Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Į mano piniginę eurai netelpa schmoll.gif bet vis tiek man ji labai patinka. Grynųjų ir taip beveik niekada neturiu, tai kažkaip suksiuos su ja. Bet šiaip pirkdama tikėjausi, kad tilps eurai, nes gamino tai vokiečiai blink.gif tai ką jie sau galvojo gamindami g.gif

Ko šiuo metu verkiant reikia - tai aulinukų, kad tiktų ir prie kelnių, ir prie sijonų. Ir nerandu verysad.gif
Atsakyti
Sulenksi per pusę ir tilps, ot tai bėda. Pas mane net litai netelpa, ir man pofig biggrin.gif

Ieškau striukės, ir irgi nerandu biggrin.gif Juodą, aišku, lengviau būtų... O kai pradedi spalvos pageidauti, tai nafig biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 09 24, 13:20)
Ko šiuo metu verkiant reikia - tai aulinukų, kad tiktų ir prie kelnių, ir prie sijonų. Ir nerandu  verysad.gif


Tos moterys kai susigalvos kokią nesąmonę, paskui tik konstatuot kad nieko nėra belieka; na jūs protu pagalvokit rolleyes.gif mirksiukas.gif



QUOTE(Noa @ 2014 09 24, 15:16)
Sulenksi per pusę ir tilps, ot tai bėda. Pas mane net litai netelpa, ir man pofig biggrin.gif


Tai taip, ir maximos maišelyje galima neštis lotuliukas.gif


Piniginės geriau būčiau neradus cool.gif Išmesit iš ekonomijos skyrelio blush2.gif
Atsakyti
Aš pirkau už 5 svarus iš New Look, tai eurai tilpo pries porą savaičių Barselonoje thumbup.gif

http://www.newlook.c...purse_311449201
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 09 24, 19:43)
Tos moterys kai susigalvos kokią nesąmonę, paskui tik konstatuot kad nieko nėra belieka; na jūs protu pagalvokit rolleyes.gif  mirksiukas.gif
Tai taip, ir maximos maišelyje galima neštis lotuliukas.gif
Piniginės geriau būčiau neradus cool.gif Išmesit iš ekonomijos skyrelio blush2.gif

Chrien čia ekonomijos skyrelis, iki jo gyvenau gerokai ekonomiškiau irnesakyk.gif
Turėjau juodą striukę ploną, juodą striukę storą, juodą paltą, juodą ploščių, juodus batus, juodus rankinukus didelį ir mažą, ir mėlynus džinsus.

Čia atėjus sužinojau, kad reikia rengtis pagal sezoną, ir atsiminiau tą savo sezoną. O mano sezonui juoda ne tik kad nerekomenduojama, bet tragiškai uždrausta. Užtat tinka tamsiai mėlyna, pilka, ruda ir chaki.

Tai dabar žaidžiu, ir rūbų turiu belekiek, o apsivilkt - nulį doh.gif mano gi dar išmatavimai specifiniai, ne bet ką nusipirksi, aukšta aš. Žo, perki, ką gauni. Gauni tamsiai mėlyną paltą. Prie jo pilkas rankinukas nebetinka. Reikia mėlyno arba rudo. Mėlyną gauni, bet su ryžom detalėm. Tada juodi batai ne prie ko, o džinsai per pilki palyginti ir irgi netinka. Ieškai batų.

Randi nuostabų kašmyrinį pilką megztinį, kuris puikiai tinka prie išbrokinto pilko rankinuko, pilkai mėlynų džinsų ir juodų batų. Bet tada mėlynas paltas ne į temą. Reikia pilko, pilko nėra. Ieškau. Iki dabar ieškau, megztinis jau apsiburbuliavo, o palto dar nėr ir nenumatytas, nes nerandu aš jo doh.gif Vieną mėginau pirkti, pasirodė, kad jis ne pilkas, o kakavinis, kakavinė man netinka dar labiau už juodą, 350 Lt subinėn.

Jau į rudus ir chaki aš net nelendu... Tai yra, stengiuosi nelįsti doh.gif Nes tik ką nors nusipirk, tai paaiškės, kad netinka tas, šitas, anas, reikia visko naujai, o naujai nėr, nu kur aš rasiu, aš kelnes randu kartą per dvejus metus ir tas pačias nešu pas siuvėją, kad atlenktų kiek įmanoma ir pasiaurintų liemenį doh.gif

Šūdas ir neekonomija, arba reikia labai daug pinigų, nežiūrėt į jokius nukainuota/nenukainuota, tinka - ir imu. Tai vienintelis būdas dry.gif Arba viską siūtis pas siuvėją, įskaitant batus ir džinsus dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 rugsėjo 2014 - 06:57
Noa, gaila čia Like mygtuko nėra, palaikinčiau jūsų post'ą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir man panašiai, kai pradėjau ekonomiškai bandyt kapsulėm drabužius pirkt, išleidžiu maždaug dvigubai ohmy.gif ohmy.gif bet mokausi, mokausi, gal vis dėl to kažkada ir turėsiu tą ekonomišką garderobą unsure.gif unsure.gif
šią vasarą vienintelis kas pasiteisino - pirkti sukneles - nereikia derinti viršų ir apačių, apsivelki ir eini thumbup.gif tai vasarai turėjau 8 sukneles, vienos iš jų taip ir neapsivilkau, o dar vieną apsivilkau 2 kartus g.gif
Atsakyti
O aš nusipirkau vieną suknelę, labai gražią. Ir nei karto neužsidėjau. Nes mano vasara kaip tyčia praėjo važiavime, o tas važiavimas - ir mašina, ir autobusu, ir palapinėj miegot, ir į kalną lipt, o suknelė šilkinė ir stiliova... Būtų praėjus gal Kipre, jei tada būčiau ją turėjus , bet aš, gudruolė, nusipirkau po Kipro, bet prieš kalnus ir palapines lotuliukas.gif

Geriausias pirkinys buvo dveji sportbačiai.

Pilki ir tamsiai mėlyni lotuliukas.gif



Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 25, 07:55)
Šūdas ir neekonomija, arba reikia labai daug pinigų, nežiūrėt į jokius nukainuota/nenukainuota, tinka - ir imu. Tai vienintelis būdas dry.gif

Kai randi ,kas tinka ir patinka 100% ,reikia pirkt uz tiek kiek parduoda ir dar primoket laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Galla @ 2014 09 27, 16:21)
šią vasarą vienintelis kas pasiteisino - pirkti sukneles - nereikia derinti viršų ir apačių, apsivelki ir eini  thumbup.gif tai vasarai turėjau 8 sukneles, vienos iš jų taip ir neapsivilkau, o dar vieną apsivilkau 2 kartus  g.gif

suknelem reikia pedkelniu (ne vasarinems) ,kas nelabai ekonomiska...
Klausimas bendrai,o ka,darote ,su gerais bet moraliskai atsibodusiais drabuziais?
Atsakyti
as tai moraliskai atsibodusius rubus pirmiausiai bandau parduoti... dali ir parduodu, dali atiduodu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2014 09 27, 20:48)
Klausimas bendrai,o ka,darote ,su gerais bet moraliskai atsibodusiais drabuziais?

Dedu į krūvą ir tikiuosi iki jų priplonėti unsure.gif O paskui sukaupiu valią ir išmėžiu. Būtent po to ir paplonėju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2014 09 27, 20:48)
suknelem reikia pedkelniu (ne vasarinems) ,kas nelabai ekonomiska...
Klausimas bendrai,o ka,darote ,su gerais bet moraliskai atsibodusiais drabuziais?

Pas mane morališkai atsibodusių nebūna, visi būna dėvimi iki nuplyšimo... ir dar pagailima kad nuplyšo. Manau kuo rūbas mažiau patinka/tinka tuo greičiau moraliai pasensta.
O va kai nebetelpu... kaupiu vakuminiuose maišuose po lovą. Pati suliesėti turiu maža vilties... bet kartais kam nors jie atitenka (tarkim dukra šiuo metu dalį pasisavino biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 25, 07:55)
Tai dabar žaidžiu, ir rūbų turiu belekiek, o apsivilkt - nulį doh.gif mano gi dar išmatavimai specifiniai, ne bet ką nusipirksi, aukšta aš. Žo, perki, ką gauni. Gauni tamsiai mėlyną paltą. Prie jo pilkas rankinukas nebetinka. Reikia mėlyno arba rudo. Mėlyną gauni, bet su ryžom detalėm. Tada juodi batai ne prie ko, o džinsai per pilki palyginti ir irgi netinka. Ieškai batų.

O man ta problema kaip ir baigėsi... nuo to momento kai persikrausčiau į Bright spring. Kažkaip viskas tarpusavį dera g.gif . Tiesa labai privengiu ne savo spalvų, kurios lyg ir nebjauroja ir yra iš tų vadinamų neutralių, su jom pastoviai bėda... Jai su kažkuria spalva gerai, tai su kitom š... O va kai savo turi - dėk prie ko nori. Va tokią žalsvai mėlsvą akmens ar kokia ten, į pilkumą spalva dera prie visko - prie juodos, prie salotinės ar oranžinės... prie raudonos ir žydros, net prie pilkos. Bėda kad retai tokių spalvų pirkt būna biggrin.gif . Tas pats su mėlyna, rodos ir ta navy, ir ta tinka, o paskui kai derint reik - bėda. Tai jai grynai tą savo imi, kažkaip jokios bėdos.
Tą patį pastebėjau ir su dukros garderobu - kai tik įsigyja kažką ne iš savo paletės - vargas su derinimu doh.gif . Va juodi batai jai - nu tragedija derinant, o smėliniai - prie visko tinka. Bet kai juodų norisi, tada ir prasideda bėdos ot. Dar bliamba amžiais šaltojo sezono spalvų LSp nieko išvis nebūna doh.gif , net smėlinių batų, tik tamsiai rudi unsure.gif .
Atsakyti