Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pasirodyk paltus smile.gif
Atsakyti
Rudeniui

user posted image

Žiemai

user posted image
Atsakyti
Gražu, ypač žieminis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 17 spalio 2013 - 18:29
Man tai abu gan smagūs, pirmasis spalva, antrasis modeliu smile.gif
Atsakyti
Nu labai, o dar kaip tokiomis kainomis blink.gif bigsmile.gif

Aš nieko neradau, paskutinė viltis - Maxima smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos group.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 10 17, 19:23)


Aš tai rudeninį konfiskuot norėčiau, vien dėl spalvos
Atsakyti
Laba, tyla čia, reikia atgaivint smile.gif

Sudariau vieną šiltojo sezono kapsulę iš turimų ir keliu planuojamų daiktų (daiktai tik panašūs, kai kurie tik tie patys). Ašis - ryškūs klasikinių spalvų languoti marškiniai, baisiai užsinorėjau blush2.gif Pirksiu tik keturis daiktus (tuos marškinius, šlepečių tipo batelius ir baltą bei navy maikutes), visa kita turiu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 01 23, 22:03)
Laba, tyla čia, reikia atgaivint smile.gif

Sudariau vieną šiltojo sezono kapsulę iš turimų ir keliu planuojamų daiktų (daiktai tik panašūs, kai kurie tik tie patys). Ašis - ryškūs klasikinių spalvų languoti marškiniai, baisiai užsinorėjau blush2.gif Pirksiu tik keturis daiktus (tuos marškinius, šlepečių tipo batelius ir baltą bei navy maikutes), visa kita turiu.

user posted image


Aš irgi noriu tokių marškinių ir jau kuis laikas galvoju bigsmile.gif

Man gražu, gal norėtųsi dar kur nors tos raudonos, kai bendrai žiūri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2014 01 23, 23:09)
Aš irgi noriu tokių marškinių ir jau kuis laikas galvoju  bigsmile.gif

Man gražu, gal norėtųsi dar kur nors tos raudonos, kai bendrai žiūri smile.gif

Na tai pasiulymu tada laukiu smile.gif Bet siaip babkiu ner biggrin.gif As cia dariau, kad sau pasiteisinciau, jog su daug kuo galesiu marskinius nesiot ir man ju reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 01 23, 23:48)
Na tai pasiulymu tada laukiu smile.gif Bet siaip babkiu ner biggrin.gif As cia dariau, kad sau pasiteisinciau, jog su daug kuo galesiu marskinius nesiot ir man ju reikia biggrin.gif


Kapsulėje nemažai rūbų ir nebūtina papildomai, nes prarast kapsulės ekonomiškumą smile.gif Pas mane batai ir rankine raudoni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2014 01 24, 09:38)
Kapsulėje nemažai rūbų ir nebūtina papildomai, nes prarast kapsulės ekonomiškumą smile.gif Pas mane batai ir rankine raudoni biggrin.gif

Rankinės nenoriu raudonos, o batus planavau aukštakulnius raudonus pirkti, bet čia gal nelabai, nu nors galima kokį elegantiškesnį derinį padaryti su aukštakulniais bendrai (tarkim su ilgesniu pilku kardiganu ir balta maikute bei džinsais ar tamprėmis g.gif). tai va gal. Tik kada nusipirksiu gal smile.gif
Atsakyti