Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pavasariui atėjus atidariau spintą ir pamačiau, kad neturiu kuo apsirengti. Tiksliau spintoje pilna drabužių, bet noriu visus visus iki vieno išmesti į konteinerį. Pažiūrėjau šiandien, kad palikčiau vienas kelnes, porą megztinių, vieną majkę, vieną bliuzkutę, suknelę. Nei vieno sijono. Krūva daiktų išmetimui. doh.gif
Viskas atsibodo.
Nežinau ką ir daryti.
Ar kam nors taip yra buvę?

Čia ne tas atvejis, kai atidarai spintą - ir nėr ką rengtis. Man taip buvo anksčiau.
Bet pusvalandį pavaikščiojus aplink spintą rasdavau ką nors.

Dabar visą savaitę nerandu nieko.
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2014 03 20, 22:29)
Pavasariui atėjus atidariau spintą ir pamačiau, kad neturiu kuo apsirengti. Tiksliau spintoje pilna drabužių, bet noriu visus visus iki vieno išmesti į konteinerį. Pažiūrėjau šiandien, kad palikčiau vienas kelnes, porą megztinių, vieną majkę, vieną bliuzkutę, suknelę. Nei vieno sijono. Krūva daiktų išmetimui. doh.gif
Viskas atsibodo.
Nežinau ką ir daryti.
Ar kam nors taip yra buvę?

Čia ne tas atvejis, kai atidarai spintą - ir nėr ką rengtis. Man taip buvo anksčiau.
Bet pusvalandį pavaikščiojus aplink spintą rasdavau ką nors.

Dabar visą savaitę nerandu nieko.

Tai gal eik tada vaikščiot po kokį Akropolį biggrin.gif

Aš tai bijau gilintis. Esu silpnų nervų, užtat bijau. Paskui naktį nemiegosiu lotuliukas.gif Užtat traktuoju dabartinį sezoną kaip šiltą žiemą ir kol neprispaus, tol į spintą nelįsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pavasarį labai daug išmečiau, buvo nemažai 60l šiukšlių maišų, bet ten ir daiktų įvairių išmetinėjau, pakabų vien kokių 10. Tai vietoj tų rūbų norėčiau naujų, bet kad nelabai yra iš ko rinktis. Tiesa, pavasariniai rūbai manęs nedomina, aš jau vasarai ruošiuosi. Noriu spalvų smile.gif
Papildyta:
Dar ta mada džemperio-palaidinės hibridų... Na ok, turiu kelis tokius ir man kaip ir gana, noriu kažko įdomiau, o parduotuvių lentynos jais užverstos.
Atsakyti
Džemperiai - palaidinės yra tragedija. Ne, na gal ne tragedija, būtent dėl įdomumo galima vieną kitą pasiimt, bet realiai - kur su jais eit? Jei į darbą, man geriau paprasta palaidinė, o jei laisvalaikiui - paprastas džemperis dry.gif

Man reikia palaidinės ilgomis rankovėmis, kurią ketinu nešioti iškilminga proga su ilgu tamsiu sijonu, sukištą į vidų. Medvilniniai marškinukai - per paprasti. Tai ką ten kišt, džemperį??? Ar peplumą??? Ar kimono, kur rankovės prasideda ant juosmens??? Blin, ką beimk iš to dabartinio asortimento - vis tiek atrodau kaip Pirčiupio motina doh.gif Ir veido išraiška irgi būna identiška, nes kokia gali būti veido išraiška, kai yra vienintelis suplonėjimas - ties kaklu, o toliau viskas platėja iki pat žemės, o kad tu turi taliją, tai niekam ir neįdomu visiškai dry.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 kovo 2014 - 21:49
QUOTE(Noa @ 2014 03 20, 21:49)
Džemperiai - palaidinės yra tragedija.

, o kad tu turi taliją, tai niekam ir neįdomu visiškai dry.gif



čia kas? taip vadinama?


nu va, nereikėjo kamuotis, kai madoje čadros - nuo nosies iki pirštų galiukų tease.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 20, 21:32)
Tai gal eik tada vaikščiot po kokį Akropolį biggrin.gif

Aš tai bijau gilintis. Esu silpnų nervų, užtat bijau. Paskui naktį nemiegosiu lotuliukas.gif Užtat traktuoju dabartinį sezoną kaip šiltą žiemą ir kol neprispaus, tol į spintą nelįsiu biggrin.gif


Tame ir durnumas, kad šį sezoną garderobo atnaujinimui turiu kokį 100 lt. Ne daugiau. Gerai, kad avalynės nereikia pirkti.
O eiti šopintis į kokį prekybcentrį - ne man. Visų pirma man nepatinka tokie skudurai. Jie vienam sezonui. Poto atsibosta, nusiskalbia. Žodžiu kaip už tokią kainą tai tikrai neverti. O ir nėra kas man patiktų. O antra - reikia kažkaip suderinti tarpusavyje drabužius naujus. Nes iki šiol kažkaip chaotiškai pirkdavau - kas patinka, tą imu. O poto namuose suvokiu, kad nėr prie ko derinti.

Aš nesigilinau pernai, užpernai. Ištraukdavau senus ir nešiodavau. Vienas kelnes naujas, džinsus, porą bliuzkučių, batelius nupirkau pernai. Tuo pasibaigė.
O dabar net purto pamačius spintos turinį.


QUOTE(Malena @ 2014 03 20, 21:39)
Šį pavasarį labai daug išmečiau, buvo nemažai 60l šiukšlių maišų, bet ten ir daiktų įvairių išmetinėjau, pakabų vien kokių 10. Tai vietoj tų rūbų norėčiau naujų, bet kad nelabai yra iš ko rinktis. Tiesa, pavasariniai rūbai manęs nedomina, aš jau vasarai ruošiuosi. Noriu spalvų smile.gif
Papildyta:
Dar ta mada džemperio-palaidinės hibridų... Na ok, turiu kelis tokius ir man kaip ir gana, noriu kažko įdomiau, o parduotuvių lentynos jais užverstos.


Gal ir teisingas. Kas čia to pavasario liko - vos mėnuo, gal daugiau, poto jau į vasarinius norisi lįsti.

Aš kažkokia atsilikus - kaip tie hibridai atrodo? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'automne: 20 kovo 2014 - 21:56
QUOTE(Karusia @ 2014 03 20, 22:51)
čia kas? taip vadinama?
nu va, nereikėjo kamuotis, kai madoje čadros - nuo nosies iki pirštų galiukų tease.gif


Nu tie visi dabartiniai balachonai, kuriuos siūlo vietoje palaidinių... Nu tipo, kaip pas Ivaną caraitį, tik gali būt nesiuvinėti - užtai dafiga pridrapiruoti...

Man reikia kamuotis! Aš turiu taliją! Nu ji, aišku, tik su subine palyginti talija, šiaip man kokį 100 kg numesti reikia verkiant, na gal ir 15 kg užtektų, bet vis viena biggrin.gif

Bet tai jofana, arba talija pasibrėš, arba subinė. O kad talija ant 30 cm mažesnė, tai logiška, kad ją ir pageidauju brėžti! O brėžiamųjų rūbų nėra. Yra aukščiau minėti balachonai, su kuriais ir ilgu sijonu aš panaši į Pirčiupio motiną, o su siaurais džinsais - į medūzą! lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(L'automne @ 2014 03 20, 22:54)
Tame ir durnumas, kad šį sezoną garderobo atnaujinimui turiu kokį 100 lt. Ne daugiau. Gerai, kad avalynės nereikia pirkti.

NU tai padaryt reikia reviziją, nes 100 Lt - ne dielo (kas čia blin per bankrotas visiems, man irgi bankrotas biggrin.gif).

Kelnes ir džinsus turi. Pakentėsi, bus gana biggrin.gif

Vadinasi, reikia megztinio arba švarko, geriau dviejų, ir maikių/marškinukų/bliuzkių, ką nešioji.
Peržiūrėk ką turi. Gal tik neįsigilinus pykina? Gal jei įsigilinsi - nepykins?

Jei nieko nerandi, tada pagalvok, gal turi ką apvogti. Mamą, pavyzdžiui, arba paauglę dukterį, arba sesę biggrin.gif Kaip gerai tiems, kas gali apvogti, aš diedų apsupty, galiu vogti tik maikes ir iš jų darytis naktinius biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Neradai. Tai gal turi siūlų ir moki megzti??? Megztinį galima nusimegzti! Kas moka. Kartais. Ne aš schmoll.gif lotuliukas.gif

Dar variantas. Gal yra kokių švarkų ar kažko, kas padėta nuo seniai ir laukia, kol bus pasiaurinti ar patrumpinti? Man šiemet prisireikė, tai tokį radau ir nunešiau pas siuvėją. Siuvėja pataisys pigiau, negu kad naują pirkt!

O jau jei ne, nu tai ką - pagalba yra aliexpress, manodrabuziai.lt ir skudurynai. Aišku, visuose išvardinuose daug susigaišta, bet gali rast visai tinkamų dalykų, pakol pasitaisys biudžetas arba pasikeis sezonas. Kaip tik vakar pirkau naujus su etikete Hilfiger marškinius už 16 Lt vienam iš savo diedų. Ot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 kovo 2014 - 22:08
QUOTE(L'automne @ 2014 03 20, 21:54)
Aš kažkokia atsilikus - kaip tie hibridai atrodo? blush2.gif


Pabandžiau suieškoti kokį tipiškiausią šių hibridų atstovą. Iš esmės tai kaip ir džemperis, papuoštas palaidinės detalėm, tokiom kaip gėlių, gyvūnų printai, lace detalės (kaip tai lietuviškai g.gif ). Kartais džemperio pvz nugara iš kito audinio, kaip kokios puošnios palaidinės. Jie atsirado jau pernai, o dabar naujose kolekcijose tiesiog pilna rolleyes.gif Bėda ta, kaip kaip Noa sako, kur su jais eiti? Manau į darbą kategoriškai ne, nebent darbe nekontaktuoji su klientais arba ledais prie kokio muziejaus prekiauji. Niekaip negaliu įsivaizduoti kaip su kolega eičiau pietauti, jis su kostiumu o aš su pusiaudžemperiu lotuliukas.gif Taip ir matau vaizdą lotuliukas.gif
http://3.bp.blogspot..._sweatshirt.jpg

O praeitą vasarą aktyviai nešiojau laisvadieniais, su draugais susitikti, palei upę ar miške pasivaiksčiot. Tinkamu laiku ir vietoj visai geras daiktas smile.gif
Man pikta ant tų kas veža kolekcijas. Noriu įdomių, ryškių, vasariškų, tuo pačiu pakankamai oficialių. Prisipirkau printų kiek tik radau gražių,o radau mažai. Aš noriu ir galiu, o neatvežė smile.gif
Mano visas taupymas dabar paremtas, kad perku nedaug, bet tik tai kas tikrai labai patinka, o ne kompromisinius variantus, kurie visai nieko ar gera kaina. Jei nerasiu nieko įdomaus, vaikščiosiu su senais rūbais, jie bent gražūs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 20 kovo 2014 - 22:21
Nu va dar tokių visokių:
http://www.zara.com/...04p1695520.html

http://www.zara.com/...04p1790594.html

http://www.zara.com/...04p1738018.html

http://shop.mango.co...s=1395348524320

http://shop.mango.co...s=1395348524320

http://shop.mango.co...s=1395348524320

http://shop.mango.co...s=1395348524320

Belekur jų pilna.

Aš jų nesuprantu biggrin.gif

Pagal medžiagą, spalvas - būtų oficialūs arba net šventiniai, bet nei juos susikiši kur, nei švarką ant viršaus užsivilksi. Kad nesusikiši, dažnai supranti tik apsivilkęs, nors pvz. perkant internetu atrodo, kad gali susikišt - bet jie realiai labai platūs (nes per galvą maunami), taigi susikišus tai, kas liko, užkrenta ant liemens, ir kaip buvai be talijos, taip likai biggrin.gif

Pagal siluetą būtų pliažiniai, bet kad tos šilkinės arba ypač pseudošilkinės medžiagos, kokių daugiausia - nelabai prie pliažo...

Būtų gal sportiniai, bet visi gipiūrai ir bantikai po kaklu - ne į temą.

Ir kas turėtų juos nešioti? Atrodytų, gerai būtų storai babcei, kai negražios rankos - bet dauguma jų šviesūs ir drapiruoti, taigi storina, be to, ploni jie, bet sintetiniai - tai nei karštai dienai, nei šaltai, nes ant viršaus kažką užsimesti - sunkiai... Galima, bet tada paprasta blūzkė geriau biggrin.gif
O plonai vėl netiks, nes tos draperijos reikalauja papų...
O kur plona ir su papais, tai koks jai tolkas slėptis po palapine? biggrin.gif

Žodžiu... Gal galima kur įsabačint, labai norint, neoficialiam darbe, arba oficialiam, kai +35 karščio, pavyzdžiui, arba kai eini su draugėm į kavinę ko nors švęsti, kai medvilninė maikė per paprasta, o balinės suknelės ir oficialumo nesinori... Ir kai nesinori atrodyt per daug plonai, nes vis viena esi pati ploniausia ir nenori, kad kiti kompleksuotų?
Arba kai esi pirmus mėnesius nėščia? Arba atrodai kaip pirmus mėnesius nėščia?
Arba kai esi babytė ir nori atrodyt jaunatviškai?
Nesu nusprendusi biggrin.gif


Aplamai gal ir nieko, kad jie tokie sugalvoti, gal kažkas ras kur juos pritaikyti, bet kodėl negalėtų ir tradicinių palaidinių būti viena kita??? dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 kovo 2014 - 23:13
QUOTE(Noa @ 2014 03 20, 23:07)


1. Pagal madą nei storos nei babytės išvis nemadoj biggrin.gif
2. Kaip šitie jūsų pamąstymai su ekonomija susiję?
3. Nesinori užsižaisti su šitais hibridais, pernai jie atsirado, šiemet jų pilna, po metų niekas nenorės jų pusėn pažiūrėt. Niekaip nelogiška jų daug turėti, reikia kažko kito, kito, ko neatvežė rolleyes.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar 4,5,6 pvz yra tiesiog palaidinės, ne minėti hibridai. Antras irgi.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 03 21, 00:20)
1. Pagal madą nei storos nei babytės išvis nemadoj biggrin.gif
2. Kaip šitie jūsų pamąstymai su ekonomija susiję?
3. Nesinori užsižaisti su šitais hibridais, pernai jie atsirado, šiemet jų pilna, po metų niekas nenorės jų pusėn pažiūrėt. Niekaip nelogiška jų daug turėti, reikia kažko kito, kito, ko neatvežė rolleyes.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar 4,5,6 pvz yra tiesiog palaidinės, ne minėti hibridai. Antras irgi.

Pamąstymai su ekonomija susiję tiesiogiai. nepirksi - sutaupysi biggrin.gif

Antras yra hibdridžių hibridžiausias. Susikišti neina, nes per platus ir siūlė ne ten - tai tunika? Pliažui? Medžiaga - kaip oficialios palaidinės, pliaže užsikasi su tokiu. Po švarku nesugrūsi - rankovės per plačios, per žemai statytos ir aplamai tokie rankogaliai neskirti būti po kažkuo biggrin.gif

4, 5 ir 6 - nežinau, kieno minėti, bet tai nėra tiesiog palaidinės, nes jos privaloma tvarka eina ANT kažko. Negali susikišti arba nesusikišti, kaip marškinių. Čia ne foto tokia, o modelis toks. Apačioj tų gipiūrų dažniausiai yra tipo juosmuo arba guma (paskutiniam), arba būna, kad nugara trikotažinė, o baigiasi tas daiktas maždaug megztinio lygy - per delną žemiau talijos. Švarkas užsideda labai saikingai, kadangi tie visi raukiniai padaro pilvą net tuo atveju, kai natūraliai pilvo nėra. Tinka nebent pavalgiusio obuolio tipo figūrai, mol, čia ne aš su pilvu, čia tiesiog pasiuvimas toks biggrin.gif

Jei nesimatavai, tai nesuprasi, kame ten tolkas. Bet aš būtent su tokiu ir atrodau kaip Pirčiupio motina.

Bet šiaip noriu tik pasakyti, kad aš negaliu iš tokių išsirinkti, nes man visi vienodai baisūs, storina ir daro iš manęs ne figūringą babcę, o trijų litrų stiklainį. net iš manekenių tą daro, pati žiūrėk biggrin.gif
Jei tau tinka, tai tu nešiok, būsi madinga biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 03 20, 17:36)
Įkelkit 4u.gif  smile.gif  Gal koks įkvėpimas ateis man pažiūrėjus g.gif


Pažiūrėjau - beveik nieks nepasikeitė pas mane nuo pernai metų kovo 2 blush2.gif Sijoną vieną pardaviau, boot cut džinsus pakeičiau skinny, batelių padvigubėjo... Naujos kolekcijos manęs nedomina - turiu "savo" spalvas ir modelius, nešioju juos nepriklausomai nuo to, ar tai madoj ar ne, kabo Akropolio parduotuvėse ar ne irnesakyk.gif Akropoliuose apskritai nebesilankau, jei ko reikia, susirandu MD...

Šiam pavasariui kaip sakiau turiu tikslą nieko nepirkti, kol kas kiti rūpesčiai galvoj ax.gif
Atsakyti