Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(bytte @ 2014 03 07, 09:31)
Tiesa sako kad reik pradėt nuo batų ar palto kapsulę kurt. Netyčia užtikau batus kurie patiko, na ir jau žinau ir visą kitą. Klaustukas ar gausiu tokių daiktų... ir ar man tinka smile.gif . Labai bijau kad storins doh.gif . Ir kaina ne visai tokia kokia nusiplanavus batams išleisti.
Bet labai noriu tų batų, kažin sudurniuot ar permąstyt g.gif


Jei ten batai tie, kuriuos rodei, tai kas tau ten gali storint? Dėdė Armanis aiškiai yr pasakęs žiniasklaidai - geriausios spalvos yra dvi, juoda ir tamsiai mėlyna, jos abi plonina. Tai ar dabar su dėde Armaniu pasiginčyt!

O kita vertus, jei išleidi batams labai daug ir jie yra labai geri, tai principe gali kitų drabužių kainą pamažint, ir vis viena atrodysi gerai. Batai yra labai svarbu! Mat batai visada matosi, pigūs ar brangūs. Jau čia nenuslėpsi. O koks megztinis - visai nebūtinai. Gali nusipirkt baisiai prabangų, kartą išskalbsi, ir jis atrodys kaip iš skuduryno už 10 Lt. Tai verčiau jau pirkti gerus batus, padorius džinsus, o likusius susipirkt už papigiai ir atrodys, kad čia taip dėl stiliaus biggrin.gif

Mano asmeniniais pastebėjimais, kainų maišymas atrodo kažkodėl geriausiai. Ta prasme, vienas nepadoriai brangus daiktas ir kiti vidutiniai visumoj atrodo gerokai geriau, negu visi labai brangūs arba visi padoriai pigūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 07, 12:07)

Mano asmeniniais pastebėjimais, kainų maišymas atrodo kažkodėl geriausiai. Ta prasme, vienas nepadoriai brangus daiktas ir kiti vidutiniai visumoj atrodo gerokai geriau, negu visi labai brangūs arba visi padoriai pigūs smile.gif

drinks_cheers.gif Pilnai pritariu, vienas nepadoriai brangus daiktas labai pakelia bendra gan paprastu normaliu daiktu derinio vidurki.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 07, 12:07)
Mano asmeniniais pastebėjimais, kainų maišymas atrodo kažkodėl geriausiai. Ta prasme, vienas nepadoriai brangus daiktas ir kiti vidutiniai visumoj atrodo gerokai geriau, negu visi labai brangūs arba visi padoriai pigūs smile.gif

Sutinku, kad aksesuarai turi būti kokybiški ir tai labai pagerina vaizdą drinks_cheers.gif
Bet nesutikčiau, kad vienas brangus + kiti nebrangūs rūbai visumoj atrodys geriau negu visi labai brangūs. Kodėl visi labai brangūs blogai? Ar čia su mintim, kad labai brangūs bus blizgu-blizgu, mirgu-margu?
Man brangus visų pirma reiškia kokybiškas. Nebūtinai jis atrodo kažkaip išskirtinai, bet būtinai turi dailiai kristi, būti iš gero pluošto, gerai dėvėtis ir gražiai senti (čia gal aktualiau galanterijai).

Vakar mačiau moterį mieste, batai, paltas ir šukuosena buvo liuks. To užteko susidaryti įspūdžiui, į rankinę net neatkreipiau dėmesio.

Bytte, kas ten per batai, mums irgi prašom parodyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 07, 12:07)
Jei ten batai tie, kuriuos rodei, tai kas tau ten gali storint? Dėdė Armanis aiškiai yr pasakęs žiniasklaidai - geriausios spalvos yra dvi, juoda ir tamsiai mėlyna, jos abi plonina. Tai ar dabar su dėde Armaniu pasiginčyt!

O kita vertus, jei išleidi batams labai daug ir jie yra labai geri, tai principe gali kitų drabužių kainą pamažint, ir vis viena atrodysi gerai. Batai yra labai svarbu! Mat batai visada matosi, pigūs ar brangūs. Jau čia nenuslėpsi. O koks megztinis - visai nebūtinai. Gali nusipirkt baisiai prabangų, kartą išskalbsi, ir jis atrodys kaip iš skuduryno už 10 Lt.  Tai verčiau jau pirkti gerus batus, padorius džinsus, o likusius susipirkt už papigiai ir atrodys, kad čia taip dėl stiliaus biggrin.gif

Mano asmeniniais pastebėjimais, kainų maišymas atrodo kažkodėl geriausiai. Ta prasme, vienas nepadoriai brangus daiktas ir kiti vidutiniai visumoj atrodo gerokai geriau, negu visi labai brangūs arba visi padoriai pigūs smile.gif

Aha tuos blush2.gif . Aš matai gyvenime martinsonų nesu anei devėjus... anei movus net. Man nepatikdavo jų ilgis+nupjauta kad tiesiai. Labai trumpina kojas, be to kažkaip visus trūkumus pabrėžia. Tai aš visad kerzus kokius kitokius, padailintus tarkim, devėjau. Šitie pasirodė gero ilgio, be to nelygiai baigias... panašius kerzus esu turėjus, tiko... ale tada svėriu na ne prūdais, bet 15 kg mažiau. Tai vat ir baiminuos... Dabar dar pasakiai kad jie nepatogūs unsure.gif
Iš kitos pusės... o jai n-tąjį kartą liksiu be batų, teks basai eit, ibo jau praeitą pavasarį ieškojau, ir dar rudenį atvaikščiojau... ir į konteinerį išmečiau doh.gif
Paskui skirtingi batai, skirtingi sijono ilgiai... kelnės (prie šių galiu aptemtus devėt, prie kitų jokiais būdais nesimaučiau, o va plačios kelnės nelabai jau būtų planuose). Net nežinau kaip apsispręst verysad.gif

dėl kainų maišymo pritariu, dar man nuo vaikystės buvo kalama, kad džinsai gali ir suplyšę būt, bet vat batai yra tas dalykas, nuo kurio garderobo kaina priklauso, ta prasme batų kaina=viso garderobo kaina. Tik manau, kad kartais ir prie prabangaus kostiumo vyras gali inkariukus užsidėt, ir bus ok-kaina nenukentės, atrodys išsidirbinėja kad.
Papildyta:
batai tokie blush2.gif , tik ieškočiau per visur... nežiūrėjau dar konkrečiai parduotuvės.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 03 07, 15:28)
Kodėl visi labai brangūs blogai? Ar čia su mintim, kad labai brangūs bus blizgu-blizgu, mirgu-margu?

Ne, neblogai gali būt ir labai gerai, bet dažnai kai viskas yra pabrėžtinai brangu, tai susidaro toks kažkoks "barjeras", "perderinimas", kaip tuo atveju, kai žmogus eina su vienos firmos vienos kolekcijos rūbais nuo galvos iki kojų, kaip iš vitrinos. Atrodo kaip ir gražiai, bet be to "gyvumo" elemento, lyg ir be savo stiliaus, be nuomonės. Atrodo, kad tiesiog pirko, kad kažkam kažką įrodyt, kas brangiausia, o ar pačiam patinka - nesvarbu biggrin.gif Nuėjau į brangiausią parduotuvę, ką pardavėja ant manęs sukabino, tas ir tiko. Kaip, žinai, arba vakar išlošęs milijoną, arba pižonas, kuriam tiek svarbu įvaizdis, kad vos ne paskolą ims, kad gražiai atrodyt biggrin.gif

O kažkokia nebrangi detalė - na kad ir maikutė, megztukas - truputį sušvelnina tą "superelito/oi, koks aš glamūriškas" įvaizdį smile.gif

Vat kokiam Milane tenka matyti tokių kinių - kažkodėl būtent kinių, ar tai korėjiečių kokių, ką aš žinau. Nu ten tipo modisčių sostinė smile.gif Žo, eina labai graži kinietė, susitvarkius pasidažius manikiūras ledas. Ir apsirengus grynai vien ikoniniais daiktais, iš tolo atpažįstamais smile.gif Batai prada, terba vuitton, ploščius burbery, ant kaklo pakabukas tiffany spyna, ausyse tiffany auskarai, ant riešo cartier love apyrankė biggrin.gif Nu tai... Ką aš žinau. Viskas gražu, viskas suderinta, viskas prabangu, bet jokio įdomumo ar žmogaus individualumo neįžvelgsi nė per kur. Tik snobiškumą smile.gif

O vat prie tų visų tiffany ir cartier apsivilktų jinai nežinomu ploščium, kad net ir baisiu, ir pasiimtų nežinomą niekam neregėtą terbą, kad ir pigią visai iš skuduryno kur po litą - visi galvotų, oi, čia gal kokia dizainerė, aiškiai kažkoks stilius, gal ne visi supranta, ale įdomiai atrodo! biggrin.gif

O apsivilktum visas iš skuduryno po litą - visi galvotų - bomžienė, ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 07 kovo 2014 - 20:54
QUOTE(Noa @ 2014 03 07, 20:47)
Ką aš žinau. Viskas gražu, viskas suderinta, viskas prabangu, bet jokio įdomumo ar žmogaus individualumo neįžvelgsi nė per kur. Tik snobiškumą smile.gif

Tai pilna ir kur iš zaros visą derinį nusiperka ir apsirengia. Efektas lygiai tas pats.

O brangūs daiktai nebūtinai turi būti atpažįstami (yra geras rusiškas žodis - broskij). Bet privalo būti kokybiški. IMHO biggrin.gif

Bytte, faini martensai. Kažką kažkada esu apie juos skaičius, kad lyg auliukas nelabai patogus, gali trinti. Bet taviškiai ne kietu aulu, tai gal nieko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 07 kovo 2014 - 21:56
QUOTE(Amarcord @ 2014 03 07, 22:55)
Tai pilna ir kur iš zaros visą derinį nusiperka ir apsirengia. Efektas lygiai tas pats.

O brangūs daiktai nebūtinai turi būti atpažįstami (yra geras rusiškas žodis - broskij). Bet privalo būti kokybiški. IMHO biggrin.gif

Nu taip. Bet turiu omeny, kad ir iš brangių taip pat. O sumokėta taigi labai brangiau...

Ne, nebūtinai. Jei turi daiktą, kuris atrodo kaip papigiaiskas, bet yra labai pabrangiaiskas, nes iš kalnų ožių vilnos, arba pats Dalai Lama jį mezgė, tai gal irgi nieko biggrin.gif

Bet čia jau žinai - medžiotoju reikia būti. Išimčių, žinoma, visur yra ir visada buvo. Yra šansas, kad su mikromini arba odinėm kelnėm atrodysi labai stilingai ir oficialiai, vienas gal iš milijono, bet yra. Ir vis tiek negali sakyti, kad drąsiai maukis mini ar odines kelnes, atrodysi oficialiai, galėsi banke dirbti biggrin.gif

Viskas galima, bet mano supratimu, taip, kaip aš sakau, yra lengviausias ir pigiausias kelias atrodyt gerai biggrin.gif Turint ribotą biudžetą - kieno pas mus jis neribotas? - variantas brangūs batai ir dar kažkas, džinsai gal, o kitkas - pigiau, padrožta, pačios megzta arba iš mamos nuknista - atrodys daug efektingiau, negu viskas/nauja/šio/sezono/pirkau/new yorkery/turguj/maximoj smile.gif

Tipo, jei reiktų suformuoti pavasario garderobą iš batų, džinsų, švarko, megztinio, rankinės, dviejų maikių ir tamsių akinių, ir turėčiau aš tam 500 litų, tai manau, skirstyčiau taip:

350 - batai, kokie nors labai
120 - švarkas
10 - maikė
10 - maikė
10- megztinis
Džinsai - iš pernai
Rankinė iš pernai
Akiniai iš pernai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 kovo 2014 - 00:07
Jei kam reikia vakuuminių maišų - Prismoj kaip tik nuolaida, 2 maišai 9 lt 4u.gif
Atsakyti
O gal ir reikia? Kiek telpa į tokį maišą? Aš jų niekada neturėjus, bet visi sako, kad labai geras dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 12, 20:37)
O gal ir reikia? Kiek telpa į tokį maišą? Aš jų niekada neturėjus, bet visi sako, kad labai geras dalykas.

Rašiau, man telpa 4 maximiniai maišai rūbų į vieną vakuuminį, bet aš nežinau, kokio dydžio tie iš Prismos, nes jų visokių dydžių būna 4u.gif
Atsakyti
Aš sukišau į 70x120 visus žieminius paltus, tiek savo,tiek vyro... dar kažkokius... kur MB sakė nemesk a vdruk karas... plius dukros. Ir pfit iš didžiausio kalno liko tokia lenta, pametei po lova ir liuks. Rašo ant pakuotės 75% kad sumažina tūrio, bet pūkiniai tai labiau, bent taip atrodo. Yra ir pakabinami, aš kitąmet į sodybą jamsiu, o tai užknisa drėksta spintoj jie, paskui neaišku ar uždarius laikyt, kad nesudulkėtų, ar atidarius kad vėdintus. Va dar kokią levandos šakelę įdėsiu ir išvis bus fainai. Dar būna jų tokio dydžio kaip lentynos, ten 50x60 ir pan.

Norėjau paklaust kur MD nusistato kiek rūbų vienam puslapį rodyt, o tai man 24 terodo.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 12, 20:50)

Norėjau paklaust kur MD nusistato kiek rūbų vienam puslapį rodyt, o tai man 24 terodo.

Būdavo prasukus pirmą lapą iki galo apačioje dešinėje. Bet dabar specialiai atidariau Md ir pažiūrėjau - nebėra, ten kur buvo blink.gif Matyt, nebegalima nustatyt kitaip g.gif verysad.gif
Ir pagal prekinį ženklą filtras atsirado, ko anksčiau nebuvo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 12 kovo 2014 - 19:56