Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Va tai tau. Nežinojau, kad platėjančios rankovės subinei blogai. Ir apie diržus nežinojau - nenešioju jų, nežinau kodėl, bet va! Žinosiu!

O tai tos pirmos rankovės tada kokios vadinasi? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 04 10, 14:20)
Nu kad ne. Su 75D turiu S/M paltų, striukių.


Ta pati norejau pasakyti, pas mane su tuo paciu dydziu yra ir S ir M. Tik reikia modeli ziureti, kaip uzsisega, nes kai kurie po to per krutine negerai atrodo, sagos isitempia ir tt smile.gif Svarkai isvis idealus man su viena ar 2 sagos, per talija guli graziai ir per papus nesuspaudzia.
Atsakyti
bytte, rūbai pabrėžiantys lieknumą yra, jūsų įdėtas paltukas yra vienas iš jų. Dabar ant bangos kabančios suknelės be jokio įliemenavimo. Jos pabrėžia lieknumą. Atidengiamos rankos (rankovės dažnai 3/4) ir kojos -liekniausios moters vietos. Šios rūšies rūbai netoliaruoja jokio figūros linkio, geriausiai žiūrisi ant lieknų. Jūsų įdėtas neturi eiti palei figūrą, turi būt laisvokas.
Rudenį buvo daug tokių, vienas, su nestatytom rankovėm, nusėdo ir mano spintoj. Prekė nedeficitinė.


QUOTE(bytte @ 2014 04 10, 16:35)
Aš gi ne kokia 20-metė, kad nežinočiau kokio man silueto reikia.


Ar tikrai? smile.gif

QUOTE(Noa @ 2014 04 10, 18:09)
Kaip nėr? Vis viena vieni lieknina, o kiti ne! biggrin.gif

Ne apie liekninančius rašiau, o lieknumą pabrėžiančius.
Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2014 04 10, 21:46)
Ta pati norejau pasakyti, pas mane su tuo paciu dydziu yra ir S ir M. Tik reikia modeli ziureti, kaip uzsisega, nes kai kurie po to per krutine negerai atrodo, sagos isitempia ir tt smile.gif Svarkai isvis idealus man su viena ar 2 sagos, per talija guli graziai ir per papus nesuspaudzia.

Man su viena saga kažkaip netinka arba neradau/neieškojau tinkamo.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 04 10, 20:56)

Man su viena saga kažkaip netinka arba neradau/neieškojau tinkamo.

Ane g.gif O man kaip tik del krutines tai geriausias sprendimas. Jau tiek isigudrinau, kad toki svarka matau tai is kart matuojuos, nes zinau kad su tais su 3/4 sagom zymiai sunkiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 10, 20:40)
Va tai tau. Nežinojau, kad platėjančios rankovės subinei blogai. Ir apie diržus nežinojau - nenešioju jų, nežinau kodėl, bet va! Žinosiu!

O tai tos pirmos rankovės tada kokios vadinasi? biggrin.gif

Nu smėliams taliją pabrėžia, o kriaušėm - subinę.
Galvos neguldau ,bet lyg reglanas.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 04 10, 20:56)
bytte, rūbai pabrėžiantys lieknumą yra, jūsų įdėtas paltukas yra vienas iš jų. Dabar ant bangos kabančios suknelės be jokio įliemenavimo. Jos pabrėžia lieknumą. Atidengiamos rankos (rankovės dažnai 3/4) ir kojos -liekniausios moters vietos. Šios rūšies rūbai netoliaruoja jokio figūros linkio, geriausiai žiūrisi ant lieknų. Jūsų įdėtas neturi eiti palei figūrą, turi būt laisvokas.
Rudenį buvo daug tokių, vienas, su nestatytom rankovėm, nusėdo ir mano spintoj. Prekė nedeficitinė.

Mano dėtas paltukas ne kabanti jaigu ką, kabančių ir aš randu. O vat tie kabantys ir toleruoja linkius, pvz - pilvuką. Aš pažįstų gana daug ir visai net pilnų ponių, kurios labai lieknos atrodo, nes jų rankos plonos. O va šakaliui uždėk aptemtą smėlio laikrodžio suknelę, kažin su kuria kūdžiau atrodys - su kabančia, IMHO Twigy įdealiausiai kūdoms rengėsi (ne lieknoms, ibo lieknas tai nereiškia be linkių).
QUOTE(Malena @ 2014 04 10, 20:56)
Ar tikrai? smile.gif

Matyt neblogai jai žmonės iš akies man kaip min 15 kg mažiau duoda, įskaitant kad nei stambių kaulų, nei raumenų neturiu, dėka kurių galėčiau sakyt kad esu sunki. Taip kad viskas tik akių apgaulė.
Beja turiu visai įdentiško kirpimo pukinuką, tai pripliusinant kad pukinukai linkę storint, ir kad vertinu iš foto ant savęs, kaip ant pakabos, tai tikrai žinau kad su noa dėtu paltuku (turėjom ir tokį) daug storiau atrodau ir be diržo bei rankogalių. Dar parkos tinka, jai kiek į trikampį eina nuo pečių kaip ir turėtų.
QUOTE(Malena @ 2014 04 10, 20:56)
Man su viena saga kažkaip netinka arba neradau/neieškojau tinkamo.

Kaip taip nežinot, nes kaip kitaip S su D dydžiu... tik su viena saga ties liemeniu turi tikt
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2014 04 10, 22:11)
Ane g.gif  O man kaip tik del krutines tai geriausias sprendimas. Jau tiek isigudrinau, kad toki svarka matau tai is kart matuojuos, nes zinau kad su tais su 3/4 sagom zymiai sunkiau g.gif

Įliemenuotus ar boyfriend tipo?

QUOTE(bytte @ 2014 04 10, 22:34)
1.Mano dėtas paltukas ne kabanti jaigu ką, kabančių ir aš randu. O vat tie kabantys ir toleruoja linkius, pvz - pilvuką. Aš pažįstų gana daug ir visai net pilnų ponių, kurios labai lieknos atrodo, nes jų rankos plonos. O va šakaliui uždėk aptemtą smėlio laikrodžio suknelę, kažin su kuria kūdžiau atrodys - su kabančia, IMHO Twigy įdealiausiai kūdoms rengėsi (ne lieknoms, ibo lieknas tai nereiškia be linkių).

2.Matyt neblogai jai žmonės iš akies man kaip min 15 kg mažiau duoda, įskaitant kad nei stambių kaulų, nei raumenų neturiu, dėka kurių galėčiau sakyt kad esu sunki. Taip kad viskas tik akių apgaulė.
Beja turiu visai įdentiško kirpimo pukinuką, tai pripliusinant kad pukinukai linkę storint, ir kad vertinu iš foto ant savęs, kaip ant pakabos, tai tikrai žinau kad su noa dėtu paltuku (turėjom ir tokį) daug storiau atrodau ir be diržo bei rankogalių. Dar parkos tinka, jai kiek į trikampį eina nuo pečių kaip ir turėtų.

3.Kaip taip nežinot, nes kaip kitaip S su D dydžiu... tik su viena saga ties liemeniu turi tikt


1. Kaip jau rašiau, jis turi būt laisvas. Kaip jūs nešiojat čia jūsų reikalas.
2. Jums tinkantis modelis yra ne vienas ir ne du. Bet jūs jų nežinot. Tas akivaizdu. Smagiai atrodo kai neigiat biggrin.gif
3. Ko nežinau? Nesupratau minties. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 04 10, 21:47)
Įliemenuotus ar boyfriend tipo?


Pas mane viskas iliemienuota. Kaip dabar galvoju is kokiu 15 svarku tik gal 1 ar du yra su 3 sagom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 04 10, 22:47)

2. Jums tinkantis modelis yra ne vienas ir ne du. Bet jūs jų nežinot. Tas akivaizdu. Smagiai atrodo kai neigiat biggrin.gif


Ei, taip nesąžininga. Jei sakai, kad ana neteisi, tada pasakyk, o kaip tada yra tavo nuomone. Kokie modeliai jai tinka, kokie būtų siūlymai? smile.gif Man irgi įdomu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 balandžio 2014 - 22:07
Va reglanas kaip shemoje atrodo.
user posted image
user posted image
user posted image
Bet man netinka nei tas tiesus, nei varpelis. Aš ieškau kad būtų toks viršuje tiesus, o paskui taip apvaliai panašiai kaip šaukštas užsibaigtų. Nu o jai dar būtų rankovės nuo alkūnių siauros, tai išvis būtų mano džiaugsmas. O jai dar su kokiais užtrauktukais ar sagom dekoratyviom grubesnėm biggrin.gif , arba gali būt su kokiais suvarstymais... ar dirželiais ne ties talija, o kaip dekoras...

Papildyta:
Nu daug žinau kas man tinka, va man siūlo protinga(s) biggrin.gif , matėt tokių biggrin.gif ?
Ваши силуэты:
приталенный, полуприлегающий, прямой и трапецевидный.

В приталенном силуэте избегайте вещей, отрезных по линии талии.

Вам подходят:
блузки и жакеты до бедер с рельефными линиями спереди и сзади. Для вас обязателен шов посередине спинки изделия сзади, что способствует лучшей посадке изделия на фигуру.
одежда с вытачками на талии (подчеркивает красивый прогиб позвоночника по линии талии)
большие воротники (маскируют сутулость)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 10 balandžio 2014 - 22:30
Kas didina užpakalį (ta prasme ko negalima turint didelį užpakalį)
Расширяют бедра:
* акцент в самой широкой части бедер различными деталями: пояса, карманы, горизонтальные швы, длина жакета на бедрах и т.д.;
* набедренные юбки и брюки;
* драпировка, кокетка на бедрах;
* сборки (широкие юбки, брюки), клеш внизу юбки или брюк;
* Длина жакетов до середины бедер;
* рукав: расширенный внизу (то есть на уровне бедер), манжеты;
* отсутствие рукава, реглан, который сужает плечи.
* светлый низ, особенно в сочетании с темным верхом.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2014 04 10, 23:05)
Pas mane viskas iliemienuota. Kaip dabar galvoju is kokiu 15 svarku tik gal 1 ar du yra su 3 sagom g.gif

Oho, solidžiai smile.gif Pati švarkų beveik nenešioju, nes nepatogu man jie po viršutiniu rūbu.

QUOTE(Noa @ 2014 04 10, 23:06)
Ei, taip nesąžininga. Jei sakai, kad ana neteisi, tada pasakyk, o kaip tada yra tavo nuomone. Kokie modeliai jai tinka, kokie būtų siūlymai? smile.gif Man irgi įdomu smile.gif

Tai nepalyginti sąžiningiau palyginus su anos paryškintu pasisakymu. Siūlymai būna draugiškam tarpe ir kai žmogus to prašo. Dabar gi numetė pašaipą apie S dydžio švarką vieną saga ir šiaip viską sako žinanti bigsmile.gif
Atsakyti