Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Noa @ 2014 04 10, 10:27)
Šiaip paltas nėr toks labai jau aptemptas dalykas, žinai probleminę vietą, ir pagal ją sabačini. Man, tarkim, dažniausiai svarbu, kad paltas tiktų per papus, jei tiks per ten, tai subinė jau kaip nors biggrin.gif Bet jei, tarkim, papai būtų nežymūs ir jaudinčiaus dėl subinės, tada imčiau subinės dydžio, ir jei viršus atrodytų kaip nors ne taip - neščiau pataisyti...
Kita vertus, būna tokių visokių platėjančių modelių, kur subinė gali būti bet kokia išvis...

Dažniausiai firmos pateikia kažkokius išmatavimus. Be to, jei perki per tarpininkę, galima temoj mergų pasiteiraut, kaip tos firmos dydžiai. Arba net to modelio - pvz. landsende kai kas padidinta, o kai kas ne...
Tai ką, tipo, visos lietuvės - ryžos? blink.gif Neeeaaaaa jau biggrin.gif Anglijoj rudens biggrin.gif

Tarkim pas mane skirtingų firmų paltai skirtingai guli. Berots rezerved nepamenu, pasimatavau vieną dydi kažkoks laisvas apdribes, imu mažesnį - per papus laisvas, per pečius mažas... Va kol svoris buvo mažas, viskas aišku, imi S dydį ir kad apačia būtų plati pagal fasona (na kriaušėm taip ir pataria), o dabar... juk pas kitas firmas apimtis didėja per krutinę, o pečiai ir krutnės ląsta - ne, na kaip ant taves, kad įimt nereiktų per taliją, na gal ne taip žostkai, bet tokia esmė... o pas mane jau nugara o-o kokia plati, o papų kaip nėr, taip nėr... visa krutinės apimtis ties karbonadais užsidėjus, o va pečiai ganėtinai siauri, ir dar nuožulnūs, nu kaip butelys. Tai ir įdomu iškur sužinot kurios firmos rinktis... Va tarkim lindex fasonai tinka, bet šiuo metu nieka ten nėra. Čia seniau buvo donstop įdėjus apie visus populiariuosius tinklus pagal kokį modelį siuva, tai sakau gal yra dar kokių gudrybių kaip tą modelį ir internetinėse parduotuvėse išsiaiškint. Tarkim rašo slim siluetas ir mano dydis yra, tai reiškia kad kūdai pritaikyta, ir dydis dėka apvalumų dydėja (tarkim liemenuko apimtis 75-ki, bet S dydis reiškia kad A krutinė, jai L - reiškia C), ar priešingai slim reiškia kad I tipo figūrai, ir S reiškia kad ji I tipo, o L - tiesiog jau H...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 10 balandžio 2014 - 10:49
Tu kažkaip sudėtingai čia dėlioji biggrin.gif Apie kas kam siuva nemačiau, mielai pažiūrėčiau. Bet šiaip tai savo dydį gi žinai. Nu tai apsiklausinėji, ar dydis dydį atitinka, ir perki. O jei kas negerai - eini pas siuvėja ant pataisymo biggrin.gif

Man kažkaip gyvai matuojant būna - tai tas, tai anas. O interšopuose daugiau mažiau viskas normaliai... Esu, aišku, ir nesąmonių papirkus, bet ne daugiau, negu parduotuvėse biggrin.gif Gal ten modeliai kokie universalesni...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 10, 11:10)
Tu kažkaip sudėtingai čia dėlioji biggrin.gif Apie kas kam siuva nemačiau, mielai pažiūrėčiau. Bet šiaip tai savo dydį gi žinai. Nu tai apsiklausinėji, ar dydis dydį atitinka, ir perki. O jei kas negerai - eini pas siuvėja ant pataisymo biggrin.gif

Man kažkaip gyvai matuojant būna - tai tas, tai anas. O interšopuose daugiau mažiau viskas normaliai... Esu, aišku, ir nesąmonių papirkus, bet ne daugiau, negu parduotuvėse biggrin.gif Gal ten modeliai kokie universalesni...

Gal kaip tik interšope labiau tau tinkami biggrin.gif . Žinok jai papai ne vietoj, visa paltą persiūt reik, vien susiaučiant reikalas nepagerės.
Mano dydis 80 A nėra tokio šiaip išvis biggrin.gif , dar jai būna pasiūta 80 B visai nieko, o jai kaip įprastai 80 C tai psio, imk tu papynyka ir pataisyk iš C tarkim iki B. O va 85 C visai neblogai pertaisyt galim. Kai trikotažiniai gaminiai tai plius minus koreguojas, o paltas nesitampo.
Papildyta:
va tarkim čia dydžiai grinai kriaušėm, nes klubai didesni nei krutinės apimtis.
Atsakyti
Pala, tu lietuviškus interšopus turi omeny??? Tai tada gi gali grąžinti, jei netinka.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 10, 11:48)
Pala, tu lietuviškus interšopus turi omeny??? Tai tada gi gali grąžinti, jei netinka.

čia kaip pavyzdys dydži blush2.gif ... va čia matos kad kriaušėm rūbai, nes to paties rūbo klubų apimtis didesnė už krutinės, bet tik tiek... nėra nei talijos, nei po krutine dydžio. O pas mane spintoj net ir viršutinių rūbų pradedant 38-tu (lindex striukė), baigiant 46-tu (ten siluetas toks kaip treningo, o pečiai siauri). Tai aš net neįsivaizduoju kaip pasirinkt doh.gif
Atsakyti
tarkim paltukas, pagal krutinę L, pagal talija ir šikną XL... tiksliau šiknos dydžio nėra išvis, bet nu fasonas laisvėjantis, dzin tarkim ta šikna... ale jai ant smulkios L dydžio krutinės apimtis, tai aš netilpsiu, o XL bus irgi blogai...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 10, 11:46)
Tarkim rašo slim siluetas ir mano dydis yra, tai reiškia kad kūdai pritaikyta, ir dydis dėka apvalumų dydėja (tarkim liemenuko apimtis 75-ki, bet S dydis reiškia kad A krutinė, jai L - reiškia C), ar priešingai slim reiškia kad I tipo figūrai, ir S reiškia kad ji I tipo, o L - tiesiog jau H...

Nu kad ne. Su 75D turiu S/M paltų, striukių.

QUOTE(bytte @ 2014 04 10, 13:28)
tarkim paltukas, pagal krutinę L, pagal talija ir šikną XL... tiksliau šiknos dydžio nėra išvis, bet nu fasonas laisvėjantis, dzin tarkim ta šikna... ale jai ant smulkios L dydžio krutinės apimtis, tai aš netilpsiu, o XL bus irgi blogai...

Laabai gražus, man visi tokio tipo labai patinka. Tik jie pabrėžia lieknumą, patys šiek tiek išilgina siluetą. Man atrodo L/XL tokio modelio neverta pirkt, atrodys tiesiog maišas.
Apskritai, bytte, tai varot Dievą medin. Yra tų paltų, ne karo metai (kolkas mirksiukas.gif ), tiesiog nemokat pasirinkti.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 04 10, 14:20)
Nu kad ne. Su 75D turiu S/M paltų, striukių.
Laabai gražus, man visi tokio tipo labai patinka. Tik jie pabrėžia lieknumą, patys šiek tiek išilgina siluetą. Man atrodo L/XL tokio modelio neverta pirkt, atrodys tiesiog maišas.
Apskritai, bytte, tai varot Dievą medin. Yra tų paltų, ne karo metai (kolkas mirksiukas.gif ), tiesiog nemokat pasirinkti.

Visų pirmą nėra rūbų pabrėžiančių lieknumą, yra nebent netinkantys rūbai. Man toks siluetas būtent tinkamas, joks jis ne maišas, čia pats tas mano siluetas, tik reikia, kad pečiai atitiktų, nes ne statytos rankovės ant mano nuolaidžių pečių visai atrodo nuleistai. Aš gi ne kokia 20-metė, kad nežinočiau kokio man silueto reikia.
Antra aš ir sakau yra, bet dažniausiai su 75D būna problemų per krutinę, kaip ir su 80A, o nebūna kažkur per viduri. Ir kaip jūs įsivaizduojat kokiu būdu mes vienodo dydžio galim rūbus nešiot? Pas mane per krutinę 98 cm...
Žinokit nežinau, gal aš ne ten gyvenu, bet ko ieškau kažkaip nelabai matau. Kaip minėjau, kur brangūs rūbai net neinu, nes žinau kokią sumą galiu išleist. O šiaip tai net į tą pusę ko ieškau nėra. Vat atkreipkite dėmesį ar daug striukių/paltų ne statytom rankovėm? Ir dar kad nebūtų viršus platus... ir ne varpelis (ta prasme kai nuo pečių platėja).

Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 10, 16:35)
Visų pirmą nėra rūbų pabrėžiančių lieknumą, yra nebent netinkantys rūbai.

Kaip nėr? Vis viena vieni lieknina, o kiti ne! biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 10, 17:09)
Kaip nėr? Vis viena vieni lieknina, o kiti ne! biggrin.gif

Bet nėra visus liekninančių rūbų.
Aš tai sakyčiau vat I tipo moterims apglundantys rūbai pabrėžia kūdumą, o smėliams - pats tas. Tai va jai užsidėsiu rūbą kuris lieknina V tipo figūrą atrodysiu stora, storesnė nei esu, o V uždėk kad ir lieknai tą man patikusį paltuką, atrodys baisiai, kai man pats tas. Jau prisimatavus tokių n, kad ir kurį baigiu nudyžt - toks, tik su statytom rankovėm... Kažkaip ne iš savo kišenės pirkau, tai išsimatavau vos ne visą parduotuvę, ir tik vienas tiko. Dabar neinu aš ten, nes brangoka parduotuvė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 10 balandžio 2014 - 17:28
Nu bet va, tamsios spalvos lieknina visus biggrin.gif Ir vertikalios linijos, ir trikampės iškirptės. Yra gi bendrų tendencijų. Tik rūbas turi pabrėžti tas vietas, kurios arčiau idealo, ir slėpti tas, kurios toliau nuo idealo... O jau kas pas ką arčiau idealo, tai čia reikalas individualus, taip...

Ai kad ***** ir sugalvojai - paltas ne su statytom rankovėm! Nėr tokių dry.gif Imk tokį:
http://www.wilsonsle...s...cks&from=fn

Atsakyti
Kaip nėra yra biggrin.gif
O va tokis man visai blogis... visų pirmą reiktų imt pagal šiknos primierkas, vadinas XL dydį, vadinas visa būsiu XL dydžio, plius viršus laisvas, nu kol plona buvau visai gerai man tokie buvo, bet dabar... antra ... matai kailiukas ties rankogaliais? anas pliusą prie šiknos prideda, kaip ir visokios platėjančios rankovės biggrin.gif . Kai tu didelės šiknos nemylėtoja, nors ir smėlis, vis vien geriau neimk.
Trečia - kriaušėm negalima diržų, pabrėžia didelę šikynę. Žo turi būt talijuoti, bet be diržų rūbai, nebent kokis plonas dirželiukas siūlinis.
Atsakyti