Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Aš turiu problemų su per siaurais rūbais, nu pastoviai... visi per siauri, ir kas įdomiausiai - kuo senyn, tuo siauryn.
Beja rimtai palaidinių nėra... Nu aš prie savo A formos sijonų ne tai kaip prčiupių motina, aš, aš... va kaip atrodysiu
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2014 03 25, 09:52)
...Klausimėlis išmanačioms: papirkau pavasarinio garderobo atnaujinimui odinį švarką. gražų, išsvajotą...norimo modelio ir tt, ir už labai gerą kainą...žodžiu, esmė tokia, tinka man jis labai gerai iš paties dydžio, viskas savo vietoj, bet man, aukštuolei, yr bėda su rankovių ilgiu...stovint rankas nuleidus, viskas ok, ranką lenkiant pusiau, jau biški trumpos...Kaip aukšta asaba, kuri nuolat turi problemų šioj vietoj, esu įpratus rinktis rūbus nu su ryškai ne per trumpom rankovėm...arba jau pabrėžtinai 3/4. Tai va, o tas odinukas nu yr keli cm trumpas...tai va, galimybė yr atllenkt rankovės ir išgaut tuos mano galva trūkstamus cm...o galima ir nekreipt dėmesio ir naujo daikto neperdarinėt...o grąžint tai nėr reikalo, nes su visais odiniais švarkais man ta pati bėda, arba reik nešt siaurint, kad rankovės tikrų gerokai didesnio dydžio, arba, jei dydis tvarkoj, jas tvarkyt ..žodžiu supratot klausimą, ar tos nu čiu čiut trumpos rankovės yr "tvarkoj", ar visgi reik eit ilgint...juk rūbas tai šiltojo sezono iš esmės.. g.gif

Laba 4u.gif

Dėl rankovių, gi dabar daug kas gamina 3/4 arba panos užsiraitoja ar atsismaukia specialiai iki 3/4, nes sako kad taip lieknesnis liemuo atrodo 4u.gif Tai gal išeina kaip tik užlenkt į viršų, o ne atlenkt? Arba palikt taip ir tiek. Ar čia šaltesnio sezono lauko rūbas ir pačiai norisi šilumos kažkokios?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 20, 22:07)
Nu tie visi dabartiniai balachonai, kuriuos siūlo vietoje palaidinių... Nu tipo, kaip pas Ivaną caraitį, tik gali būt nesiuvinėti - užtai dafiga pridrapiruoti...


NU tai padaryt reikia reviziją, nes 100 Lt - ne dielo (kas čia blin per bankrotas visiems, man irgi bankrotas biggrin.gif).

Kelnes ir džinsus turi. Pakentėsi, bus gana biggrin.gif

Vadinasi, reikia megztinio arba švarko, geriau dviejų, ir maikių/marškinukų/bliuzkių, ką nešioji.
Peržiūrėk ką turi. Gal tik neįsigilinus pykina? Gal jei įsigilinsi - nepykins?

Jei nieko nerandi, tada pagalvok, gal turi ką apvogti. Mamą, pavyzdžiui, arba paauglę dukterį, arba sesę biggrin.gif Kaip gerai tiems, kas gali apvogti, aš diedų apsupty, galiu vogti tik maikes ir iš jų darytis naktinius biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Neradai. Tai gal turi siūlų ir moki megzti??? Megztinį galima nusimegzti! Kas moka. Kartais. Ne aš schmoll.gif  lotuliukas.gif

Dar variantas. Gal yra kokių švarkų ar kažko, kas padėta nuo seniai ir laukia, kol bus pasiaurinti ar patrumpinti?  Man šiemet prisireikė, tai tokį radau ir nunešiau pas siuvėją. Siuvėja pataisys pigiau, negu kad naują pirkt!

O jau jei ne, nu tai ką - pagalba yra aliexpress, manodrabuziai.lt ir skudurynai. Aišku, visuose išvardinuose daug susigaišta, bet gali rast visai tinkamų dalykų, pakol pasitaisys biudžetas arba pasikeis sezonas.  Kaip tik vakar pirkau naujus su etikete Hilfiger marškinius už 16 Lt vienam iš savo diedų. Ot biggrin.gif


Ačiū Noa už idėjas.
Tie hibridai tikai ne man. Nežinočiau nei prie ko iš mano spintos priderinti, nei kur tokį užsidėti. Nu gal užsidėčiau vieną kart, o poto toks balachonas būtų padėtas giliai į spintą. Net po namus nešioti man kažkaip... schmoll.gif

Aha, 100 lt ne dielo. Dar pažiūrėjau, kad džinsai ne metus o jau du pranešiojau, jau siūlės pradeda šviestis. Reikia naujų. :help Kur rasti nebrangių patvarių džinsų???
Megzti moku, bet ne šiais laikais tuo užsiimti. Turiu ne vieną padėtą mezginį prieš 5 metus ir nei vieno nepabaigiu. Nėr kada. Man geriau knygą paskaityt.
Reikės peržiūrėti spintą atidžiau. Gal rasiu ko nors.
Praeitą savaitgalį jau dariau šiokią tokią reviziją tarp savo rubų - keli maišai iškeliavo iš namų. Spintoje kiek laisviau. :karsta Bet vis dar nėr ką užsidėti.
Reikės lipti į palepę paimti kelis maišus rubų, kur išnešiau prieš kelis metus. Gal ten atsiras kas tinkamo šiam sezonui.
Į visokias humanas bijau lįsti. Bijau prarasti protą. Man ten atsijungia saugikliai...


QUOTE(Malena @ 2014 03 20, 22:19)
Pabandžiau suieškoti kokį tipiškiausią šių hibridų atstovą. Iš esmės tai kaip ir džemperis, papuoštas palaidinės detalėm, tokiom kaip gėlių, gyvūnų printai, lace detalės (kaip tai lietuviškai g.gif ). Kartais džemperio pvz nugara iš kito audinio, kaip kokios puošnios palaidinės. Jie atsirado jau pernai, o dabar naujose kolekcijose tiesiog pilna rolleyes.gif  Bėda ta, kaip kaip Noa sako, kur su jais eiti? Manau į darbą kategoriškai ne, nebent darbe nekontaktuoji su klientais arba ledais prie kokio muziejaus prekiauji. Niekaip negaliu įsivaizduoti kaip su kolega eičiau pietauti, jis su kostiumu o aš su pusiaudžemperiu lotuliukas.gif Taip ir matau vaizdą lotuliukas.gif
http://3.bp.blogspot..._sweatshirt.jpg



Eina sau. Nu kažkaip nepastebėjau tokių drabužių... Nu gal ir gerai... Nes tai baisu.... doh.gif

Gal geriau aš grįšiu prie klasiko. Buvau nukrypusi keliems metams, dabar rnorisi grįžti. Klasikiniai man - palaidinė (marškinių tipo), kelnės, sijonas, švarkas (nebūtinai griežto stiliaus), džinsai, paprasti megztiniai, kelios majkes.... dar kažkas... Nu gal nepasidarysiu sau gėdos su tokiais drabužiais. unsure.gif
Atsakyti
sveikos atėjo laiaks pradėti galvoti apie garderobą... užsisakiau naują spintą ir dviejų sav bėgyje man ją pastatys, o va kuo lentynas užpildyti reikia kad paskui būtų ką apsirengti nežinau doh.gif nuo kokių rūbų pirkimo ieškojimo pradėti? kas yra BASIC rūbai? batų ir aksesuarų kol kas turiu daug blush2.gif
Atsakyti
Basic rūbai yra ramių spalvų klasikinio stiliaus, kuriuos nešiosi 100 metų ir prie jų derinsi kitką. Ir, aišku, brangesni, nes nederinsi gi palto prie maikutės, derint paprastai lengviau atvirkščiai.

Ten tipo, juodi/pilki/rudi/tamsiai mėlyni švarkai/kostiumėliai/paltai, kai kuriose kapsulėse - džinsai, vilnos/kašmyro/šilko megztiniai. Vasarai tai gali būti dar kokie ten ivory ar taupe spalvų... Nu vat tokie, kurie nėr pigūs, nebraižo akių, bet dabar madoj ir po 10 metų irgi bus madoj.


O paskui prie jų gali nusipirkt ką nors akis braižančio, madingo, šiuolaikinio, bet jau nebrangaus - marškinukus, megztuką, maikę, skarą. Neverta labai brangiai mokėti už, tarkim, kokį markerio spalvos akrilinį megztuką, nes tu jį panešiosi šį sezoną ir daugiau nebenorėsi... Tada išmesi ir bus ramu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 kovo 2014 - 22:01
QUOTE(Noa @ 2014 03 28, 23:01)
Basic rūbai yra ramių spalvų klasikinio stiliaus, kuriuos nešiosi 100 metų ir prie jų derinsi kitką. Ir, aišku, brangesni, nes nederinsi gi palto prie maikutės, derint paprastai lengviau atvirkščiai.

Ten tipo, juodi/pilki/rudi/tamsiai mėlyni švarkai/kostiumėliai/paltai, kai kuriose kapsulėse - džinsai, vilnos/kašmyro/šilko megztiniai. Vasarai tai gali būti dar kokie ten ivory ar taupe spalvų... Nu vat tokie, kurie nėr pigūs, nebraižo akių, bet dabar madoj ir po 10 metų irgi bus madoj.
O paskui prie jų gali nusipirkt ką nors akis braižančio, madingo, šiuolaikinio, bet jau nebrangaus - marškinukus, megztuką, maikę, skarą. Neverta labai brangiai mokėti už, tarkim, kokį markerio spalvos akrilinį megztuką, nes tu jį panešiosi šį sezoną ir daugiau nebenorėsi... Tada išmesi ir bus ramu.

Ačiū kaip ir aišku dabar kas tai, bet reiks eiti paanalizuoti klasikinius rūbelius...
ir jau faktas kad vienas iš pirkinių bus juodas sijonas... neturiu nei juodų kelnių nei juodo sijono doh.gif vien džinsai... o toliau dar nesuplanavau ko norėti...
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2014 03 28, 21:34)
Aha, 100 lt ne dielo. Dar pažiūrėjau, kad džinsai ne metus o jau du pranešiojau, jau siūlės pradeda šviestis. Reikia naujų.  :help Kur rasti nebrangių patvarių džinsų???

Praeitą savaitgalį jau dariau šiokią tokią reviziją tarp savo rubų - keli maišai iškeliavo iš namų. Spintoje kiek laisviau. :karsta Bet vis dar nėr ką užsidėti.

Į visokias humanas bijau lįsti. Bijau prarasti protą. Man ten atsijungia saugikliai...

Gal geriau aš grįšiu prie klasiko.


100 lt tikrai ne dielo...bet jei reik tikrai pigių gerų džinsų, nebrokyčiau skudarynų...Lt parduotuvėse daugumoj irgi nauji džinsai tokie šiaip sau..tai kokioj ale humanoj didesnė tikimybė gaut gerus nenudrožtus ir vardinius..Bet po tas vietas reik mokėt vaikčiot, ir labai labai priekabiai rinktis...aš pati einu ten su tikslu rast ką kiemui prie vaiko drabužių priderint, einu tik to , ieškau kažko konkretaus ir nieko kito nematau. Kalbant apie džinsus sau esu radus, pakankamai neblogus vežimui stumdyt kieme/gamtai...po sezono ramia sąžine von..Bet..esu radus ten ir tokių drabužių, kuriuos pasiaurinus, patrumpinus ir dar ką dadarius pgal poreikį, tapo darbinio garderobo dalimi...Tiesiog reik žinot kas tinka tavo figūrai ir kritiškai vertint audinius, faktūras ir pan. Jei 3/4 garderobo nauji, to likusio trečdalio ar ketvirtadalio beveik ne napasistebi...bet tai mielačios, koks sijonas, palaidinė...laikaus taisyklės, kad viršutinai rūbai, paltai, striukės, tik nauji arba pgl užsakymą, kaip ir rankinės, ir batai...o tokie skudarėliai kur tik kiemui, kaimui/ aktyviam poilsiui, man tinka ir iš ten. Vaikui irgi...naujus derinu su padėvėtais, ir visko pakanka, bei pinginė pernelyg nenusiskausmina tada.

o klasika yra, gerai, pati už esu klasiką, ir basic rūbus, ir jų pamakalavimą. Taupu, elegantiška ir klasiška. ir nesvarbu ar tai klasikinis sportinis stiliukas, ar klasikinis darbinis, ar išvis miksas. Aš tai laikaus taisyklės, kad galima viską miksuot, bet man svarbu matyt daikto kokybę...

QUOTE(Noa @ 2014 03 28, 22:01)
Basic rūbai yra ramių spalvų klasikinio stiliaus, kuriuos nešiosi 100 metų ir prie jų derinsi kitką. Ir, aišku, brangesni, nes nederinsi gi palto prie maikutės, derint paprastai lengviau atvirkščiai.

Ten tipo, juodi/pilki/rudi/tamsiai mėlyni švarkai/kostiumėliai/paltai, kai kuriose kapsulėse - džinsai, vilnos/kašmyro/šilko megztiniai. Vasarai tai gali būti dar kokie ten ivory ar taupe spalvų... Nu vat tokie, kurie nėr pigūs, nebraižo akių, bet dabar madoj ir po 10 metų irgi bus madoj.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 29 kovo 2014 - 12:46
QUOTE(Noa @ 2014 03 28, 23:01)
nes nederinsi gi palto prie maikutės, derint paprastai lengviau atvirkščiai.



o pas mane atvirksciai gaunasi biggrin.gif nes l sunku pagal figura atiderinti apacia. esu as kriause, todel beveik visi dzinsai ir sijonai jei geri per klubus platus per liemeni. tinkancia pagal mano figura apacia ( na isskyrus sijona ant gumytes, ko nekenciu is principo) rasti labai retai pavyksta. o paltu turiu daug prikaupusi. tai kai isigyju nauja "apacia" prie jos koki is turimu paltu paderinu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 29 kovo 2014 - 17:41
QUOTE(rytojryta @ 2014 03 29, 18:38)
o pas mane atvirksciai  gaunasi  biggrin.gif  nes l sunku pagal figura atiderinti apacia. esu as kriause, todel beveik visi dzinsai ir sijonai jei geri per klubus platus per liemeni.  tinkancia pagal mano figura apacia ( na isskyrus sijona ant gumytes, ko nekenciu is principo) rasti labai retai pavyksta. o paltu turiu daug prikaupusi.  tai kai isigyju nauja "apacia" prie jos koki is turimu paltu paderinu smile.gif


Tai matai, jei tu paltų turi, tada kitas reikalas. Bet jei, tarkim, žmogus neturi, arba jeį, kaip buvo vienai, echm, mano, echm, artimai pažįstamai, echm, pirštais nesibadysim, bobą nustatė kaip light spring, kas reiškia, kad jos visas juodas garderobas jablynkšt ir atkrito - tada kapsulė formuojama nuo didžiausio/brangiausio basic daikto. Pvz. ten vasarinė kapsulė - nuo kostiumėlio, žieminė - nuo kokio palto... Radai gerą paltą, tada žiūri, o kas prie jo toliau ten tinka. Na, nebus gi taip, kad papirkai maikutę už 21 litą, ir tada lakstai, ieškai prie jos kostiumėlio, arba nusipirkai skarelę ir prie jos derini paltą!

Nors jaučiu, papirkus kokius batus arba rankinę už milijoną, galima viską kitką derint ir prie jų. Svarbu, kad tas už milijoną būtų basic, kitaip milijono gaila biggrin.gif Arba nebent žmogus yra milijonierius, tada pas jį viskas už milijoną, ir nesvarbu, basic ten ar ne basic biggrin.gif



Su tom apačiom tai man tas pats... Ir dar baisiau, aš smėlialaikrodys, tai man ir su viršum tokios pat bėdos - jei papams gerai, tai apačioj palapinė, jei apačioj gerai - papai netelpa doh.gif Megztiniams, aišku, kas, bet jei noriu kokių marškinukų ar švarko... doh.gif

Tai siuvėja mano draugas, bet ji to nežino ir ji keikiasi lotuliukas.gif Švarką taisyt nešiau ir ėjau matuotis 3 kartus. Vis neįliemenuoja kiek reikia lotuliukas.gif Sako, bijau, kol neužsidedat, atrodo - jau per daug įliemenavau lotuliukas.gif O užsidedu - kaip kabo ta apačia, taip kabo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 29, 21:50)
Tai matai, jei tu paltų turi, tada kitas reikalas. Bet jei, tarkim, žmogus neturi, arba jeį, kaip buvo vienai, echm, mano, echm, artimai pažįstamai, echm, pirštais nesibadysim, bobą nustatė kaip light spring, kas reiškia, kad jos visas juodas garderobas jablynkšt ir atkrito - tada kapsulė formuojama nuo didžiausio/brangiausio basic daikto.  Pvz. ten vasarinė kapsulė - nuo kostiumėlio, žieminė - nuo kokio palto... Radai gerą paltą, tada žiūri, o kas prie jo toliau ten tinka.  Na, nebus gi taip, kad papirkai maikutę už 21 litą, ir tada lakstai, ieškai prie jos kostiumėlio, arba nusipirkai skarelę ir prie jos derini paltą!
:

Pasidalinsiu patirtim as siuo klausimu, nes neseniai kaip tik apie tai susimasciau.
As cia buvau diagnozuota kaip Spring pries 2 metus kazkur, iki to blaskiausi kaip pasimetus Vasara/Ruduo.
Kadangi isitaisiau nauja spinta ir siom dienom vyko garderobo organizavimas, susivokiau kad mano garderobe per tuos 2 metus juodo pvz beveik neliko o kas liko yra sunkiai nesiojama (apie kelnes nekalbu, nes ant uzpakalio jau vienodai ar Spring ar ne) biggrin.gif Procesas vyko palaipsniui, pradzioj daug ka tvarkiausi per akcesuarus, bet visi nauji daiktai jau atsirasdavo palaipsnius ir procesas gerokai uztruko.
Suvokiau kad mano garderobas turi labai mazai bendro su tuo kas buvo pries 2 metus, aisku tam turi itakos kiti dideli pokyciai gyvenime, bet cia nustatyta diagnoze irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 29, 22:50)


Tai siuvėja mano draugas, bet ji to nežino ir ji keikiasi lotuliukas.gif  Švarką taisyt nešiau ir ėjau matuotis 3 kartus. Vis neįliemenuoja kiek reikia lotuliukas.gif Sako, bijau, kol neužsidedat, atrodo - jau per daug įliemenavau lotuliukas.gif O užsidedu - kaip kabo ta apačia, taip kabo lotuliukas.gif

na tau ir sekasi doh.gif ir kirpeja gera turi, ir siuveja biggrin.gif
mano kirpeja "sugedo". daug metu bendravom , viskas buvo ok, bet paskutiniu metu kokius tai keistus kirpimus mano plaukams pradejo daryti + uzsirasai is anksto sutartam laikui, ateini, o ji dar papildomai koki klientai ikisusi ir sedi pusvalandi lauki, kol su tuo pabaigs. o siuveja mano pries kelis metus emigravo... ir nerandu kuo pakeist. pabandziau salia namu esancia. o pats ta pasirodo 2 kaires rankos, nekokybiskai dirba.
moters tragedija, ne kitaip...

QUOTE(Shana @ 2014 03 30, 01:17)

Kadangi isitaisiau nauja spinta ir siom dienom vyko garderobo organizavimas, susivokiau kad mano garderobe per tuos 2 metus juodo pvz beveik neliko o kas liko yra sunkiai nesiojama (apie kelnes nekalbu, nes ant uzpakalio jau vienodai ar Spring ar ne) biggrin.gif

ir pas mane is juodu beliko batu kelios poros , rankiniu kokios 3, pencil sijonas siutas pas siuveja (todel gaila ismesti) ir pirstines.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 04 03, 17:22)

ir pas mane is juodu beliko batu kelios poros , rankiniu kokios 3, pencil sijonas siutas pas siuveja (todel gaila ismesti) ir pirstines.

Pas mane yra pora kelniu (jos ne prie veido, tai manau nieko tokio), pora bliuzkuciu, geru, gaila mesti, bet sunkiai uzsidedu, nes nepatinka kaip atrodo g.gif is kart matau, kad prie veido niochen schmoll.gif dar pora grynai vakariniu daiktu, su blizgiu biski rolleyes.gif
Atsakyti