Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(dontstop @ 2014 03 12, 20:42)
Rašiau, man telpa 4 maximiniai maišai rūbų į vieną vakuuminį, bet aš nežinau, kokio dydžio tie iš Prismos, nes jų visokių dydžių būna  4u.gif

blink.gif Tai kaip aš be jų gyvenu iki šiolei, ką? blink.gif Siaubas, man reikia į Prismą!
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 12, 17:58)
blink.gif Tai kaip aš be jų gyvenu iki šiolei, ką? blink.gif Siaubas, man reikia į Prismą!

jo, bėk smile.gif aš ir turiu, bet kraunu ne sezoninius, o tuos, "kur vdrug karas" . Tiesa, kaikurie man paskui prisileidžia oro, bet vsi tiek l.gerai. Ir dar prisiminiau, kad gal vis tik geriau keli mažesni, negu vienas l. didelis, nes jie labai sunkūs pasidaro, kai prikraunu, tokia nepatogi didelė sunki lenta, nes aš ją tempiu į sandeliuką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 12 kovo 2014 - 20:32
Ei. O kaip tą orą iš ten ištraukt? Gal aš neturėsiu priemonių, prisipirksiu maišų ir liksiu kaip durnelė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 12, 18:32)
Ei. O kaip tą orą iš ten ištraukt? Gal aš neturėsiu priemonių, prisipirksiu maišų ir liksiu kaip durnelė biggrin.gif

su siurbliu dulkių
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 03 12, 21:33)
su siurbliu dulkių

Tfū bliamba biggrin.gif Aš žinojau, tik man į smegeninę netilpo biggrin.gif Mat, kažkodėl nutariau, kad dulkių siurblys ora PUČIA lotuliukas.gif Ir galvoju - o kaip jį traukti, pas mane gal nėr tokio navoroto biggrin.gif
Pučia lotuliukas.gif
Kaip fenas lotuliukas.gif

Blin šeimininkė, rašau, ir pati žvengiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 12, 19:37)
Tfū bliamba biggrin.gif Aš žinojau, tik man į smegeninę netilpo biggrin.gif Mat, kažkodėl nutariau, kad dulkių siurblys ora PUČIA lotuliukas.gif Ir galvoju - o kaip jį traukti, pas mane gal nėr tokio navoroto biggrin.gif
Pučia lotuliukas.gif
Kaip fenas lotuliukas.gif

Blin šeimininkė, rašau, ir pati žvengiu lotuliukas.gif

aš panašiai esu vyro paklausus - o tai mūsų siurblys turi tą skylę, kuri traukia lotuliukas.gif nes irgi kažkodėl įsivaizdavau, kad tą žarną reiks perjungti prie kitos skylės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 03 12, 22:42)
aš panašiai esu vyro paklausus - o tai mūsų siurblys turi tą skylę, kuri traukia  lotuliukas.gif  nes irgi kažkodėl įsivaizdavau, kad tą žarną reiks perjungti prie kitos skylės  lotuliukas.gif

Va va va, man irgi apie kitą skylę galva sukosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dar galvoju, taigi turi būti dvi skylės, kur kita, pas mus tai nėra? biggrin.gif gal tik prabangiuose būna?
Suspindėjau protu lotuliukas.gif

Pabangus dulkių siurblys. Prijungus prie kitos skylės - plaukų fenas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 12, 21:45)

Suspindėjau protu lotuliukas.gif




lotuliukas.gif oi Noa, tu kaip visada savo stiliuje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 12, 21:45)
Va va va, man irgi apie kitą skylę galva sukosi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Dar galvoju, taigi turi būti dvi skylės, kur kita, pas mus tai nėra? biggrin.gif gal tik prabangiuose būna?
Suspindėjau protu lotuliukas.gif



Pabangus dulkių siurblys. Prijungus prie kitos skylės - plaukų fenas lotuliukas.gif

vat man pirma mintis irgi buvo - mano siurblys toikios funkcijos neturi ax.gif


fenas, sutvirtinantis šukuoseną ekologiškomis grindų dulkėmis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2014 03 13, 14:22)
vat man pirma mintis irgi buvo - mano siurblys toikios funkcijos neturi ax.gif
fenas, sutvirtinantis šukuoseną ekologiškomis grindų dulkėmis ax.gif

...nes ne pirktinės, o paties asmeniškai dulkintos! lotuliukas.gif Kaip dieduko šiltnamio pomidorai wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kapsulietės 4u.gif
Jaučiuos čia kaip namuose, nors ir tylom prabūnu, nieko neparašau dniausiai, tai manęs turbūt nelabai kas žinos biggrin.gif bet jau senokai bebuvau užsukus. Pastaruosius 7 mėn namuose įsikrdinėjo naujas gyventojas, o dar ir tas kitas kur jau beveik 3 metus džiaugsmą nešą, tai kapsulės buvo ne pirmoj priorotetų vietoj biggrin.gif

Gegužės mėn. planuojamės atostogas, tai noriu jom susirinkti kapsulę. Todėl vėl apsilankiau pas jus smile.gif Mano tipą kažkada nustatėt kaip rudeninį (soft), tad gal galėtumėt patart kokie j9rinių derinių atspalviai tiktų rudeniui. Čia iš serijos kur mėlyna, raudona ir balta. bet grynos tos spalvos man nelabai, reik šiltesnių. Gal rudą dar įterp, kad lengviau pritraukt. Būsiu dėkinga už komentarus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2014 02 24, 16:50)
Pavasarinius rūbus planuoju traukti iš vakuuminių maišų ne anksčiau, kaip kovo vidury, tada viską pafotkinsiu, sudarysiu derinių lentelę ir čia ką nors įkelsiu  smile.gif


Įkelkit 4u.gif smile.gif Gal koks įkvėpimas ateis man pažiūrėjus g.gif
Likau nusivylusi naujom pavasario kolekcijom. Jei kažko labai reikia, tai apsirengti galima, bet kai jau turi sukomplektuotą neprastą garderobą, tai nelabai randu kuo įdomiu papildyti rolleyes.gif
Atsakyti