Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Šiuo metu ieškau žiemai paltuko, nes nukainavimai blush2.gif
Aišku ieškau internete, nes "gyvai" nieko neradau. Vieną paltuką, kuris man patiko nukainavo, ėmiau svarstyt gal imt, bet... daug klausimų dėl dydžių. Kaip išsiaiškinti tiks ar ne gal kas turit minčių. Nes kuo toliau, tuo labiau suvokiu kad liksiu nuoga, jai nepradėsiu prekintis internetu doh.gif . Tai va. Mano krutinė maža, kaip sužinot kad dydis bus storai, o ne didžiakrūtei? ...ir ar esat susidūrę su etikete The material: Other fabrics?

Pas mane juodos nei padaugėjo, nei sumažėjo blush2.gif . Kad prie veido netinka ji man pastebėjau senokai, kažkur kai antrą pasigimdžiau... Bet jai pamainos nerandu ir tiek, čia dar viena priežastis dėl ko nemėgstu tų klasikinių basic rūbų, nes tada gaunas pagrndinė spalva juoda, ir visa aš lieku juoda, o vat be juodos nu nikaip nikaip man nesigauna. Va ir dabar ir taip sukau glvą, ir anaip... noriu žieminio palto visgi juodo, na blogiausiu atveju kokio tamsiai pilko, bet spalvos jokios nenoriu schmoll.gif , nes planuoju jį dėvėt ilgai ir laimingai, o per tą laiką mano spalviniai įgeidžiai gali apsisukt 180 laipsnių unsure.gif
Atsakyti
Oi, Bytte, paltas tai jau toks dalykas, kurį tikrai manau būtina matuotis prieš perkant g.gif Nes ir kainuoja, ir atitaikyt sunku. Čia ne bliuskutė kokia unsure.gif

Other fabrics sintetika greičiausiai.
Papildyta:
Aš pirkau rudenį 2 paltus iš MD. Abu pataikiau smile.gif Beeet:
jie kainavo kapeikas, aš žinojau, kad jei netiks, iškart parduosiu ten pat, kur pirkau brangiau;
prieš pirkdama išklausinėjau visus išmatavimus, ne tik standartinius, bet ir kiek per krūtinę, ir kiek rankovės plotis, nes mano, pvz, rankos storokos, ir pirktinių paltų, striukių, švarkų, marškinių rankovės kartais būna per siauros;
taipogi klausiau, ar galima bus jei ką persiųt sagas, jei pe krūtinę verš, ar yra ten to ploto pakankamai, ir atrinkau tik tuos variantus pirkti, kur buvo tokia galimybė, nes ir iš tikrųjų sagas teko perkelt, nors pagal cm atrodė, kad nereikės. Pasimatavus gyvai visgi mačiau, kad reikia, ir gerai, kad tokia galimybė buvo smile.gif

Tai žodžių, iš internetinės parduotuvės, kur nelabai papildomą info gali gaut, aš nerizikuočiau pirkt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 04 balandžio 2014 - 10:32
Vat tame ir bėda, kad praradau viltį kažką susirast doh.gif . Kokių 2000 Lt mokėt nesiruošiu, o už pigiau nerandu. Nors gal ir už tuos 2 nerasčiau. Dauguma paltukų ne mano silueto, nors rodos ne kokio mandro ieškau, tiesiog minimaliai platėjančio ir kiek įlemenuoto.
Kažin gal kokiam etsy pasidairyt, ten išsiklausinėt galim g.gif .
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 04, 12:35)
Vat tame ir bėda, kad praradau viltį kažką susirast doh.gif . Kokių 2000 Lt mokėt nesiruošiu, o už pigiau nerandu. Nors gal ir už tuos 2 nerasčiau. Dauguma paltukų ne mano silueto, nors rodos ne kokio mandro ieškau, tiesiog minimaliai platėjančio ir kiek įlemenuoto.
Kažin gal kokiam etsy pasidairyt, ten išsiklausinėt galim g.gif .

O kiek pasiūt siuvykloj kainuoja? Gal pigiau būtų...
Atsakyti
Kartą siuvaus... nebenoriu, ibo labai nepatogus gavosi... guli dar ir dabar nenešiojamas (matyt neįtilpčiau, bet nekyla ranka išmest). Gaunas ne pigiai, nebent daraugę siuvėją turi, o aš neturiu unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 04, 10:18)

Pas mane juodos nei padaugėjo, nei sumažėjo blush2.gif . Kad prie veido netinka ji man pastebėjau senokai, kažkur kai antrą pasigimdžiau... Bet jai pamainos nerandu ir tiek, čia dar viena priežastis dėl ko nemėgstu tų klasikinių basic rūbų, nes tada gaunas pagrndinė spalva juoda, ir visa aš lieku juoda, o vat be juodos nu nikaip nikaip man nesigauna

O tai nesigauna su kokia tamsia "tavo spalva", tu lyg cool summer, gal melyna??? g.gif
Pas mane isvis sunku pasakyti kokia dabar basic g.gif gal beige. Labai spalvotas garderobas pasidare...
Atsakyti
Aš soft summer, tai mano basic'ai yra šviesiai pilka ir navy 4u.gif Juodų turiu tik batų kelias poras iš anksčiau susikaupusių, rankinuką ir marškinukus su baltais taškučiais. Visa kita išnaikinau per keletą metų.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2014 04 04, 18:52)
O tai nesigauna su kokia tamsia "tavo spalva", tu lyg cool summer, gal melyna??? g.gif
Pas mane isvis sunku pasakyti kokia dabar basic g.gif  gal beige. Labai spalvotas garderobas pasidare...

Žinok mane įgrūdo visgi į Bright spring cool.gif Garderobas irgi labai spalvingas pasidarė, basic spalvos nebėra, tai tokie jau daiktai kur prie visko lieka juodi. Tiesa ta juoda tokia sau sau, galim ir tamsiai pilka pavadint. Su beige nedraugauju, nes kiek rinkaus randu labai mažai daiktų kurie tinkamo atspalvio, nes bent kiek pamurzinta beige - netinka, kiek šiltesnė - vėl blogai... sunkus variantas. Su mėlyna labai draugauju, bet ne viskas prie tos mėlynos tinka, o va prie juodos ir ta pati mėlyna tinka (čia mano mėlyna tinka, kitokia mėlyna gali ir netikt, pamenat variantus žiūrinėjom kažkada seniai).
O va juodų batų kažkaip neturiu g.gif , batelius tik aukštakulnius vakarinius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 06, 09:46)
Žinok mane įgrūdo visgi į Bright spring cool.gif Garderobas irgi labai spalvingas pasidarė, basic spalvos nebėra, tai tokie jau daiktai kur prie visko lieka juodi. Tiesa ta juoda tokia sau sau, galim ir tamsiai pilka pavadint. Su beige nedraugauju, nes kiek rinkaus randu labai mažai daiktų kurie tinkamo atspalvio, nes bent kiek pamurzinta beige - netinka, kiek šiltesnė - vėl blogai... sunkus variantas. Su mėlyna labai draugauju, bet ne viskas prie tos mėlynos tinka, o va prie juodos ir ta pati mėlyna tinka (čia mano mėlyna tinka, kitokia mėlyna gali ir netikt, pamenat variantus žiūrinėjom kažkada seniai).
O va juodų batų kažkaip neturiu g.gif , batelius tik aukštakulnius vakarinius blush2.gif

Se tau! Praleidau sita, buvau nuo temos atitrukus rolleyes.gif
Pastebiu tendencija, kad visos kurios yra labai sunkiai nustatomo tipo ir vis neisipaiso, daznai po to pasirodo yra pavasariai g.gif
Pamurzintos spalvos Spring netinka schmoll.gif
As vakar sutvarkiau batus, tai pasirodo labai daug ju turiu doh.gif ir spalvotu, jau buvau pamirsus nuo vasaros lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2014 04 06, 09:54)

Pastebiu tendencija, kad visos kurios yra labai sunkiai nustatomo tipo ir vis neisipaiso, daznai po to pasirodo yra pavasariai g.gif


Mes spalvinio tipo temoje priėjom prie išvados kad lietuvaičių daugiausiai visgi pavasarių, tik kad visi vaikšto pilkai/juodai tai ir atrodo jie kaip vasaros. O man tai net ir pagal šeimos liniją tiktų, nes tėtis WS, o mama BW - rezultate aš BS lotuliukas.gif . Tik aš vis vien niekaip nesuprantu, kaip aš galiu būt BS...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 06, 12:21)
Mes spalvinio tipo temoje priėjom prie išvados kad lietuvaičių daugiausiai visgi pavasarių, tik kad visi vaikšto pilkai/juodai tai ir atrodo jie kaip vasaros. O man tai net ir pagal šeimos liniją tiktų, nes tėtis WS, o mama BW - rezultate aš BS lotuliukas.gif . Tik aš vis vien niekaip nesuprantu, kaip aš galiu būt BS...


Keista, aš tai daug kur esu skaičiusi, kad Lietuvoje daugiausia rudens tipo moterų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 04, 11:18)
Šiuo metu ieškau žiemai paltuko, nes nukainavimai blush2.gif
Aišku ieškau internete, nes "gyvai" nieko neradau. Vieną paltuką, kuris man patiko nukainavo, ėmiau svarstyt gal imt, bet... daug klausimų dėl dydžių. Kaip išsiaiškinti tiks ar ne gal kas turit minčių. Nes kuo toliau, tuo labiau suvokiu kad liksiu nuoga, jai nepradėsiu prekintis internetu doh.gif . Tai va. Mano krutinė maža, kaip sužinot kad dydis bus storai, o ne didžiakrūtei? ...ir ar esat susidūrę su etikete The material: Other fabrics?

Šiaip paltas nėr toks labai jau aptemptas dalykas, žinai probleminę vietą, ir pagal ją sabačini. Man, tarkim, dažniausiai svarbu, kad paltas tiktų per papus, jei tiks per ten, tai subinė jau kaip nors biggrin.gif Bet jei, tarkim, papai būtų nežymūs ir jaudinčiaus dėl subinės, tada imčiau subinės dydžio, ir jei viršus atrodytų kaip nors ne taip - neščiau pataisyti...
Kita vertus, būna tokių visokių platėjančių modelių, kur subinė gali būti bet kokia išvis...

Dažniausiai firmos pateikia kažkokius išmatavimus. Be to, jei perki per tarpininkę, galima temoj mergų pasiteiraut, kaip tos firmos dydžiai. Arba net to modelio - pvz. landsende kai kas padidinta, o kai kas ne...

QUOTE(brita33 @ 2014 04 08, 14:02)
Keista, aš tai daug kur esu skaičiusi, kad Lietuvoje daugiausia rudens tipo moterų smile.gif

Tai ką, tipo, visos lietuvės - ryžos? blink.gif Neeeaaaaa jau biggrin.gif Anglijoj rudens biggrin.gif
Atsakyti