Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(bytte @ 2014 10 31, 14:03)
persisiūt - neapsimoka, daug taisymo viršų siaurint... geriau siūti... bet finansiškai nelabai tinka... plius dažniausiai siuva namudininkai nelabai kokybiškai, panašiai kaip vyrui kostiumą pasisiūt pas siuvėją...
tai ir lieka - arba platėjantis siluetas (kuris iš mados zaraza išėjo, ir fyg jo rasi... bambėk nebambėjęs kad nenori būt madingas), arba labai trumpas, iki to platėjimo mano. Tik nežinau ar yra šiltų, ne demisezoninių tokių... gal net nesiuva g.gif (šiaip vairuojant patogu tokis trumpas)

o tu Rimados siutu paltu neziurejai? jie patys siuva, gal ir pagal uzsakyma pasiutu. prekiauja turguj ir turi parduotuviu. Jei neklystu tai is Klp pati busi ?blush2.gif
As pati turiu ju palta ziemai, pasiltintas, pirkau pernai turguje, tai nesiskundziu kokybe, ir pasiuta gerai ir medziaga gera, nesiburbuliuoja, nesiglamzo kaip skuduras
va ju psl http://www.rimada.lt/paltai/
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 10 31, 14:23)
o tu Rimados siutu paltu neziurejai? jie patys siuva, gal ir pagal uzsakyma pasiutu. prekiauja turguj ir turi parduotuviu.  Jei neklystu tai is Klp pati busi ?blush2.gif
As pati turiu ju palta ziemai, pasiltintas, pirkau pernai turguje, tai nesiskundziu kokybe, ir pasiuta gerai ir medziaga gera, nesiburbuliuoja, nesiglamzo kaip skuduras
va ju psl  http://www.rimada.lt/paltai/

neblogi neblogi... esu vieną jų nunešiojus. Tikrai šiltas buvo, lengvas, gražus... bet pas juos irgi tiesūs siluetai verysad.gif , kai šikynė visai išplatėjo, viršus taip nu ką aš žinau atrodo, kažkaip kai plona buvau visai gražiai krito biggrin.gif
Atsakyti

as tai vietoj taves paklausciau del individualaus uzsakymo, per galva juk niekas neduos biggrin.gif jei kaina labai nesikandzioja tai siuciausi, jie gatavo neimanoma rast. Nes su tais paltais tai beda, jei modelis geras tai spalva arba medziaga tragedija arba atvirksciai.. net ir turint normalesne kuno sudeti problema su tais paltais pas mus.. dauguma vien juodi, atrodo kad spalvu nebera, tik vienintele likus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 10 31, 15:06)
as tai vietoj taves paklausciau del individualaus uzsakymo, per galva juk niekas neduos biggrin.gif  jei kaina labai nesikandzioja tai siuciausi, jie gatavo neimanoma rast. Nes su tais paltais tai beda, jei modelis geras tai spalva arba medziaga tragedija arba atvirksciai.. net ir turint normalesne kuno sudeti problema su tais paltais pas mus.. dauguma vien juodi, atrodo kad spalvu nebera, tik vienintele likus doh.gif

...reiks paklaust, nes jie nete sako, kad individualiai siuva. Įtariu, kaina kandžiosis biggrin.gif, arba ten individualizuoja tarkim - nori tokio fasono, parenka audinį, ar sagas... ibo lekalai tai tie patys. Nu bus matyt.
Atsakyti
Jų puslapy tai radau savo figūrai... o parduotuvėje bei turguje nebuvo. Reiks paklaust kodėl.
tik sagos man kiek kliūva iki pilno patikimo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 10 31, 17:25)
Jų puslapy tai radau savo figūrai... o parduotuvėje bei turguje nebuvo. Reiks paklaust kodėl.
tik sagos man kiek kliūva iki pilno patikimo cool.gif

sagos tai jau smulkmena, pati gali nusipirkt kokias nori mirksiukas.gif , svarbu kad modelis tiktu. As pernai mokejau lygtai 450, ilgis beveik iki keliu, sakyciau jau toks paltukas, ne puspaltis, kazin ar jie prasytu daugiau nei kad parduoda. O be to ir nezinau ar pirkau tiesiogiai is ju ar ne, nebuvau ju pardej Manto gatvej g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 10 31, 16:55)
sagos tai jau smulkmena, pati gali nusipirkt kokias nori mirksiukas.gif , svarbu kad modelis tiktu. As pernai mokejau lygtai 450, ilgis beveik iki keliu, sakyciau jau toks paltukas, ne puspaltis, kazin ar jie prasytu daugiau nei kad parduoda. O be to ir nezinau ar pirkau tiesiogiai is ju ar ne, nebuvau ju pardej Manto gatvej  g.gif

Aš už tokį paltuką/puspaltuką su gobtuvu 400 Lt mokėjau, pirkau iš jų tiesiai, kaip suprantu kaina nuo medžiagos priklauso, mano buvo toks, sudėtis: 63% vilna, 17% mohera, 20% Pa. O koks ten kur sudėtis alpaka su virdžinijos vilna manau bus brangesnis smarkiai.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 10 31, 18:06)
Aš už tokį paltuką/puspaltuką su gobtuvu 400 Lt mokėjau, pirkau iš jų tiesiai, kaip suprantu kaina nuo medžiagos priklauso, mano buvo toks, sudėtis: 63% vilna, 17% mohera, 20% Pa. O koks ten kur sudėtis alpaka su virdžinijos vilna manau bus brangesnis smarkiai.

maniskis tai tokios spalvos, http://www.rimada.lt...paltis-skaiste/
tik medziagos sudeties dabar nezinau , kabo dar spintoj namie smile.gif
o modeliukas ir su kapisonu, pats tas pajurio orams , labai panasus i sita http://www.rimada.lt...ai/paltas-agne/ be dirzo
Atsakyti
žo nieko gero su paltais... sakė gali paplatint, bet š..., jai netinka kai per pečius gerai, tai paplatinus ir ne kaip atrodo, esu siuvus... šikna dar didesnė atrodo.
geriausiai atrodė šitas, pasirodo klosčių kaip ir pakanka, jai imt kiek didokus petukus... keista kad čia taip blizga, nes realiai kaip megztinis rankovės. MB siūlo važiuot pas juos į gargždus, na gal siūti iš šiltesnės medžiagos, nes aš taip bijau užsakinėt... gal jis blogai kris iš storesnės g.gif
user posted image
Atsakyti
Aš jau ties kažkuria vieta nustojau suvokti, ko kriaušės figūrai reikia, kad būtų gerai biggrin.gif Platėjantis liemenuotas - blogai, neliemenuotas - blogai, blin, o tai ką kitos bobos nešioja? Gi yra tų kriaušių, ir jos visos kažką nešioja??? Nevaikšto žiemą be paltų, ką?

O jei paimsi tu tą paltą didesniu viršum, po apačia pasivilksi megztinį su didesniais petukais, nes vis tiek kriaušėms tokius rekomenduoja, dar VS liemenuką paturbintą papų apimčiai įgyti, dar šaliką - ir gal gerai bus? Va, kaip tik su ta bėda susidūriau - kai po paltu šalikas, paltas per papus pradeda nebesueiti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 lapkričio 2014 - 14:47
QUOTE(Noa @ 2014 11 04, 15:45)
Aš jau ties kažkuria vieta nustojau suvokti, ko kriaušės figūrai reikia, kad būtų gerai biggrin.gif Platėjantis liemenuotas - blogai, neliemenuotas - blogai, blin, o tai ką kitos bobos nešioja? Gi yra tų kriaušių, ir jos visos kažką nešioja??? Nevaikšto žiemą be paltų, ką?

O jei paimsi tu tą paltą didesniu viršum, po apačia pasivilksi megztinį su didesniais petukais, nes vis tiek kriaušėms tokius rekomenduoja, dar VS liemenuką paturbintą papų apimčiai įgyti, dar šaliką - ir gal gerai bus? Va, kaip tik su ta bėda susidūriau - kai po paltu šalikas, paltas per papus pradeda nebesueiti biggrin.gif

Aš tai neįsivaizduoju su kuo X vaikšto, nu ašai tai tik per subinę nesueinu, o X tai ir per priekį... O kitos ką nešioja neįsivaizduoju, nors dauguma vaikšto baisiai apsirengusios. Toks jausmas, kad belen ką apsirengia, paskui verkia kad storos, kad šikna didelė... nu žo ne kad paltas blogas, bet kad jos pačios baisios. Šiaip aš MB dažnai kankinu po parduotuves, vien tam kad nesakytų, kad kitos kažką randa, kad aš pati nežinau ko noriu ir panašiai. Jis laiks nuo laiko ima abejoti ar tikrai nieko nėra perkamo, tada aš jam pasidemonstruoju su visu parduotuviu repertuaru ir jis apsiramina.

Nus siūlai viršų iki XL didinti? Nu gal aš noriu ties M dydžiu likt cool.gif .

O šiaip platėjančių nebesiuva jie verysad.gif , todėl ir blogai, ibo kai tiesų siluetą pasiuva viršų 40 dydžio, o šikną 44, tai vaizdelis... savotiškai nenormalus, aš kol dar neįsikirtus buvau, maniau man klasikinis siluetas tinka, nes jie nelabai ryškiai gi skirias nuo tų A, tai siuvaus... nei kart neužsidėjau unsure.gif Be to... ties nugara paltai į viršų lipą (maniau su amžium suplokštėjo šikna, ale fyg, tau ties krutine nelipa?, pamenu skundėsi viena draugė, kad suknios negali rast padorios per tuos (.)(.) ). Aišku reiktų imt 42 dydį, tada netragedija, bet ne grožis... paskui dar sagas persisiūk, nus 500 Lt brangu man. Kažkaip kuo rūbas labiau patinka, tuo brangiau aš už jį pasiruošus mokėt, o kuo mažiau, tuo man viskas per brangu atrodo. Vat kainuotu 300 LT bent - rizikuočiau, o dabar bijau kad taps nevykusiu pirkiniu.
Atsakyti
Nu tada variantas sekantis, aš jį dažnai naudoju, kai apima neviltis biggrin.gif Spjaut į viską, nusipirkt naujus batus ir lūpdažį, ir gyvent su tuo, su kuo gyvenai pernai. A siluetai seniai buvo madoj - gal tuoj vėl ateis, ir tada prisigrobsi ir ateičiai biggrin.gif Neseniai taip koralinių ir mint spalvų prisigrobiau, su mintim į ateitį biggrin.gif Dabar jau nerasčiau biggrin.gif

Arba paieškot kokiam skuduryne, ten gali būti senesnių modelių... Bet ten jau nieks garantijos neduos, rasi, nerasi...

Mane irgi nervina, kad jau jei kas madoj, tai tik tas ir yra pirkti, o jeigu tau netinka - tai tada nenori, nepirk biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 lapkričio 2014 - 22:35