Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(bytte @ 2014 09 29, 09:19)
Bėda kad retai tokių spalvų pirkt būna biggrin.gif

Va tame ir visa esmė biggrin.gif Būtų - tai nusipirkai, ir vaikštai ramus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 29, 11:13)
Va tame ir visa esmė biggrin.gif Būtų - tai nusipirkai, ir vaikštai ramus biggrin.gif

Bet kai randi savo spalvos galva neskauda - derės su kitais rūbais ar ne. Tarkim turiu aš pilką rankinuką, ir tinka jis tiek prie mėlyno, tiek prie žalio... ar salotinio. Vat tik su batais neapsisprendžiu... tinka pilkas rankinukas prie kokių ne juodų batų ar pilkų?
Šiaip jai jau apsisprendei, kad juodą nešiosi, tai ir nešiok nesiblaškius. Vadinasi bazinė tamsi spalva bus juoda, ir nebesuk sau galvos. Antraip - bankrotas. Tai vadinas batai - juodi, kelnės/sijonai - juodi, a toliau kaip papuola biggrin.gif . Su paltu tik kaip elgtis nežinau g.gif . Jai paltas juodas - niūrokai... bet reik kad prie juodos tiktų... ta LSp mėlyna man su juoda draugauja, bet šiuo metu nelabai jos parduotuvėje matyt, kažkaip man susivaideno, jog visur rudeniniai variantai. Aišku gerai būt kokią camel nusičiupt, taip pat šviesiai pilka ir nieko... dar man chaki su juoda gražiai... o va ruda ni to... vadinas ruda palik ramybėj ir net nerūšyk, ibo kitaip teks juodą braukt iš garderobo. Ir nereik prisirišt prie konkretaus derinio pagal vizualizaciją "ot va taip noris", nes kitaip lieki nuoga doh.gif .
Dabar ieškau paltuko... tik bėda kad net nežinau kur dairytis, ibo nerandu išvis normalių parduotuvių, ir nežinau kur ne patcankės perkasi Kl. Gerai būtų kažkoks ten, bet puikiai tiks ir juodas, nors iš principo juodo nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 09 29, 14:30)
Bet kai randi savo spalvos galva neskauda  - derės su kitais rūbais ar ne. Tarkim turiu aš pilką rankinuką, ir tinka jis tiek prie mėlyno, tiek prie žalio... ar salotinio. Vat tik su batais neapsisprendžiu... tinka pilkas rankinukas prie kokių ne juodų batų ar pilkų?

Man tai tinka biggrin.gif

Tai va, žinai kad. Neprisiriši prie vizualizacijos - reiškia, peki neplaningai, reiškia, prisiperki beleko. Prisiriši - nieko nenusiperki biggrin.gif

O dar kad reiktų tik spalvos! Be spalvos, yra ir daugiau parametrų. Ir modeliai, ir ilgiai, ir stilius, ir sudėtis, ir atitikimas sezonui, ir kaina...

Užtat vis viena nors kažkiek primeti - bent jau atmetimo keliu, kas netinka. Arba spalvas prisimeti, pvz. žiemai rinksiu tamsiai mėlyna/ruda, arba pilka/melsva/juoda. Bet jau spalvas tai reikia prisimest konkrečiai, nes paskui taip ir būna, kad pilka/tamsiai mėlyna, kaip pas dziudo teisėją biggrin.gif Arba nusiperki eleganc paltą ir gerai prie jo tinkančios spalvos sportbačius biggrin.gif Arba aulinukus ir treningą biggrin.gif

Žodžiu, nežinau. Su planu nerandu, be plano randu, bet namo parsinešus paaiškėja, kad tada reikia dar to, to ir ano. tada automatiškai susidaro planas, ir tada nerandu biggrin.gif ratas apsisuko, sėsk, du, vadinasi biggrin.gif


Gal čia galima išspręsti arba turint milijoną, arba perkant už pigiai, kad pirkt iškart suderintai. Pvz. pirkai paltą, ir iškart čia pat rankinuką ir batus. Bet tai blin, aš nemėgstu rankinukų po 50 litų, šikt man ant spalvos dry.gif Žo, visko pageidaujamos kokybės vienu metu nekertu materialiai. Ir tada niekas man nesikapsuliuoja, susirandu vieną derinį ir drožiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 09 29, 09:03)
Pas mane morališkai atsibodusių nebūna, visi būna dėvimi iki nuplyšimo... ir dar pagailima kad nuplyšo. Manau kuo rūbas mažiau patinka/tinka tuo greičiau moraliai pasensta.
O va kai nebetelpu... kaupiu vakuminiuose maišuose po lovą. Pati suliesėti turiu maža vilties... bet kartais kam nors jie atitenka (tarkim dukra šiuo metu dalį pasisavino biggrin.gif )

neisivaizduoju kaip sudevet paltus iki nuplysimo arba gerus odinius batus...
Atsakyti
Batus bigsmile.gif Zaprosta, jei žmogus daug vaikščioja. Mano vyresnis sūnus sudėvėjo jau dvejus kroksus, va čia tai talentas - pade pradilo skylės biggrin.gif

Kita vertus, gero odiniai batai - tai nebūtinai martinsai, kuriuos visi turi, bet niekas nenešioja biggrin.gif Gali būti kokie elegantiški, plonytės odytės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 rugsėjo 2014 - 21:13
Mano vyras bet kokius batus suvaro per sezoną ir bet kokio brangumo doh.gif O aš kai namie sėdžiu, tik kai ką suvarau, ko prastesnė kokybė ir ką labiau pamėgstu.
Atsakyti
Mergaitės, ar šita tema dar ,,gyva"? Ar visos persiklraustė į Stilius ir apranga temą?

Taigi, kaip sekasi? ax.gif
Atsakyti
Kas ten, kas į spalvas biggrin.gif

Man tai chrienovai sekasi, nieko aš negaunu lotuliukas.gif Susiplanuoti viena, o susipirkt kita, liūdnai pasakysiu biggrin.gif Arba litų reikia milijono, arba laiko belekiek, o geriausia - ir to, ir to. Va dėl to ir samdo žmonės stilistus - tie tai nors žino, kas kur padėta biggrin.gif
Atsakyti
Noa, ko taip pesimistiškai? 4u.gif
Kas ieško, tas randa. Aukščiau nosį biggrin.gif
Manau, šitos temos dėka
1. Pradėjau suprasti, ko reikia, kad nepasakytum ,,neturiu kuo apsirengti".
2. Pradėjau vengti juodos.
3. Nebeperku to, kas man netinka.
4. Nebeperku spontaniškai.
5. Vis dar gilinuosi į man tinkančias ir patinkančias spalvas. ax.gif

Tiesa, stilistai....Gal ir gerai tie stilistai, tačiau niekas kitas paties nepažįsta geriau, nei kad pats. O ir pats procesas be stilisto juk įdomesnis, a ne? Taip, ilgesnis, tas tiesa. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 15 spalio 2014 - 12:32
QUOTE(Perfect @ 2014 10 15, 13:30)
Noa, ko taip pesimistiškai?  4u.gif
Kas ieško, tas randa. Aukščiau nosį biggrin.gif
Manau, šitos temos dėka
1. Pradėjau suprasti, ko reikia, kad nepasakytum ,,neturiu kuo apsirengti".
2. Pradėjau vengti juodos.
3. Nebeperku to, kas man netinka.
4. Nebeperku spontaniškai.
5. Vis dar gilinuosi į man tinkančias ir patinkančias spalvas.  ax.gif

Tiesa, stilistai....Gal ir gerai tie stilistai, tačiau niekas kitas paties nepažįsta geriau, nei kad pats. O ir pats procesas be stilisto juk įdomesnis, a ne? Taip, ilgesnis, tas tiesa.  mirksiukas.gif

Viskas taip, viskas man tinka, tik į spalvas gal jau esu įsigilinus kartą, tai tereikėjo prisimint.

Bet bjaurumas tame, kad jeigu žmogus pyst pyst nesusiperki greit, tai paskui pasikeičia mados, norai, situacija, orai - ir viskas, galvok iš naujo biggrin.gif Tada, būna, atsiranda kažkas, ko man labai reikėjo pernai! Bet jau nebenoriu, jau pergalvojau, jau noriu kitko lotuliukas.gif

Žo, teoriškai viskas čia gerai. O praktiškai kažkaip neišeina, ir nors tu šikna žemę rėžk.

O spinta neužsidaro, ir nors šikna žemė rėžk lotuliukas.gif
Atsakyti
Kas čia neturi kuo apsirengti? Taigi Maximoj -40proc nuolaida viršutiniam rūbui bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 10 15, 19:41)
Kas čia neturi kuo apsirengti? Taigi Maximoj -40proc nuolaida viršutiniam rūbui bis.gif

Ir gerai, gal rasiu vaikui maikę ilgom rankovėm į mokyklą po švarku dry.gif sau gyvenime ten nieko nesu radus dry.gif Maximoj sau esu pirkus viso tris viršutinius rūbus, čia per gyvenimą. Striukę, ant kurios mįslingu būdu iš vidaus atsirasdavo savaiminiai plėmai, išskalbi - o jie ir vėl biggrin.gif Baisiai gražios spalvos megztinį, kurį panešiojau tol, kol susiburbuliavo iki neįmanomo lygio, t.y. visus 3 kartus biggrin.gif Ir kažkokį tinkamos spalvos balachoną, kurio niekada neužsidėjau, nes nesumaniau, kur lotuliukas.gif Kokio bb pirkau - pati nežinau lotuliukas.gif

Ai, ne, dar esu pirkus rudą maikę, tą nešiojau biggrin.gif
Ir vaikams maikių. Ir trauzų, ir kojinių... Bet jiems ne nuolaida biggrin.gif
Atsakyti