Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Perfect @ 2014 10 17, 14:00)
Kas dėl tų plaukų - tyrimo nedariau, nežinau, kas tos spalvėtagalvės dažniau - suomės, švedės ar estukės. Beje, ryškiaplaukės dirba ir valstybės sektoriuje, ne tik meno galerijose rolleyes.gif

Žinokit, vis įsitikinu, kad buvau neteisi. Tiksliai kad skandinavės tuos spalvotus plaukus mėgsta. Gal ne Stokholme, betgi kita vertus, ten vieni turistai. O taip kokiam FB kiek turiu drauguose moterų spalvotais plaukais, arba šiaip kur matau - visos skandinavės biggrin.gif

Tik va nepasakyčiau, kad man tai labai gražu. Kažkaip jos tokio išpuoselėto vaizdo nesukuria, tie plaukai kad ir spalvoti, bet tokie daugiau mažiau apipezę... Logiška, juos gi reikia gan dažnai dažyti, kad spalva išliktų, ir ant šviesintų plaukų...
Atsakyti
Man žiemai reikia:
1. Palto, striukės arba kailinių... vdruk pasipainios biggrin.gif
2. Ilgaaulių
3. Tunikos
4. ...timpų šiltų
toliau be fantazijos... ibo jai sijoną dar įsivaizduoju, viršaus ne... džinsų mano dydžio šiltų - nėra, o su paprastais šalta...
Tai sakau gal tunikų reiktų kokių 3 vnt? O gal prie jų ką kombinuot galim?
Atsakyti
O aš neturiu ką apsirengt, ir man nieko nereikia unsure.gif Man turbūt rūbų depresija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 28, 17:07)
O aš neturiu ką apsirengt, ir man nieko nereikia unsure.gif Man turbūt rūbų depresija unsure.gif


man taip pat... net neįsivaizduoju ko norėčiau, bet su tunika man labai patogu visada, tinka mano kriaušės figūrai... gali tiesiog užsidėt ir eit. Aš taip pravaikščiojau praeitą žiemą, tiesa tunikas traukiau iš palovio (dieve aš net nežinojau, kad tie klodai nesibaigiantys biggrin.gif , be to labai gailiuos kai kuriuos visgi rūbus išmetus). Tik klausimas kiek reikia tų tunikų g.gif
Šiaip patiko siluetai:
Pas Marką
Atsakyti
Man ir šiai žiemai supuolė taip, kad reikia ir striukės šiltos, ir batų (laisvalaikiui), taip pat porą ilgų šiltų megztinių noriu nusipirkti, atsišviežinti taip sakant. Tai kirs per kišenę...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 10 28, 17:33)
man taip pat... net neįsivaizduoju ko norėčiau, bet su tunika man labai patogu visada, tinka mano kriaušės figūrai... gali tiesiog užsidėt ir eit. Aš taip pravaikščiojau praeitą žiemą, tiesa tunikas traukiau iš palovio (dieve aš net nežinojau, kad tie klodai nesibaigiantys biggrin.gif , be to labai gailiuos kai kuriuos visgi rūbus išmetus). Tik klausimas kiek reikia tų tunikų g.gif
Šiaip patiko siluetai:
Pas Marką

Tiesą pasakius, šie siluetai, kaip Vasiljevas ir prognozavo, visiškai babajiški. Gal reik tunikų irgi ieškoti pas babajus? babajienes? gal ir jos turi šiltų. Ką jos rengiasi, kai šalta... Kai tikrai šalta, koks +25? biggrin.gif Pūkinės strukės tai pas jas eina tokiu metu, gal ir megztinių yr? biggrin.gif


Markas kaip tai gerai g.gif
Atsakyti
... nemačiau pas babajienes... be to anos mėgsta labai ten tuos raštus su agurkais, o manęs prie jų netraukia. Iš raštų traukia šiuo metu labiausiai langeliai, paskui dryželiai... ir galiausiai žirneliai. Žo prie geometrijos kažkaip.

Aplekiau jau visas Kl pardes ir turgų... na nebent koks mini krautuviukas pasislėpęs man nežinomas kur yra. Nieko neradau verysad.gif : anei batų, anei paltų/striukių... anei tunikų ne lašo formos. Kų daryt? Nete ir kažkaip nerandu, aišku, kai neturi savo mėgiamos nete parduotuvės, tai tose platybėse skęsti žmogus unsure.gif .
Atsakyti
...toliau tęsiu "pokalbį"
...kilo mintis, kad žiemai dar neužvežė anei paltų, anei ko kito, tik batai kaip šilti jau pardavime. Bet turiu įtarimą, kad ir neužveš.
Paskui "įkvėpta" Marko kailinukų prisiminiau, kad kriaušėm tinka ne tik ilgi balachoniniai siluetai, bet ir trumpi. Pagalvojau, gal galima pasidairyt visai trumpučių striukių ar švarko tipo paltukų... yra... tačiau tokie plonyčiai unsure.gif , o dar uodega liks nepridengta - nustipsiu.
Dar kilo klausimas, kaip manot ar "padoru" eiti su trumpu paltuku/striuke, jai koks megztinis ištįsęs subinę dengiantis. Šiltesniuoju metu, man tai norma... na "kasavarotas" ant bliunzerio
Atsakyti
Padorumo tai padoru, gražu netgi, bet aš tai jau neisiu, man šalta biggrin.gif


Kokie kokie kriaušėms tinka siluetai? Aš bent jau šiemet papirkau paprastą paltuką žemiau šiknos, su užuomina į liemenavimą, tamsiai mėlyną, quilted, nžn kaip čia bus lietuviškai, nu ir man visai gerai atrodo... Ar būtinai balachoninis?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 31, 11:28)
Padorumo tai padoru, gražu netgi, bet aš tai jau neisiu, man šalta biggrin.gif
Kokie kokie kriaušėms tinka siluetai? Aš bent jau šiemet papirkau paprastą paltuką žemiau šiknos, su užuomina į liemenavimą, tamsiai mėlyną, quilted, nžn kaip čia bus lietuviškai, nu ir man visai gerai atrodo... Ar būtinai balachoninis?

nebūtinai, bet klasikiniai netinka verysad.gif . Man labai didelė problema, jai apačia neišplatėja... žo kai per subine jau susisega (ne laisvai, o taip vat vat), tai pečiai atrodo kaip ... vyro švarką užsidėjus. Nes jie pas mane ne tik smulkesni dviem dydžiais už klubus, bet dar labai nuolaidūs, o su mano polinkiu kūprintis... visai baisiai atrodo, tempia link asocialios ar kiek minkštutės vaizdo.
O tokio silueto kažkodėl irgi storina... bet neįsikirtau kodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 10 31, 12:15)
nebūtinai, bet klasikiniai netinka verysad.gif . Man labai didelė problema, jai apačia neišplatėja... žo kai per subine jau susisega (ne laisvai, o taip vat vat), tai pečiai atrodo kaip ... vyro švarką užsidėjus. Nes jie pas mane ne tik smulkesni dviem dydžiais už klubus, bet dar labai nuolaidūs, o su mano polinkiu kūprintis... visai baisiai atrodo, tempia link asocialios ar kiek minkštutės vaizdo.
O tokio silueto kažkodėl irgi storina... bet neįsikirtau kodėl g.gif


Ai, nu jo, absoliut pardon, aš gi smėlialaikrodys mastau.gif Tai man jei papai tilpo, subinė tilpo ir liemenuota, tai ir gerai biggrin.gif Nes be liemenavimo smėlialaikrodys atrodo kaip Gedimino pilis blin biggrin.gif

O tada siūtis? Arba nors kažką gatavai persisiūt? biggrin.gif
Atsakyti
beieškodama pvz radau lotuliukas.gif :
user posted image
...bepigu smėliams kalbėt:
user posted image
...šiaip siluetas turi va tokis būt pas kriaušias, kaip mėlinas paspalvinimas:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 10 31, 12:40)
O tada siūtis? Arba nors kažką gatavai persisiūt? biggrin.gif

persisiūt - neapsimoka, daug taisymo viršų siaurint... geriau siūti... bet finansiškai nelabai tinka... plius dažniausiai siuva namudininkai nelabai kokybiškai, panašiai kaip vyrui kostiumą pasisiūt pas siuvėją...
tai ir lieka - arba platėjantis siluetas (kuris iš mados zaraza išėjo, ir fyg jo rasi... bambėk nebambėjęs kad nenori būt madingas), arba labai trumpas, iki to platėjimo mano. Tik nežinau ar yra šiltų, ne demisezoninių tokių... gal net nesiuva g.gif (šiaip vairuojant patogu tokis trumpas)
Atsakyti