Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(dontstop @ 2014 03 21, 00:56)
Naujos kolekcijos manęs nedomina - turiu "savo" spalvas ir modelius, nešioju juos nepriklausomai nuo to, ar tai madoj ar ne, kabo Akropolio parduotuvėse ar ne  irnesakyk.gif

Iš tikro taip ir geriausia.

Bjauru, kai staiga prisireikia, va kaip man - į balių lotuliukas.gif Spintoj nėr, o Akropoly šiemet programoje - palapinės dry.gif

O va kai būsiu babytė ir man tų palapinių užsireikės - tada garantuotai programoje bus kažkas aptempto su nuoga bamba lotuliukas.gif



O tarp kitko, niekaip nesuprantu, pagal ką tos palapinės dabar skaitosi madinga. Nežinau, kodėl jų tokių prigamino. Bet nei ant podiumų tokios eina, nei kokios ten žymios modistės tokiom rengiasi, gal ir rengėsi prieš kokius 10 metų, nu bet ne dabar gi mastau.gif Bent jau aš neužmatau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 kovo 2014 - 00:09
Neatmenu kiek metų atgal rašiau apie tai kaip nieko nepirksi-nesutaupysi. Tiesiog ilgai nieko neperkant reikės visko, nuo apatinių iki batų. Čia iš patirties. Aš perėjus šiuos taupymo būdus: garderobo formavimas iš basic daiktų, rūbų kapsuliavimą, šiaip pirkimą pigių kai buvau studentė. Nei vienas iš jų nepasiteisino. Dabar "sėdžiu" ant kito- pirk vieną, du, tris, kelis- bet kad patiktų. Tokie man smagiausiai nešiojasi, nepabosta. Kitas pliusas- erdvė spintose.
O dėl likusio, buvo kalba apie palaidinės ir džemperio hibridus, kurių paskirtis ir panaudos tikslai sunkiai įvardijami. O palaidinės tai visos ir neturi tikt visom, neturiu iliuzijų. Labai išsiliejau dėl monotoniškų naujų kolekcijų. Yra klasikinių palaidinių, bet monotoniškos, sintetinės, baltos, juodos ir baltai juodos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2014 03 20, 23:56)
Pažiūrėjau - beveik nieks nepasikeitė pas mane nuo pernai metų kovo 2  blush2.gif  Sijoną vieną pardaviau, boot cut džinsus pakeičiau skinny, batelių padvigubėjo... Naujos kolekcijos manęs nedomina - turiu "savo" spalvas ir modelius, nešioju juos nepriklausomai nuo to, ar tai madoj ar ne, kabo Akropolio parduotuvėse ar ne  irnesakyk.gif Akropoliuose apskritai nebesilankau, jei ko reikia, susirandu MD...
Šiam pavasariui kaip sakiau turiu tikslą nieko nepirkti, kol kas kiti rūpesčiai galvoj  ax.gif

Kiek porų batelių reikia sezonui?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 03 21, 01:07)

Kiek porų batelių reikia sezonui?

Žiūrint ką laikysim sezonu biggrin.gif
Aš aviu batelius darbe kiaurus metus smile.gif Persiaunu kiekvieną dieną, net vasarą basutes pakeičiu bateliais, nes man kondicionierius pučia per kojas dry.gif
Tai batelių aš turiu tiek, kiek man reikia pagal spalvas, kad tiktų prie visų metų derinių ir būtų įvairenybė.
Nei vienos poros dar nesunešiojau (turiu omeny nuo to laiko, kai pradėjau avėti batelius darbe), jie nesusinešioja, kai nebūna nešiojami lauke, nors perku tikrai pigius ir noname smile.gif
Atsakyti
Aš nieko neturiu ne pirmi metai, labai susitaupo lotuliukas.gif . Bet kartais visai gerai nuo nulio pirkt garderobą:
1. derint nereikia jau su turimais, todėl nelieka "uodegų"
2. iškart perkant vis vien mažiau išleidi, nei po truputį. Aišku yra tikimybė, kad teks papildyt neplanuotai spintą, bet gali tos tikimybės ir nebūti.
3. lengviau planuot.
4. Nekyla problemų, kai koks rūbas iš senai tampa visai nederantis prie turimos pasiūlos.
Minusai:
1. Pats pagrindinis - sunku viską gaut.
2. Nusibosta.

Jai formuojam garderoba kaip priklauso, tada šiaip nėra tokios problemos, kaip spinta prikimšta, nėr ko rengtis, nepriklausomai ar viską perkam iškart, ar po truputį. Klasikinių basic vadinamų rūbų nekenčiu, nenoriu... jie man negražūs, visi kiti kažkiek mados įtakojami, net jai esi sau siluetą nusižiūrėjęs. Ir tada
tenka varkt, kaip noa su sijonu.

Aš su MD vis vien nesusitvarkau... ieškom dukrai suknutės, perėjom apie 200 puslapių, pavargom... kitą dieną vėl nuo pradžių doh.gif

Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 21, 14:21)

Aš su MD vis vien nesusitvarkau... ieškom dukrai suknutės, perėjom apie 200 puslapių, pavargom... kitą dieną vėl nuo pradžių doh.gif

Nieks nepatiko iš 200 psl? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2014 03 21, 17:50)
Nieks nepatiko iš 200 psl? blink.gif

Aš ten bliūzkės taip ir neradau, visus puslapius išknisus lotuliukas.gif Pasižymėjau gal 30, bet visos tokios kažkios netokios lotuliukas.gif
Viena pasirodė tokia dar dar - bet tai pardavėja komoj doh.gif Niekaip nesuprantu tokių pardavėjų - pasigirt nori, ar kaip? Tai ir parašytų - nepardavinėju, šiaip giriuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2014 03 21, 16:50)
Nieks nepatiko iš 200 psl? blink.gif

Na išsirinkom, bet būtent tokio tipo kurio ieškojom neradom. Jai konkrečiau susiaurinam paiešką, visai tik kokias tris gaunam... nes reik mokyklai klasės foto ir vaidinimui kažkokiam prancūzam ten rodys ar kaip... žo reik puošnios, bet kuklios biggrin.gif . Dar labai daug atkrenta dėl dydžių, lyg geras turėtų būt, paskui pasigilini pagal išmatavimus, tai didelė, tai maža doh.gif . Tiesa radom kelias sukneles šiaip kur labai patiko, toliau mąstom ar reikia, vieną tikrai imsim.
Atsakyti
Ai apie essentials pagooglinėjau biggrin.gif Nepamenu, ar buvo tokie smile.gif

user posted image

user posted image
Tik kaip jie siūlo nešioti suknelę su palaidine, tai man paslaptis?

user posted image
Tik batai baisūs tie dešinėj biggrin.gif

user posted image



Ir dar čia pakavimasis kelionei, bet man tiek ir šiaip gyvenime užtektų biggrin.gif
http://stylebookapp....cking_list.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 kovo 2014 - 21:20
MD daugiau parduodu nei perku ką, bet pastebėjau dailių rūbelių įdeda pastaruoju metu. Nuperka dažniausiai madingus, tai kas ant bangos. Tvarkingų, vertingų už mažą kainą-ne biggrin.gif


Padavė naujų video garderobo-kapsuliavimo tema. Pirmas Jenifer, knygos "Madam Elegancijos pamokos" autorės, ir antras blogerės Vivianos kapsulė. Gal bus naudinga smile.gif

http://www.youtube.c...h?v=a6-2jpzrSPI

http://www.youtube.c...iaXe7vV-i79a9zg
Atsakyti
...Klausimėlis išmanačioms: papirkau pavasarinio garderobo atnaujinimui odinį švarką. gražų, išsvajotą...norimo modelio ir tt, ir už labai gerą kainą...žodžiu, esmė tokia, tinka man jis labai gerai iš paties dydžio, viskas savo vietoj, bet man, aukštuolei, yr bėda su rankovių ilgiu...stovint rankas nuleidus, viskas ok, ranką lenkiant pusiau, jau biški trumpos...Kaip aukšta asaba, kuri nuolat turi problemų šioj vietoj, esu įpratus rinktis rūbus nu su ryškai ne per trumpom rankovėm...arba jau pabrėžtinai 3/4. Tai va, o tas odinukas nu yr keli cm trumpas...tai va, galimybė yr atllenkt rankovės ir išgaut tuos mano galva trūkstamus cm...o galima ir nekreipt dėmesio ir naujo daikto neperdarinėt...o grąžint tai nėr reikalo, nes su visais odiniais švarkais man ta pati bėda, arba reik nešt siaurint, kad rankovės tikrų gerokai didesnio dydžio, arba, jei dydis tvarkoj, jas tvarkyt ..žodžiu supratot klausimą, ar tos nu čiu čiut trumpos rankovės yr "tvarkoj", ar visgi reik eit ilgint...juk rūbas tai šiltojo sezono iš esmės.. g.gif

P.S. labadien senbuvės, aš sugrįžau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 25 kovo 2014 - 09:59
Man atrodo, kad svarbu, kad pati gerai jaustumeis. Jei gerai jautiesi su šiek tiek trumpomis rankovėmis, tai gali nešioti, bet jei visą laiką bus nepatogu, galvosi, kad visi mato per trumpas rankoves, tada geriau ilginti.
Man būna kartais per ilgos rankovės, tai atlenkiu, bet ne visada gerai jaučiuosi. 4u.gif
Atsakyti
Aš kadangi turiu problemų tik su per trumpom kelnėm, bet ne per ilgom rankovėm, tai va šitaip jautriai reaguoju, jei kelnės ant ribos. Manau, čia kompleksas biggrin.gif O rankovės man pofig, nes dėl siaurų pečių su jomis bėdų niekada neturėjau. Būna trumpokos - ir kas čia tokio, mizeris. Juolab, iš po apačios kažkas kyšo ir tą ilgį sudaro...

Žinok, daryk, kaip tau geriau. Sakyčiau, kad nieko tragiško tos ant ribos rankovės, mėginčiau nešioti taip. Bet jei užknis - tai nėr bėdos nunešt ir perdaryt. Ką reiškia - naujas daiktas, kartą užsidėsi, ir nebebus naujas biggrin.gif
Atsakyti