Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
šiandien pasivaikščiojau po akropolį, kažkaip nelabai mano spalvų yra... o jei spalva gera tai tuomet fasonas toks kur paslėpkim po rūbais kad aš moteris smile.gif na aš nesu xs dydžio nešiotoja tai su jais atrodau daug stambesnė, arba ten šviesa ir veidrodžiai neteisingi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Woblienė: 16 spalio 2014 - 18:07
QUOTE(bytte @ 2014 10 16, 17:22)

Bliamba man turbūt gyvenimas arba per geras, arba per blogas, arba aš tampu skandinavė... nu fyg man tas diedų dėmesys cool.gif

Niu niu niu, skandinavių irgi yra visooooookių. Pažįstu labai jų nemažai, o ir gyvenu tokioj aplinkoj. blush2.gif
Yra visokių. Kaip ir visur. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2014 10 16, 19:23)
Niu niu niu, skandinavių irgi yra visooooookių. Pažįstu labai jų nemažai, o ir gyvenu tokioj aplinkoj.  blush2.gif
Yra visokių. Kaip ir visur.  4u.gif

Yra skandinavių, kurioms reikalingi vyrai? blink.gif O ką jos su jais daro?
Troškinį? unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas,
noreciau isilieti i jusu bureli blush2.gif

pirmiausia, kaip/pagal ka nusistatet kokios spalvos jums tinka?

Ir kitas kl. ka derintumete prie tokiu batu? ax.gif http://www.aliexpres...6247853667.html
Atsakyti
Nusistačiau? Pagal tai, ką pasakė konsultantė boba už baisus pinigus. Ir dar parašyta buvo ant paletės. Prieš kokius 18 metų lotuliukas.gif

Jei tie batai nekokybiški, tai prie jų derinčiau kinietį.
O jei kokybiški - išvis nieko nederinčiau. Rengčiausi gal daugmaž neiššaukiančiai, kaip nors tamsiai mėlynai, ar tamsiai pilkai, terbą irgi imčiau tokią. Aišku, siauras kelnes arba sijoną ir pėdkelnes. Daugiausia, ką derinčiau - kokią smulkią tokios spalvos detalę - gėlytes ant šalikėlio, rankinuko apvedžiojimą, odinį šniūriuką ant rankos ir pan. Bet vieną kažką, ne visus...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 16, 20:58)
Nusistačiau? Pagal tai, ką pasakė konsultantė boba už baisus pinigus. Ir dar parašyta buvo ant paletės. Prieš kokius 18 metų lotuliukas.gif

Jei tie batai nekokybiški, tai prie jų derinčiau kinietį.
O jei kokybiški - išvis nieko nederinčiau. Rengčiausi gal daugmaž neiššaukiančiai, kaip nors tamsiai mėlynai, ar tamsiai pilkai, terbą irgi imčiau tokią. Aišku, siauras kelnes arba sijoną ir pėdkelnes.  Daugiausia, ką derinčiau - kokią smulkią tokios spalvos detalę - gėlytes ant šalikėlio, rankinuko apvedžiojimą, odinį šniūriuką ant rankos ir pan. Bet vieną kažką, ne visus...

doh.gif lotuliukas.gif

Batai labai kokybiski ir labai faini. Siaip nesioju dziinsus (patogiausi, 2 vaikuciu mamai). Dabar po dzinsais pasislepia tie raistukai, batu virsus, o as noriu kad visi matytu mano batus biggrin.gif o jeigu as bootcut dzinsus atsiraitociau, kazin kaip cia butu? g.gif nera mano kojos grazios, kad galeciau drasiai detis aptemptas kelnes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolyte: 16 spalio 2014 - 23:34
Nu tai nežinau tada būdo, kaip rodyt batus, bet nerodyt kojų. Jei nori rodyt batus, tai kelnės turi būti sukištos. Jei kelnės ant viršaus, batų nesimatys. Atraitot? Tai iki kur raitot, iki batų viršaus? Ar truputį ir rodyt truputį bato? Bet tada sakyčiau reiktų kokių boyfriend?

Su atraitotais bootcut paprastai žmonės atrodo keistai, it kokie karibų piratai - paskutiniu metu tokios mados neužmačiau... Bootcut nelabai, mano suvokimu, skirti raitoti. Kita vertus, už tai nebaudžiama, kaip nori, taip nešioji, gal tavo toks stilius?

Žodžiu, nežinau. Gal yra protingesnių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2014 10 17, 00:30)
doh.gif  lotuliukas.gif

Batai labai kokybiski ir labai faini. Siaip nesioju dziinsus (patogiausi, 2 vaikuciu mamai). Dabar po dzinsais pasislepia tie raistukai, batu virsus, o as noriu kad visi matytu mano batus  biggrin.gif  o jeigu as bootcut dzinsus atsiraitociau, kazin kaip cia butu?  g.gif  nera mano kojos grazios, kad galeciau drasiai detis aptemptas kelnes

...bootcut džinsų nelabai raitot galim. Ibo pas juos apačia kiek platesnė, tai atraitoti šiaip sau atrodo... be to jie, jai trumpesni, šikną optiškai didina, anuos reik iki max ilgumo dėvėt, tai tokia net problema - nusiperki bootcut džinsus prie žemakulnių, paskui negražu prie aukštesnio kulno, o jai atvirkščiai, dėvėt negali, nes žeme velkasi biggrin.gif .

O šiaip mano kojos nelabai gražios, plius esu kriaušė, bet su ilgesniais batais, ir tais džinsais kur aptemti, bet ne kaip pėdkelnės (vis painioju ar slim ar stretch, bet tikrai ne leggings) - pats tas. Nes jų aptemtumas panašiai kaip ir bootcut, o išplatėjimo nors ir nėra (nes tas išplatėjimas ir paplonina/pagražina optiškai kojas), bet batai "atsveria". Na bootcut be abejo patys pačiausi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Perfect @ 2014 10 16, 19:23)
Niu niu niu, skandinavių irgi yra visooooookių. Pažįstu labai jų nemažai, o ir gyvenu tokioj aplinkoj.  blush2.gif
Yra visokių. Kaip ir visur.  4u.gif

Nepalaikau nuomonės, kad jos baisios ir nesipuošia... bet susidariau įspūdį, kad joms nusišvilpt į vyrų dėmesį, ir kad juos puošiasi dėl savęs, skirtingai nei mūsuose traktuoja kai kurios "gražuolės". Įspūdis jei ką - paviršutiniškas, remiasi stereotipais.
Atsakyti
aš tai išviso dėčiausi kokią hapeek suknią, su vaikais ji geriausia smile.gif kiepką kokią nusvirusiu galu ir būtų super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 16, 17:29)
Tai visiems fyg. Bet tik ne exų ir visokių buvusių viršininkų, ir buvusių klasiokų, ypač kokių svarbesnių biggrin.gif Kad matytų, ką prarado biggrin.gif

Nu va buvo mūsų klasės susitikimas. Ir atėjo į jį buvus klasės gražuolė. Ji buvo baisiai graži, tik turėjo vieną defektą - nosis kaip bulvė. O visa kita, figūra, plaukai - ledas!
Sueina buvę gerbėjai, o ji visa kaip bulvė biggrin.gif Ir dar plius kažkokius valiklius platina, visiems liepia pirkti biggrin.gif
Reikėjo matyti klasiokų snukius biggrin.gif

Nenoriu, kad į mane taip žiūrėtų schmoll.gif  lotuliukas.gif

Ai, jai jau į bulvę pavirtai, tai ir suknelė čia nepadės, tada arba slėptis, arba gyvenimo būdą keist unsure.gif ...
Papildyta:
QUOTE(Woblienė @ 2014 10 17, 08:30)
aš tai išviso dėčiausi kokią hapeek suknią, su vaikais ji geriausia smile.gif kiepką kokią nusvirusiu galu ir būtų super smile.gif

Tai kad tų Happeak suknių visokių yra, tos ilgos man visai nepatogios su vaikais tupinėt, o trumpesnės... reik pėdkelnių, kurios plyšta, be to šalta biggrin.gif . Man pačiai su vaikais visgi su kelnėm buvo patogiausiai, toks visai ne sijoninis laikotarpis buvo, nors šiaip esu sijonų fanė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 17 spalio 2014 - 07:42
dėl pėdkelnių, šiltas perku ir kažkaip man jos atlaiko ne metus net kelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Woblienė @ 2014 10 17, 09:02)
dėl pėdkelnių, šiltas perku ir kažkaip man jos atlaiko ne metus net kelis smile.gif

Aš tai žiemai perku vadinamas tympas, nes man būtent ties padais plyšta. Plius pėdom šilčiau/sveikiau su natūralaus pluošto kojinaitėmis. Man tai džiaugsmas, kai dabar jos į madą vėl atėjo, ibo buvo visai dingusios iš prekybos vienu metu.

...bet aš nedėviu sijonų, kaip neliekna kriaušė su gan masyviomis kojom, kurie nedengia kelių ir nėra A formos... Beje man panelės su ne lieknomis kojomis, nesvarbu kokio figūros tipo, nelabai kaip atrodo jas rodydamos. O prie įdėtų batų, manau tiktų būtent trumpesnės Happeak suknutės, tai kažkaip... pasigimdžius norisi atrodyt visgi kuo lieknesnei ir gražesnei ... antraip treningai - pats patogiausias rūbas be diskusijų.
Atsakyti