Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Shana @ 2014 10 16, 12:20)
Bytte, man toks derinimas realybeje labai sunkus dalykas atrodo g.gif

Na pati autorė, blogerė, su tokiu derinimu sakyčiau atrodė ne labai...
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 10 16, 12:25)
Bytte, o ko tamsiai mėlyna negerai? biggrin.gif Aš tai ieškojau arba pilkos, kokios charchoal, arba tamsiai mėlynos. Žinau, kad charchoal ne visai mano, bet niekas neprisiknis - ne juoda lotuliukas.gif Bet aš jos neradau. Sako, Anglijoj dabar nuo pilkos lentynos lūžta, tai ateis ir pas mus po poros metų, nekur dings... Kai jau nebenorėsiu lotuliukas.gif

Tai kas belieka, mėlyna ir belieka, arba kokia chaki.

Taigi sakiau, ką dėdė Džiordžijus sakė. Kad kūdina dvi spalvos - juoda ir tamsiai mėlyna. Nugis nespjaukim šitam dėdei į snukį, jis gi gudrus biggrin.gif
Buvau Maximoj. Ten nieko nėr. Siaubingai nieko, net gėda žmogui apsakyt dry.gif Pirkau mažiui baltą maikę už 15 litų dry.gif

Nerandu aš savo tamsiai mėlynos, paskui problemos derinant... be to labai psichiški derinukai gaunas... arba vėl sunku tokių spalvų gaut kaip ten kokio akmens... verysad.gif be to ar čia man taip atrodo, ar rimtai BS paletėje žalia tamsiausia?
charkoal... nusibodo, bet jamsiu jai rasiu.
Labai norėčiau pilkos, bet čia matyt po poros metų reik laukt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 16, 12:35)


Taip kažkaip biggrin.gif
[

Oi, negaliu laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 15, 22:12)
Nemalonus labai, kitaip nesiskųsčiau biggrin.gif

Tai kam vargitis? Medalio niekas neduos smile.gif

QUOTE(Shana @ 2014 10 16, 09:40)
Is kitos puses - supratau kad pvz kapsulizmas ne man blush2.gif  Pradzioj vis bandziau ji priderinti, bet as turiu per daug rubu ir megstu ju daug tureti. Todel mano kapsules ir 10 daiktu pavirsdavo i 20 biggrin.gif  Bet - jie visi tinka viens prie kito lotuliukas.gif 
Dabar nebandau itilpti i minimalu kieki, bet bandau detinti tikimo ir derinimo ideja ax.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Man rodos esminė problema kad reikia daugiau tų kapsulių, jei jau kapsuliuojam. Čia ne jums asmeniškai taikau, čia visoms. Man pasiteisino tik sporto, namų aprangos ir vakarinės aprangos (kažkada minėjau-kapsulė tik iš aksesuarų, kur kintančioji dalis-suknelė) kapsulės. Visos kitos man yra kvailystė, nes kainuoja neadekvačiai laiko ir energijos, turi pasišvęst ieškojimams. Nauda per menka, kad taip save kankint.

QUOTE(Noa @ 2014 10 16, 12:25)
Buvau Maximoj. Ten nieko nėr. Siaubingai nieko, net gėda žmogui apsakyt dry.gif Pirkau mažiui baltą maikę už 15 litų dry.gif

Man rods, ten visko yra. Jei neturėčiau nieko, tai viską ten susipirkčiau ir žiemočiau sau rami lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 10 16, 13:59)
Tai kam vargitis? Medalio niekas neduos smile.gif
Man rodos esminė problema kad reikia daugiau tų kapsulių, jei jau kapsuliuojam. Čia ne jums asmeniškai taikau, čia visoms. Man pasiteisino tik sporto, namų aprangos ir vakarinės aprangos (kažkada minėjau-kapsulė tik iš aksesuarų, kur kintančioji dalis-suknelė) kapsulės. Visos kitos man yra kvailystė, nes kainuoja neadekvačiai laiko ir energijos, turi pasišvęst ieškojimams. Nauda per menka, kad taip save kankint.
Man rods, ten visko yra. Jei neturėčiau nieko, tai viską ten susipirkčiau ir žiemočiau sau rami lotuliukas.gif

Ne dėl medalio kovojam, mūsų tikslai kilnesni devil.gif

Man automatiškai susikapsuliuoja - kai neturi ką rengtis, tai rengiesi, ką turi. Iki visiško kapsulizmo reiktų tik išmest nenešiojamus. Bet ranka nekyla lotuliukas.gif

Tu gal nebuvai dry.gif Šiemet ten rimc nieko nėra dry.gif Kažkokie babytiški gėlėti balachonai, kur su tokiais eit dry.gif
Arba mūsų Maksė lieva, reik į kitą nueit... Buvo lyg nieko, XXX, bet kad tie iksai visi makaronų asortimentui išeikvoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 16, 14:24)
Ne dėl medalio kovojam, mūsų tikslai kilnesni devil.gif

Man automatiškai susikapsuliuoja - kai neturi ką rengtis, tai rengiesi, ką turi. Iki visiško kapsulizmo reiktų tik išmest nenešiojamus. Bet ranka nekyla lotuliukas.gif

Tu gal nebuvai dry.gif Šiemet ten rimc nieko nėra dry.gif Kažkokie babytiški gėlėti balachonai, kur su tokiais eit dry.gif
Arba mūsų Maksė lieva, reik į kitą nueit... Buvo lyg nieko, XXX, bet kad tie iksai visi makaronų asortimentui išeikvoti biggrin.gif


Išduosi? bigsmile.gif

Senus išskalbiu, tvarkingai į maišą, o maišą į HM, kad gauti nuolaidinį kuponą blush2.gif

Man irgi susikapsuliuoja smile.gif Juodi batai, tašė, paltas ir pištinės. Džinsai juodi, kiti kitaip juodi ir tamsiai mėlyni. Kas prie jų gali netikti? lotuliukas.gif Faktiškai viskas prie tokios bazės.

Mano Maxėj yra viena megzta suknelė šviesiai rusva, tamsiai rudas kardis, raudoni vaškuoti džinsai. Visi geri ir pigūs rūbeliai. Manęs nepagadintų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 10 16, 14:44)
Išduosi? bigsmile.gif

Senus išskalbiu, tvarkingai į maišą, o maišą į HM, kad gauti nuolaidinį kuponą blush2.gif

Man irgi susikapsuliuoja smile.gif  Juodi batai, tašė, paltas ir pištinės. Džinsai juodi, kiti kitaip juodi ir tamsiai mėlyni. Kas prie jų gali netikti? lotuliukas.gif Faktiškai viskas prie tokios bazės.

Mano Maxėj yra viena megzta suknelė šviesiai rusva, tamsiai rudas kardis, raudoni vaškuoti džinsai. Visi geri ir pigūs rūbeliai. Manęs nepagadintų smile.gif

Nu gerai. Užmušti grožiu visokius... Ne, nu praeivius tai nehumaniška. Bet kokius netyčia sutiktus buvusius klasiokus ar buvusius bendradarbius ar kokius exus lotuliukas.gif

Ei, mačiau juos. Tik kardžio nemačiau. Džinsus net čiupinėjau. Bet mūsų maxėj buvo likę tik XS dydžiai. O šiaip jau man vis viena netiktų, iš ilgio, net jei XXXL dydi kas duotų... dry.gif

Dar mačiau visai fainus tokius paltukus. Bet nutariau, kad nafig - visos pensininkės babytės tokių prisigrobs, tai kaip aš čia eisiu tarp jų, it kokia Genovaitė schmoll.gif Taip pagalvojau dėl to, kad babytės buvo juos apipuolę. Tų vaškuotų džinsų tai nebuvo jos apipuolę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 16, 15:05)
Nu gerai. Užmušti grožiu visokius... Ne, nu praeivius tai nehumaniška. Bet kokius netyčia sutiktus buvusius klasiokus ar buvusius bendradarbius ar kokius exus lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif eksą ir man reiktų vieną užmušt. Galėčiau ir su megzta suknele iš maxės už 60lt minus 40proc tongue.gif

Noa, nebuvai maxėj, nes tie vaškuoti ne xs ir xl skaičiuojasi, o 34,36,38,40... tongue.gif


Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 10 16, 15:15)
thumbup.gif  thumbup.gif eksą ir man reiktų vieną užmušt. Galėčiau ir su megzta suknele iš maxės už 60lt minus 40proc tongue.gif 

Noa, nebuvai maxėj, nes tie vaškuoti ne xs ir xl skaičiuojasi, o 34,36,38,40... tongue.gif

Ot ir buvau, kaip tik šiandien, nes vežiau vaiką į mokyklą, ir grįždama užsukau lotuliukas.gif Tik susipainiojau gal, nes daug žiūrėjau visokių biggrin.gif Net buvau įsiminus firmos pavadinimą, bet vėl užmiršau, kažkoks iš dviejų žodžių lotuliukas.gif Ir dar mačiau tos pačios firmos džinsus, bet labai mažiukus ir prie vyriškų, ir pagalvojau, kad norėčiau tokių, jei moteriški, paieškojau ir neradau biggrin.gif

Diedams mušti kaina nesvarbu. Kaina tai bobas galima mušti, o diedą tokia suknele, man regis, galima užmušti labai gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 spalio 2014 - 14:26
Septynios citrinos smile.gif unsure.gif

drinks_cheers.gif žiek, planas : imi diedus suknele, o bobas muši diedų skaičiumi aplinkui bigsmile.gif Ką ne ekonomiškas planas? lotuliukas.gif

Iš vyriškų rūbų maxė tikrai pasityčiojo...tokio baisumo kad Genovaitės Aloyzas nesirengtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 16 spalio 2014 - 14:34
Tiksliai, seven lemons biggrin.gif

Aš gi sakau. Norėjau rasti kažką vaikams po mokykliniais švarkais - nu nėr.

Nu jo, planas labai racionalus. Du viename vadinasi biggrin.gif

Iš esmės prieš kuriant kapsulę, mes pradedam nuo tinkamų spalvų, o tai neteisinga. Pirmiausia reikia išsiaiškinti tikslą - KĄ norime ta savo kapsule nustebinti biggrin.gif Ir tada ieškoti racionalių sprendimų savo spalvų ir figūros ribose lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 spalio 2014 - 15:14
QUOTE(Noa @ 2014 10 16, 16:13)
Iš esmės prieš kuriant kapsulę, mes pradedam nuo tinkamų spalvų, o tai neteisinga. Pirmiausia reikia išsiaiškinti tikslą - KĄ norime ta savo kapsule nustebinti biggrin.gif Ir tada ieškoti racionalių sprendimų savo spalvų ir figūros ribose lotuliukas.gif

Iš esmės net galima nepaisyti savo spalvų.

Va nori atrodyt sublogus... nus tai juoda pats tas - visi sakys, oi nusibaigus, sublogus... o ištikro įvaizdis toks biggrin.gif

Bliamba man turbūt gyvenimas arba per geras, arba per blogas, arba aš tampu skandinavė... nu fyg man tas diedų dėmesys cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 10 16, 17:22)
Bliamba man turbūt gyvenimas arba per geras, arba per blogas, arba aš tampu skandinavė... nu fyg man tas diedų dėmesys cool.gif

Tai visiems fyg. Bet tik ne exų ir visokių buvusių viršininkų, ir buvusių klasiokų, ypač kokių svarbesnių biggrin.gif Kad matytų, ką prarado biggrin.gif

Nu va buvo mūsų klasės susitikimas. Ir atėjo į jį buvus klasės gražuolė. Ji buvo baisiai graži, tik turėjo vieną defektą - nosis kaip bulvė. O visa kita, figūra, plaukai - ledas!
Sueina buvę gerbėjai, o ji visa kaip bulvė biggrin.gif Ir dar plius kažkokius valiklius platina, visiems liepia pirkti biggrin.gif
Reikėjo matyti klasiokų snukius biggrin.gif

Nenoriu, kad į mane taip žiūrėtų schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti