Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tai išranki ir mėgsti žiemą žibuoklių ieškoti smile.gif

Man jei dar truputuką didesnis krūvis bus, tai tematysiu tik pardžių vitrinas, o rūbus tikrai maximoj ką rasiu tą imsiu lotuliukas.gif Ieškojimais neužsiimu, jau rašiau seniai. Kitos aktualijos. Į parduotuvę -tik pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 10 15, 21:07)
Tai išranki ir mėgsti žiemą žibuoklių ieškoti smile.gif 

Man jei dar truputuką didesnis krūvis bus, tai tematysiu tik pardžių vitrinas, o rūbus tikrai maximoj ką rasiu tą imsiu lotuliukas.gif  Ieškojimais neužsiimu, jau rašiau seniai. Kitos aktualijos.  Į parduotuvę -tik pirkti.


Šiknoj vinių, nepabijokim to žodžio dry.gif Negana to, kad dėl ilgio niekas netinka, tai dar visokie mano prietarai, tai tas ne madoj, anas netinka, trečias ne pagal skonį... Žo, turiu vienus džinsus, vienus batus, vienus kedus ir šiandien nusipirkau striukę. Tiksliau, pirkau seniai, Amerikėj, per tarpininkes, šiandien gavau. Tamsiai mėlyną. Vis į ūkį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 spalio 2014 - 20:15
QUOTE(Noa @ 2014 10 15, 21:15)
Šiknoj vinių, nepabijokim to žodžio dry.gif Negana to, kad dėl ilgio niekas netinka, tai dar visokie mano prietarai, tai tas ne madoj, anas netinka, trečias ne pagal skonį... Žo, turiu vienus džinsus, vienus batus, vienus kedus ir šiandien nusipirkau striukę. Tiksliau, pirkau seniai, Amerikėj, per tarpininkes, šiandien gavau. Tamsiai mėlyną. Vis į ūkį biggrin.gif


Na jei procesas malonus tai kodėl ne smile.gif
Atsakyti
Nemalonus labai, kitaip nesiskųsčiau biggrin.gif
Atsakyti
Ale kokie zmones, kaip smagu biggrin.gif
QUOTE(Perfect @ 2014 10 15, 12:30)
Noa, ko taip pesimistiškai?  4u.gif
Kas ieško, tas randa. Aukščiau nosį biggrin.gif
Manau, šitos temos dėka
1. Pradėjau suprasti, ko reikia, kad nepasakytum ,,neturiu kuo apsirengti".
2. Pradėjau vengti juodos.
3. Nebeperku to, kas man netinka.
4. Nebeperku spontaniškai.
5. Vis dar gilinuosi į man tinkančias ir patinkančias spalvas.  ax.gif

Pasirasyciau po siuo sarasu.
Tikslinant mano atveju - juodos mano garderobe isvis beveik neliko, parduotuvese i ja neziuriu.
Ismokau derinti ir kombinuoti, daryti derinius kurie man anksciau neateitu i galva ir gerokai pakeiciau stiliu.
Perkant mastau kaip ir su kuo nesiosiu.
Zinau savo spalvas ir tas ziaurus pliusas.

Is kitos puses - supratau kad pvz kapsulizmas ne man blush2.gif Pradzioj vis bandziau ji priderinti, bet as turiu per daug rubu ir megstu ju daug tureti. Todel mano kapsules ir 10 daiktu pavirsdavo i 20 biggrin.gif Bet - jie visi tinka viens prie kito lotuliukas.gif
Dabar nebandau itilpti i minimalu kieki, bet bandau detinti tikimo ir derinimo ideja ax.gif

QUOTE(Noa @ 2014 10 15, 15:20)

Žo, teoriškai viskas čia gerai. O praktiškai kažkaip neišeina, ir nors tu šikna žemę rėžk.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o kaip Jūs suradot kokios spalvos yra Jūsų? na jo pirmiausia reikia išeiti iš tų kurios tau gražios ir surast kurios ne tik gražios bet ir tinka... pvz man tipo žiemos tipui labai tinka violetinė, o aš jos taip nemėgstuuu....
Atsakyti
Aš tai suradau paprastai. Nusistačiau tiksliai savo tipą, tada išsirinkau tamsiausias esamas spalvas (o tai pilka ir tamsiai mėlyna), ir viskas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 15, 21:15)
Šiknoj vinių, nepabijokim to žodžio dry.gif Negana to, kad dėl ilgio niekas netinka, tai dar visokie mano prietarai, tai tas ne madoj, anas netinka, trečias ne pagal skonį... Žo, turiu vienus džinsus, vienus batus, vienus kedus ir šiandien nusipirkau striukę. Tiksliau, pirkau seniai, Amerikėj, per tarpininkes, šiandien gavau. Tamsiai mėlyną. Vis į ūkį biggrin.gif

Žie draugaukim biggrin.gif : turiu vienus džinsus, vienus batus, kedus... ir vieną sijoną... neskaitant nunešiotų viršų... reik verkiant striukės arba palto, ibo su savo odiniu greit stipti pradėsiu doh.gif .
... ir dar nesusmąstau kokios man spalvos visko reik, nes kažkaip atšalus orams norisi kažkokių šiltų ir tamsių spalvų, nosis sukas nuo visų tų bright, mąstau kokį kompromisą radus g.gif, tokių ramesnių, malonesnių derinukų randu tik su tamsiai žalia, bet kažkaip baidaus žalios...
Papildyta:
QUOTE(Woblienė @ 2014 10 16, 10:04)
o kaip Jūs suradot kokios spalvos yra Jūsų? na jo pirmiausia reikia išeiti iš tų kurios tau gražios ir surast kurios ne tik gražios bet ir tinka... pvz man tipo žiemos tipui labai tinka violetinė, o aš jos taip nemėgstuuu....

Tai kad violetinė visiems tinka, tik ryškumas, tamsumas skirias. Tiesiog kokios norisi spalvos, ieškai atitikmens sau tinkančio ir tiek. Gal tik vasarėlės labiau nuskriaustos, pas jas ten va oranžinės jokios, o pas CS ir su geltona prastai.
Papildyta:
dar įmetu apie raštų derinimą, galvos nededu už teisingumą, bet plius minus sutinku:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 16, 10:01)
Aš tai suradau paprastai. Nusistačiau tiksliai savo tipą, tada išsirinkau tamsiausias esamas spalvas (o tai pilka ir tamsiai mėlyna), ir viskas lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Oi nu Noa
kiek pamenu tamsta pavasaris, ten kazkaip tos tamsiai pilkos ir melynos nelabai dominuoja ax.gif

Jei rimtai, tai kazkada cia turejom didele banga tipu nustatymu, studijavom, ieskojom, bandem, kelem nuotraukas ir pan.
Mane pacia nustatinejo ilgai, kol diagnozavo. Is tikro tas labai palengvina mano dabartini ezgistavima biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2014 10 16, 10:39)
Žie draugaukim biggrin.gif : turiu vienus džinsus, vienus batus, kedus... ir vieną sijoną... neskaitant nunešiotų viršų... reik verkiant striukės arba palto, ibo su savo odiniu greit stipti pradėsiu doh.gif .
..

Tai kad violetinė visiems tinka, tik ryškumas, tamsumas skirias. Tiesiog kokios norisi spalvos, ieškai atitikmens sau tinkančio ir tiek. Gal tik vasarėlės labiau nuskriaustos, pas jas ten va oranžinės jokios, o pas CS ir su geltona prastai.
Papildyta:
dar įmetu apie raštų derinimą, galvos nededu už teisingumą, bet plius minus

As su jumis nedraugausiu unsure.gif tongue.gif

Tai kad kiekvienoj spalvoj yra atspalviai kurie tinka vienam ar kitam tipui, su nedidelem isimtim, kaip pvz oranzine, bet ja pakeiti kokia koraline, persikine ar pan.
Reikia ieskoti ir bandyti.

Bytte, man toks derinimas realybeje labai sunkus dalykas atrodo g.gif
Atsakyti
Bytte, o ko tamsiai mėlyna negerai? biggrin.gif Aš tai ieškojau arba pilkos, kokios charchoal, arba tamsiai mėlynos. Žinau, kad charchoal ne visai mano, bet niekas neprisiknis - ne juoda lotuliukas.gif Bet aš jos neradau. Sako, Anglijoj dabar nuo pilkos lentynos lūžta, tai ateis ir pas mus po poros metų, nekur dings... Kai jau nebenorėsiu lotuliukas.gif

Tai kas belieka, mėlyna ir belieka, arba kokia chaki.

Taigi sakiau, ką dėdė Džiordžijus sakė. Kad kūdina dvi spalvos - juoda ir tamsiai mėlyna. Nugis nespjaukim šitam dėdei į snukį, jis gi gudrus biggrin.gif


Buvau Maximoj. Ten nieko nėr. Siaubingai nieko, net gėda žmogui apsakyt dry.gif Pirkau mažiui baltą maikę už 15 litų dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2014 10 16, 09:40)
Ale kokie zmones, kaip smagu biggrin.gif

Ar dar mane kažkas pamena čia? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Labas, Shana 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2014 10 16, 12:20)
lotuliukas.gif  Oi nu Noa
kiek pamenu tamsta pavasaris, ten kazkaip tos tamsiai pilkos ir melynos nelabai dominuoja ax.gif


O man švilpt, kad nedominuoja, svarbu, kad radau nors ir kokiam užpečky, paletės kamputy biggrin.gif Nes jei imt tai, kas ten pas mane dominuoja (o dominuoja krūva rūžavų, lašišinių ir koralinių, taipogi salotinių beigi melsvų gelsvų lotuliukas.gif ), ir taip apsirengt, tai toli gatve nenueitum - supakuotų ir išvežtų lotuliukas.gif Jau čia nieko nebus, išaugai darželį - ir 3/4 paletės atkrinta lotuliukas.gif

Taip kažkaip biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O kad aš dviejų paauglių motina, tai jei leisite - susilaikysiu lotuliukas.gif Verčiau jau aš iš paletės pakraščiuko, negu paskui psichūškėj aiškink, kad aš norėjau savo sezonui atitikti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 spalio 2014 - 11:37