Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(bytte @ 2014 04 10, 23:49)
Kas didina užpakalį (ta prasme ko negalima turint didelį užpakalį)

O tai kad čia be ryšio, man regis. Paveiksliukus turiu omeny. Tai ką tada tam dideliam užpakaliui dėtis, aptemptą sijoną, kad visi matytų šiknos tikrąjį parametrą??? Tai kaip tik dėčiau platėjantį sijoną ir akcentuočiau taliją. Švarkai trumpi negerai, ilgi negerai - o tai kas gerai? Reglano rankovės irgi, va, negerai biggrin.gif Bet taigi nesąmonė, rankovės ant rankų, ne ant šiknos biggrin.gif

QUOTE(Malena @ 2014 04 11, 00:17)
Tai nepalyginti sąžiningiau palyginus su anos paryškintu pasisakymu. Siūlymai būna draugiškam tarpe ir kai žmogus to prašo. Dabar gi numetė pašaipą apie S dydžio švarką vieną saga ir šiaip viską sako žinanti bigsmile.gif

Nea schmoll.gif Jei tu kažką kritikuoji, kad jis neteisus ar neteisingai daro ar mano - tada turi pasakyti, kaip yra teisingai, tavo manymu. Tai yra konstruktyvi kritika. O jei tu pasakai tik kad jis daro blogai, bet nepasakai, kaip reikia gerai - tada tai ne konstruktyvi kritika, o tiesiog zyzimas, bambėjimas, neteikiantis nei kiek naudos, parodantis tik neigiamą požiūrį į asmenį, tipo, "Kubilius vagis".

Pvz. yra skirtumas tarp "tau netinka juoda, negražiai atrodai" ir "tau netinka juoda, o geriau tiktų tamsiai mėlyna arba tamsiai ruda"? Pirmu atveju tu tiesiog važiuoji ant žmogaus, o antru - išreiški dalykinę pastabą. Gal tu ir neteisi, gal ji neteisi, diskusija padeda išsiaiškint. O jei nėr antros nuomonės, tik teigimas kad negerai, o kaip gerai, niekas nežino, tai čia gaunasi - atspėk, ką pagalvojau. Ne diskusija, o kažkoks žaidimas ir važiavimas.

Man atrodo, ne į temą čia važiavimas ant žmogaus. Kokia prasmė, ar mes čia konkuruojam šitoj temoj, ar ką? Kuri gražesnė? biggrin.gif O kas čia ką matęs? biggrin.gif Dėl to tiesiog diskutuojam, kad visos kažką naujo sužinotume (visažiniai šioje temoje tikriausiai nesilanko, teisingai? Nes ką jie čia veiktų?) ir kritika turėtų būti konstruktyvi. Pasiėsti yra geresnių temų, pvz. apie visokias bjaurias uošves ir panašiai.
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 04 10, 23:29)
Va reglanas kaip shemoje atrodo.

Bet man netinka nei tas tiesus, nei varpelis. Aš ieškau kad būtų toks viršuje tiesus, o paskui taip apvaliai panašiai kaip šaukštas užsibaigtų

Man regis, kad tu čia kažkokią mistiką susigalvojai biggrin.gif Tokie modeliai būna, kai jie madoj, o kai nemadoj, tai kur jų rasi...

Be to, o tai kur tada bus talija???

Užtat kai žmogus ateina į madą, jis turi viską griebti, nes paskui nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 11, 00:43)
O tai kad čia be ryšio, man regis. Paveiksliukus turiu omeny. Tai ką tada tam dideliam užpakaliui dėtis, aptemptą sijoną, kad visi matytų šiknos tikrąjį parametrą??? Tai kaip tik dėčiau platėjantį sijoną ir akcentuočiau taliją. Švarkai trumpi negerai, ilgi negerai - o tai kas gerai? Reglano rankovės irgi, va, negerai biggrin.gif Bet taigi nesąmonė, rankovės ant rankų, ne ant šiknos biggrin.gif


Man regis, kad tu čia kažkokią mistiką susigalvojai biggrin.gif Tokie modeliai būna, kai jie madoj, o kai nemadoj, tai kur jų rasi...

Be to, o tai kur tada bus talija???

Užtat kai žmogus ateina į madą, jis turi viską griebti, nes paskui nebus biggrin.gif

Nu vat aprašymo nėra, bet gali būt kad tas žalias paspalvinis ką nors reiškia. Čia tai pasižiūrėjus nėr ką maut su dideliu užpakaliu. Rankovių matyt ilgis netinka, arba kad reglano pečių linija pabrėžia trikampį, čia kriaušėms (nes matai jai turi didelį ne tik užpakalį, tai maskuotė optiškai padidinam, kad klubai siauresni atrodytų nerekomenduojami). Tikrai žinau kad megztiniai su reglano rankovėm padaro visišką trikampį. Ir maikutės tokios kur kaip nukąsti pečiai netinka, tinka priešingai su sparneliais. Tai vat reiktų tą reglaną prie pečius siaurinančių dėt (todėl man keista kodėl tiek daug gražių vyriškų megztinių su reglano rankovėm, jiems gi pečiai niekada per platūs nebūna). Dėl sijonų: žinau kad platėjantys sijonai iš įstrižos medžiagos maskuoja šikną, o iš tiesios ne, tuo tarpu su tiesiais sijonais priešingai - iš įstrižos išryškina, o su tiesiu puse velnio. Be to tiesus sijonas negali būti siaurėjantis žemyn, čia tas tikrasis pieštukas, kur smėliams tinka kaip suprantu turimas galvoje. Dar čia tie platėjantys yra raukti, o raukti skaitos didina, nes jie pučiasi, todėl rekomenduojami mažai kam, man rodos tik I tipui g.gif . Bet pastebėjau kad kitoms kriaušėms visai nieko, tarkim jai yra apačioje pilvukas (na kur dažnai po gimdymo atsiranda), tai tas pasipūtimas visai gerai. Ir 8 neblogai.

Va palyginimui kas tinka platiems klubams:
Сужают бедра:
* вертикальные линии на бедрах (пояса со свисающими концами, вертикальные швы, канты, проутяженность, цветные полосы и т.д.;
* силуэты прямые, свободные (закрывающие бедра);
* силуэт чуть расширенный книзу (смещается акцент с ширины бедер - вниз)
* А-образные силуэт (закроет бедра);
* юбки: прямые, А-образные с вертикальными линиями, швами, юбки из клиньев, с запахом и т.д. (смотрите подробно на рисунках);
* брюки: прямые (особенно с вертикальными складками), широкие;
* не приталенные жакеты (не так подчеркнется контраст между талией и широкими бедрами).
user posted image

Aš tas rankoves nusižiūrėjau tai nuo podiumo biggrin.gif . Be to tokių rankovių palaidinių ir viso kito kas po paltais pilna, o kai paltas statytom rankovėm, labai nepatogu... dėl to ir užsimaniau. Mano nuojauta kužda, kad tokios rankovės įsitvirtins visgi, nes yra patogesnės už statytas. Tikuosi bent vyriški švarkai nenusivažiuos iki reglano, kaip 8-tam dešimtmetį.
Žiūriu rusiškai tai daug iškarpų moterys iš senų žurnalų deda... gal tikrai mėgint pasisiūt g.gif . Pradžiai kokį balachona vasarai... reglanas nėr toks priklus, maža tikimybė blogai įstatyti rankoves g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 11 balandžio 2014 - 08:02
dėl talijos... kriaušėms su talija atsargiai, tam tikro ilgio rūbai (kaip tunikos pavyzdžiui) nerekomenduojami labai pritalijuoti, joms rekomenduojami lengvai priglundantys, t.y. kažkiek tik talijuoti, bet kažkiek ir laisvi. Na kaip tas iš amazono paltukas. Jai iš kriaušėms rekomendacijų tai išbrokyčiau paltuko apačia, ji kažkiek siaurėjanti, bet kadangi ji truputi kaip bumbuliukas, tai visai nieko. Tik vat liaškų optiškai jau nebeplonins, tik užpakalį maskuos, kaip tie sijonai tulpė (rašo - sukuria klubų įspūdį, kai nėra jų, ir maskuoja jai reikia biggrin.gif ) Jai dar apačia ne tiesiai baigiasi, tai visai neblogai.
Atsakyti
man regis galima gincytis be galo kas kam tinka, o realiai patarti galima tik konkreciam asmeniui.
na paimkim kad ir tas pacias kriauses. juk ju buna ivairiausiu biggrin.gif todel ir patarimai jom skirsis. na pvz kriause gali buti siaurais/nuolaidziais peciais (tokiai reglanas netiks), o gali buti proporcingais klubams peciais, bet maza krutine (be krutines smelis negali buti) - tada reglanas tiks. o kur dar koju ilgis, liemens "ilgis" , storumas/ plonumas ir dar n visokiu parametru.
va pvz as kriause, ir auksciau idetos kelnes kurios rekomenduojamos kriausems (nuo klubu to pacio plocio medziaga krintanti zemyn, desinys pvz) ziauriai netinka. kai mano kojos ilgos, o klubai platus -gaunasi tokios diiiiidziules dvi storos kolonos, tokios kelnes man ne maskuoja klubus, o padaro labai masyvia apacia. skiny kelnes aisku netinka, reikia kazko tarp tu dvieju krastutinumu biggrin.gif
geriausia matuoti matuoti ir dar karta matuoti.
ir as neabejoju, kad bytte gerai zino, kas jai tinka. ir jei vieta yra "problematiska" is tiesu gali l nedaug modeliu tikti.














Atsakyti
O bjauriausia yra tiksliai žinoti, kas tau tinka, ir kas ne biggrin.gif Tada žinai aiškiai, kokios nori spalvos, rašto, iškirptės, apykaklės, liemenavimo, ilgio, pečių, rankovių...

...o jei dar medžiagos, sudėties, pasiuvimo, kainos...

...tai gali atsisėst prie Akropolio ir apsikakot aukštielninkas, nes nieko rast neįmanoma!!!!! doh.gif lotuliukas.gif



Užtat ir sakau. Jau kai ateini žmogus į madą, tai reikia griebt visko ko daugiau ir paskui 10 metų drožti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 balandžio 2014 - 13:03
QUOTE(Noa @ 2014 04 11, 14:02)
O bjauriausia yra tiksliai žinoti, kas tau tinka, ir kas ne biggrin.gif Tada žinai aiškiai, kokios nori spalvos, rašto, iškirptės, apykaklės,  liemenavimo, ilgio, pečių, rankovių...

...o jei dar medžiagos, sudėties, pasiuvimo, kainos...

...tai gali atsisėst prie Akropolio ir apsikakot aukštielninkas, nes nieko rast neįmanoma!!!!! doh.gif  lotuliukas.gif


butent drinks_cheers.gif zinojimas veda i nevilti, nes del daugybes "parametru" negali nupirkti tai ko reikia.

o del to uzispirkimo i prieki. nebijai po 10 metu pavirsti i "babyte", kuri nesioja savo jaunystes laiku drabuzius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 04 11, 14:13)
o del to uzispirkimo i prieki. nebijai po 10 metu pavirsti i "babyte", kuri nesioja savo jaunystes laiku drabuzius  ax.gif

lotuliukas.gif Kitas pasirinkimas - madingi, bet netinkantys, persenus fyfa lotuliukas.gif

Tai nežinau, ką čia geriau rinktis ir kur gauti tai, ko noriu.
Geros siuvėjos greičiausiai ieškot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 balandžio 2014 - 13:24
siuveja pazistanti tavo figura ir mokanti pasiuti ko nori yra geris g.gif gerai jei kas parekomenduoja. siais laikais dar ne visos ir siuna, daugelis tik taiso drabuzius. be to is asmenines patirties sakau, kad siuveja turi gyventi netoli tos vietos, kur buni (namu, darbo ir pan) nes kitaip prasikeiksi vazinedamas i kita miesto gala primatavimams. tada ji turi kruopsciai ir kokybiskai dirbti, nes kitaip bus drabuzis nemielas/nepatogus. ir kur toki auksa rasti ? turejau, emigravo, dabar jau 6 metai blink.gif nerandu kuo pakeisti. o uz "eksperimentus" beieskant irgi reikia moketi ax.gif
be to nepamirsk ,kad siuvejos irgi nevisagales. pvz klausiau ar gali pasiuti dzinsus, jei medziaga rasiu. atsakymas : galiu, bet tie dzinsai neatrodys kaipfabrikiniai, nes reikia kniedziu, iv detaliu ir pan. bus kelnes is dzinsines medziagos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 04 11, 15:17)
turejau, emigravo, dabar jau 6  metai blink.gif nerandu kuo pakeisti.

Irgi turėjau, emigravo, nerandu kuo pakeisti sad.gif
Irgi dabar perku ir taisau biggrin.gif
Taip tai gal nieko variantas, kai reikia mažai taisyti, bet būna, kad vis viena nesąmonė gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai kaip su tuščia spinta pradėjau nuo nulio garderobą formuot... įsigijau batelius bright navy. Labai bijojau pirkt, nes man ryškoki jie tokie, svarsčiau smėlinius, ar juodus... kol svarsčiau nebeliko, tai kad nelikt basai papirkau navy.
Prie jų įsigijau džinsus bright denim... kaip visad trumpi. Tai radau kad galim pratemt pora cm... tai galvoju tempt ar visai nukirpt, nes tempt pora cm gali ir neužtekt.
Dar įsigijau salotinę striukę... pratinausi po truputi tamsoje būt tokia ryški lotuliukas.gif
Atsakyti
O, kokia tu brandi. Aš tai iki tiek nedabrendus, kad salotinę striukę biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 24, 15:27)
O, kokia tu brandi. Aš tai iki tiek nedabrendus, kad salotinę striukę biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tskant šuniui vedžiot tamsoje pats tas biggrin.gif . Prie batų tinka, prie džinsų tinka... Diena tai nedrįstu po kol kas, suku galva ką reiks vilktis, kai atvės. Turiu juoda tik, o va kažkaip man prie tos juodos šo to ni to tie batai, nes jų padas baltas g.gif . Kokios spalvos norėt nelabai įsivaizduoju g.gif
Atsakyti