Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(bytte @ 2014 04 24, 20:27)
Tskant šuniui vedžiot tamsoje pats tas biggrin.gif . Prie batų tinka, prie džinsų tinka... Diena tai nedrįstu po kol kas, suku galva ką reiks vilktis, kai atvės. Turiu juoda tik, o va kažkaip man prie tos juodos šo to ni to tie batai, nes jų padas baltas g.gif . Kokios spalvos norėt nelabai įsivaizduoju g.gif

Smėliavą?
Nu bet ir žalia visokia nieko gal biggrin.gif

Dar sakyčiau - turkio, bet jei jau turi salotinę ir juodą, tai gal ir apsieisi, nėr čia ko pinigus laidyt, ar salotinė, ar turkio, koks skirtumas biggrin.gif Pofig tas padas, pavedžiosi šunį, ir bus nebebaltas lotuliukas.gif

Pirk verčiau salotinę maikę. Ir prie vienos, ir prie kitos striukės bus gerai. Tu gi BS, tu išveši, tu gali, yes, you can! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 balandžio 2014 - 21:24
Tai kad nelabai ką mažiau ryškaus ir sugalvoju g.gif . Toliau dar gražiai žydra, bet kaip ir sakei ar žydra, ar salotinė - tas pats ryškumo biesas, dar gražiai raudonos, oranžinės, koralinės ir ružavos... bet čia jau man visai už mano suvokimo ribų. Neutrali camel/smėlinė gražiai, bet rask tu jos kad geras... visos avižinės ir tiek. O avižinė man netinka. Dar gražiai tokia švelni geltona... beveik balta, sviestinė lyg tai vadinasi. Pasidairysiu gal ko tokio rasiu unsure.gif .
O dar matyt man kaip kriaušei toks durnumas yra, kad batai turi būt bent plius minus tamsumo kaip striukė, o tas baltas padas jau labai šviesiai kažkaip atrodo prie juodos, ir dar kelnės ne tamsios... tai mano juodas švarkas kažkaip ne įtema atrodo visai... na čia dauguma priėjo išvados kad vienas juodas rūbas prie kitų ne juodų nelabai žiūrisi. Matyt aš jį pasiliksiu savo "vakarinei" kapsulei, skirtą po koncus ir tūsus varinėt, ji bet kokiu atveju bus juoda, su nežymiais spalviniais intarpais.

Salotinės maikės nenoriu... kažkaip... per arti kūno lotuliukas.gif Na bet jai pamatysiu kokę su kaukuliukais, paimsiu biggrin.gif . Tiks tada ir prie "vakarinės" ir šiaip. Aš mėgstu tokias ryškias meksikietiškas kaukolytes wub.gif
Atsakyti
meksikietiškos kaukolės ir man patinka, turiu vieną ant apyrankės, mielai turėčiau daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Laba, kaip sekasi?

Aš tai kai įkėliau paveiksliukus, ką turiu ir naudosiu, tai viską radikaliai pakeičiau biggrin.gif Prisipirkau naujų, per mažus ir per didelius atidaviau, liko tik keletas drabužių iš seniau lotuliukas.gif Blogų įtaka blush2.gif
Atsakyti
Rudenėja smile.gif Kas naujo spintose?
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 09 04, 16:34)
Rudenėja smile.gif Kas naujo spintose?


Megztukėlių. Daug. Vieni seni, kiti nauji. O šiaip gera visko turėti ir pirkti tik ko norisi, pagal įgeidį blush2.gif
Atsakyti
ryt bandysiu apsipirkti.... ale kaip... reikia visko visos kapsulės, turiu tik paltą... ir batus bei džinsus, kita vertus ne taip mažai ir turiu ;D
Atsakyti
Tai viskas, nieko daugiau ir nereikia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
skaitau reiktų keleto palaidinių, sijonukų, suknučių dar batukų ir daug aksesuarų smile.gif mėginsiu visa tai susirūšiuoti ryt vaikščiodama, dar spintoje radau sijoną smile.gif mano apranga tokia ofiso, bet neoficiali
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 09 04, 15:34)
Rudenėja smile.gif Kas naujo spintose?

Iš naujausių:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
blush2.gif

Ir dar žadu:
user posted image
user posted image
user posted image
Ir viskas, pažadu blush2.gif Nors... geriau nežadėsiu doh.gif

Geriausias bajeris, kad po nėštumo turėjau daugelį batų pakeisti į dydžiu didesnius doh.gif
Atsakyti
Ieškom piniginių kad eurai tilptų. Ir vyriškų ir moteriškų biggrin.gif Svarbiausia pardavėjai žino, kai paklausiam, pasako kur telpa o kur užsilenkia krasčiukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 09 21, 19:59)
Ieškom piniginių kad eurai tilptų. Ir vyriškų ir moteriškų biggrin.gif  Svarbiausia pardavėjai žino, kai paklausiam, pasako kur telpa o kur užsilenkia krasčiukai biggrin.gif

Geras biggrin.gif
Atsakyti