai, irgi norėčiau. Išvis norėčiau šitos štai striukės, tamsiai mėlynos arba pilkos, kur ji yra, kiek kainuoja, milijoną? biggrin.gif
Bet manau, kad statytos rankovės yra klasika ir niekur jos nedings biggrin.gif

Ką blin daryt - nu va, užsisakiau kosmonauto striukę! Dar gyvenime negirdėjau, kad nors vienas kosmonautas skųstųsi peršalęs lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 vasario 2014 - 15:22
QUOTE(bytte @ 2014 02 24, 15:13)
pas mane ir blauzdos ne lieknos, o keliai gan stambūs, žo nerodytini.

Mano keliai irgi griežtai nerodytini, nes per juos keistai išplatėję. Sakau, blauzdos tik padoriai dar, tai nors tiek vasarą atgaiva biggrin.gif O kelnės tai tik plačios man tinka.
Atsakyti
Kiek pamenu, Chanel sakė, kad keliai yra pati bjauriausia moters dalis, ir jie nerodytini niekada niekam jokiu atveju - šlykštūs nes labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 24, 15:20)

Neblogos visai, irgi norėčiau. Išvis norėčiau šitos štai striukės, tamsiai mėlynos arba pilkos, kur ji yra, kiek kainuoja, milijoną? biggrin.gif
Bet manau, kad statytos rankovės yra klasika ir niekur jos nedings biggrin.gif


yra dar tik tokia jūržolės, kažkokia pilkai žalia... My Webpage keliose vietose, bet visur brangi amazone net $229.50, kitur pigiau - 160.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 02 24, 15:23)
Kiek pamenu, Chanel sakė, kad keliai yra pati bjauriausia moters dalis, ir jie nerodytini niekada niekam jokiu atveju - šlykštūs nes labai biggrin.gif

O gražiausiai atrodo lieknų jaunuolių kojos ant kablūkų, kiekvienos moters svajonė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 24, 16:37)
yra dar tik tokia jūržolės, kažkokia pilkai žalia... My Webpage

Nu bet tai kai kobra biggrin.gif Įdėk gi kokią normalią nuorodą, kur pavadinimas matosi lotuliukas.gif
Atsakyti