Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Noa @ 2014 10 16, 21:27)
Yra skandinavių, kurioms reikalingi vyrai? blink.gif O ką jos su jais daro?
Troškinį? unsure.gif  lotuliukas.gif

Noa, visos mano aplinkos skandinavės yra ištekėjusios ir turi vaikų. Tai gal su tais vyrais KAŽKĄ veikia laugh.gif
Labai patiko byttes pasakymas ,,puošiasi dėl savęs". Žinokit, aš tokia. Aš tikrai puošiuosi dėl savęs. VISŲ PIRMA. Tada jau savas vyras, vaikai. Aš patogiai jaučiuosi, kai esu pailsėjusi ir su šypsena, gerai atrodau (išplauta galva, sutvarkyti nagai), dėvių man tinkančius ir patinkančius drabužius.
Ir dar, čia, Estijoje, jei paspaudžia šaltukas, visi rėdosi šiltai. Ir kelnės šiltos, skirtos laukui, ir striukė, ir galvos apdangalai kaip reikia. Pradžioj, po Vilniaus, kur mergikės ir moterys nuogom šiknom net esant -20, man irgi nelabai buvo įprasta, ale sveikata - svarbiausia. biggrin.gif

Tiesa, prie ko nepripratau čia gyvendama jau kelis metus - ryškūs plaukų dažai. Violetiniai, rožiniai, žali, mėlyni. Ir taip plaukus dažosi net pagyvenusios tetos.
Pradžioj net bijojau eiti į kirpyklą unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 17 spalio 2014 - 11:18
QUOTE(bytte @ 2014 10 17, 08:39)
Ai, jai jau į bulvę pavirtai, tai ir suknelė čia nepadės, tada arba slėptis, arba gyvenimo būdą keist unsure.gif ...

Ot ir padės! Su kokia gilesne iškirpte. Tada visi matys tik iškirptę, ir nieko daugiau. Gera iškirptė puikiai maskuoja ir prastą taliją, ir nekokias kojas, ir net akį, fanera užkaltą biggrin.gif

QUOTE(Perfect @ 2014 10 17, 12:16)
Noa, visos mano aplinkos skandinavės yra ištekėjusios ir turi vaikų. Tai gal su tais vyrais KAŽKĄ veikia laugh.gif
Labai patiko byttes pasakymas ,,puošiasi dėl savęs". Žinokit, aš tokia. Aš tikrai puošiuosi dėl savęs. VISŲ PIRMA. Tada jau savas vyras, vaikai. Aš patogiai jaučiuosi, kai esu pailsėjusi ir su šypsena, gerai atrodau (išplauta galva, sutvarkyti nagai), dėvių man tinkančius ir patinkančius drabužius. 
Ir dar, čia, Estijoje, jei paspaudžia šaltukas, visi rėdosi šiltai. Ir kelnės šiltos, skirtos laukui, ir striukė, ir galvos apdangalai kaip reikia. Pradžioj, po Vilniaus, kur mergikės ir moterys nuogom šiknom  net esant -20, man irgi nelabai buvo įprasta, ale sveikata - svarbiausia.  biggrin.gif

Tiesa, prie ko nepripratau čia gyvendama jau kelis metus - ryškūs plaukų dažai. Violetiniai, rožiniai, žali, mėlyni. Ir taip plaukus dažosi net pagyvenusios tetos.
Pradžioj net bijojau eiti į kirpyklą unsure.gif


Ale kaip įdomiai. O gal čia tik Estijoj tie spalvoti plaukai? Ką tik buvau Stokholme, šią savaitę, prieš pora dienų grįžau. Ir nieko ten spalvotais plaukais nepastebėjau... Kita vertus, spalvoti plaukai - visai miela. Ypač ant kitų biggrin.gif

O kur gauti tų šiltų kelnių? Irgi norėčiau. Bet turiu tik slidinėjimo biggrin.gif

Beje, mano supratimu, Estija - ne Skandinavija. Aš tai sakyčiau, tokia pusiaukelė tarp mūsų ir skandinavų. Skandinaviau už mus, bet ne tiek skandinaviška, kaip kokie švedai biggrin.gif Juolab nei geografiškai Estija ne Skandinavija (ne Skandinavijos pusiasaly gi), nei kalba jų iš skandinavų grupės (švedų/norvegų/danų)... Pagal JTO skirstymą, Estija priklauso prie Šiaurės Europos, bet kartu su mumis ir latviais biggrin.gif Estijoj feminizmas nėr toks gajus - kur ten, slėptis jiems tiktai. Žėk, latviai turėjo moterį prezidentę, mes turim jau antra kadencija, plius antra seimo pirmininkė moteris. O pas juos? Fig! Prisiplakėliai tongue.gif
Žo, jos vyrus dar gali ir naudoti, nenuostabu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 17, 12:41)

Estijoje daug suomių. Gal kiek mažiau švedų. Kalbėjau apie suomes ir švedes mirksiukas.gif
Estija ne Skandinavija, tai jau tikrai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 17 spalio 2014 - 12:02
QUOTE(Perfect @ 2014 10 17, 13:02)
QUOTE(Noa @ 2014 10 17, 12:41)

Estijoje daug suomių. Gal kiek mažiau švedų. Kalbėjau apie suomes ir švedes mirksiukas.gif
Estija ne Skandinavija, tai jau tikrai. mirksiukas.gif


Nu jo, bet jie tikriausiai tokie, kaip Amerikos lietuviai biggrin.gif Kai Amerikoj, tai lietuviai, o kai čia atvažiuoja, tai jau tokie vis tiek nevietiniai biggrin.gif

O plaukus ryškiai dažosi tik suomiai ir švedai ar ir estai? Baisiai susidomėjau biggrin.gif Nesidažysiu, bet - o kodėl mums negalima? biggrin.gif
O gal dažysiuos bigsmile.gif

O apie rengimąsi dėl savęs. daug kas taip sako, bet ne visada tai tiesa. Žinai, kaip patikrinama? Ogi - kada dažaisi ir padoriai rengiesi, jei visą dieną turi būti namie. Pvz. namie dirbi, arba šeštadienis. Jei iškart atsikėlus, net jei nieko nėra namie - tada tikrai dėl savęs. O jei išeidama - tai tada jau nea biggrin.gif Tiesa, dėl vyrų mažai kas dabinasi. Jie glušiai ir neišmano, jie neskiria, kada tu pasidabinus, o kada ne biggrin.gif Dažniausiai dabinamasi dėl kitų babcių... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 17, 13:19)


Oi, Noa, nežinau, jūsų nepažįstu, bet jūsų pasisakymai ir žavi, ir piktina, ir prajuokina vienu metu. Spaudžiu dešinę 4u.gif

Kas dėl tų plaukų - tyrimo nedariau, nežinau, kas tos spalvėtagalvės dažniau - suomės, švedės ar estukės. Beje, ryškiaplaukės dirba ir valstybės sektoriuje, ne tik meno galerijose rolleyes.gif

Dėl puošimosi dėl kitų moterų - tiesos yra. Kolektyve buvo viena švedė. Nepasidažiusi, plaukus pasileidusi....Tačiau po kelių dienų....ji irgi atėjo susitvarkiusi plaukus, pasidažiusi. Tada paslapčia sau šyptelėjau.

Na, bet apie garderobą 4u.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 16, 20:27)
Yra skandinavių, kurioms reikalingi vyrai? blink.gif O ką jos su jais daro?
Troškinį? unsure.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif su jais ar iš jų? biggrin.gif

Į garderobo temą. Vis dar neturiu tų nelaimingų aulinių. Užtat turiu daug kriterijų, kurie apsunkina batų įsigijimą. Ir kojas, kurios su vienais auliniais atrodo tiesesnės, o su kitais kreivesnės (nesiskundžiu, bet būtent batai iki čiurnos kažkaip ne visi gerai atrodo ir tų pirmų pasitaiko daug rečiau nei tų kitų) doh.gif

Kuo šį sezoną džiaugiausi - tai softshell lietpalčiu. Iš išorės - neperpučiama, kažkiek neperšlampama (5000 mm - galėtų, aišku, būti ir didesnis atsparumas) medžiaga, iš vidaus fleece'as wub.gif Daiktas plonas, lengvas, bet iki pat praeito savaitgalio su juo buvo šilta (auto nevažinėju). Norėčiau daugiau tokių išmanių daiktų garderobe. Pvz., šito ax.gif gal kada atpigins

Prieš kelias savaites pirmą kartą po kelių metų pertraukos įsigijau juodą rūbą. Ir jis yra megztukas, taigi arti veido fear.gif bet taip patiko, kad net spalva (ar nespalva reikėtų sakyti) neatbaidė.

Šiaip nuo to laiko, kai čia šitoj temoj pradėjau vaidentis, stilius pasikeitė į nuosaikesnę pusę (tiek spalviškai, tiek formų prasme), ėmė imponuoti prigesinti, pilkšvi atspalviai, minimalizmas ir kosminė tematika (skafandrus primenantys modeliai, mezginiai, kurių raštai primena futuristinius filmus). O seniau patiko spalvos ir vintage'as biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 17 spalio 2014 - 14:27
QUOTE(Woblienė @ 2014 10 17, 05:30)
aš tai išviso dėčiausi kokią hapeek suknią, su vaikais ji geriausia smile.gif kiepką kokią nusvirusiu galu ir būtų super smile.gif

Neatstosiu nuo jusu merginos, a niekaip rolleyes.gif

suknia g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2014 10 17, 22:34)
Neatstosiu nuo jusu merginos, a niekaip  rolleyes.gif

suknia  g.gif  blush2.gif

Na čia priklauso nuo figūros. Nes skirtingoms figūroms - skirtingi siluetai. Toks variantas maskuoja gelbėjimo ratus, bet trumpina (o tai reiškia ir storina) kojas. IMHO jis labai tinkamas atletiškam figūros tipui, kai trumpa talija, ir ilgos kojos... Moterims, kurių figūros tipas kriaušė ar kitaip A figūros tipas, kurių siauri, apvalūs pečiai ir platūs klubai, rodos turėtų tikt, bet netinka, nes suknelė paslepia viską, ir lieka tik kojos... o va kojos pas kriaušias visada neproporcingai stambios, lyginant su viršutine dalimi, ir dažniausiai dar į trumpają pusę... plius šiuo atveju batai trumpina kojas. Tas pats ir su X arba smėlio laikrodžio tipo moterimis, jos labai figuringos, ir iš esmės gali nešioti tik priglundančius rūbus, bent jau per taliją. Obuoliukams ši suknutė tinka, bet batukai... priklausomai kokios kojos, ir koks "obuolys", ibo gali gautis nėštukės variantas...
Taip kad net nesvarbu koks svoris, labai svarbu ką maskuojam ir ką turim parodyt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 10 17, 12:41)
Ot ir padės! Su kokia gilesne iškirpte. Tada visi matys tik iškirptę, ir nieko daugiau. Gera iškirptė puikiai maskuoja ir prastą taliją, ir nekokias kojas, ir net akį, fanera užkaltą biggrin.gif

Na reik vis vien kad krutinė būtų didesnė nei... nei tarkim pilvas ar šikna. Mano atveju lašiniais apeina nugara, o papai fyg... žo iškirptė tik išryškintų papų nebuvimą biggrin.gif .
Šiaip rimtai iškirptė padėtų tik jai tikrai ką rodyt būtų. Dažniausiai nieko ji negelbsti. Tarkim pažįstų vieną moterį, ji kažkaip labai subulvėjo gyvendama su vyru... tai ir iškirptes dėjo teisingas, ir spalvas sakyčiau neblogas, ir visad tokia gyvenimo džiaugsmu trykštanti... ir visi to vyro gailėdavo... mol kaip jis su tooookia gyvena... Ir taip ne į temą pabaigai: jetau kiek ji vargo... dietos ir t.t... paskui vyras ją visgi pametė ir tada ji bats ir grįžo į jaunystės formas... be pastangų, ir taip laikosi jau 5-ti metai.
Papildyta:
QUOTE(Perfect @ 2014 10 17, 14:00)
Na, bet apie garderobą 4u.gif  biggrin.gif  ax.gif

Aš sumąsčiau kad reik man Dark Autumn spalvų paletės tamsaus viršutinio rūbo visgi g.gif ... labai dailiai žiūrisi tos tamsios spalvos su šviesiomis ir ypač su ryškiomis Bright spring spalvomis, be to DA ir BS skaitos gi spalviškai artimi, o pas BS nėr nieko tamsaus... apart tą softinę juodą
user posted image

Atsakyti
byte, ar pamenat, kad pati ir visos kitos temoj, man ,,diagnozavot" Soft Autumn. Prie jo ir likau. rolleyes.gif
Na, gal skiriasi paletėse kelios spalvos, tačiau supratau, kad man netinka ryškios, rėkiančios spalvos. Renkuosi prigesintas ax.gif
byte, o kaip su pilka - gal kokį įdomų straipsnelį turit kaip kas ir su kuo - su ta pilka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 20 spalio 2014 - 12:12
QUOTE(bytte @ 2014 10 20, 09:44)
Šiaip rimtai iškirptė padėtų tik jai tikrai ką rodyt būtų. Dažniausiai nieko ji negelbsti.

paskui vyras ją visgi pametė ir tada ji bats ir grįžo į jaunystės formas... be pastangų, ir taip laikosi jau 5-ti metai.

Tai kad sakyčiau, kaip tik dažniausiai gelbsti, nes labai jau retai būna, kad moteris turėtų lašinių, bet neturėtų papų! biggrin.gif Čia jau būna variantas pavadinimu - kas belieka biggrin.gif Jei moteris turi pilvą ir subinę, bet visai neturi jokio papo, tai reiktų pasitikslinti - gal ji kartais diedas?

Tais tavo aprašymais apie save aš netikiu irnesakyk.gif Rado mat, lašiniai ant nugaros, o papai - nuliniai irnesakyk.gif

Nda, visa esmė - vyrai! va, ką reiktų pirmiausia kapsuliuojant įvertinti.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 20, 13:59)
Tais tavo aprašymais apie save aš netikiu irnesakyk.gif Rado mat, lašiniai ant nugaros, o papai - nuliniai irnesakyk.gif

Nu... kaip buvo A, taip A... aišku tas A, kai apimtis po krutine 85 ne toks pat, kaip 70, bet vis vien su didele iškirpte tik plokštuma matos unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Perfect @ 2014 10 20, 13:12)
byte, ar pamenat, kad pati ir visos kitos temoj, man ,,diagnozavot" Soft Autumn. Prie jo ir likau.  rolleyes.gif
byte, o kaip su pilka - gal kokį įdomų straipsnelį turit kaip kas ir su kuo - su ta pilka?

Pamenu...
dėl pilkos net nežinau... reik kad undertonas būtų "savas" , ta prasme iš savo paletės. Dabar tingiu ieškot, bet yra skirtingos pilkos skirtingiems tipams.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 10 20, 14:30)
Nu... kaip buvo A, taip A... aišku tas A, kai apimtis po krutine 85 ne toks pat, kaip 70, bet vis vien su didele iškirpte tik plokštuma matos unsure.gif


Nu nežinau. Pas mane buvo B, dabar D biggrin.gif Aišku, visa kita irgi buvo B, o dabar D lotuliukas.gif Užtai visa kita reikia maskuoti, o biusto nebūtina biggrin.gif
Atsakyti