Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Letali @ 2013 09 12, 15:02)
mergaites as dar del Blythe noriu paklausti, tai jei jos taip reteja net nuo svarkelio lietimosi, tai kas darosi tada kai sukistas i kelnes ar dzinsus nesiojate tose vietose kur su liemeniu lieciasi ?  g.gif 
as turiu viena, kabo spintoj dar niekaip nepranesioju  doh.gif



Letali, tu kalbi apie ta Blythe neon rose ,kur is manes pirkai ? smile.gif Taip ir nenesiojai jos? smile.gif
Idomiausia tai,kad mano visos turimos reteja butent rankoviu srityje, o per liemeni viskas gerai, nors sukisu i kelnes ar sijonuka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Aireda @ 2013 09 11, 21:12)
Dideja, noreciau sio Merino colorblock cardigan:

user posted image

Ar ta sviesi jo dalis realiai yra sviesiai pilka, ar ten kitoks atspalvis?


Aaa, supratau db apie ka kalbi smile.gif
Taip, ta dalis sviesiai pilka,bet tokia ne grynai pilka, o tokia kaip raina- maisyta su balta spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 12, 15:56)
Letali, tu kalbi apie ta Blythe neon rose ,kur is manes pirkai ? smile.gif Taip ir nenesiojai jos? smile.gif
Idomiausia tai,kad mano visos turimos reteja butent rankoviu srityje, o per liemeni viskas gerai, nors sukisu i kelnes ar sijonuka ax.gif


taip Dideja, apie ta pacia bigsmile.gif sitiek laiko neradau progos ja pasipuosti, vasara... atostogos... ir vis man per puosni atrodo biggrin.gif bet tikrai sulauks ji savo dienos, jau labai greitai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 11, 22:27)


Turiu toki derini, bet dar neisbandziau  ax.gif



per daug rubu pas tave, jei neuzdejai.... biggrin.gif nors ir pas mane yra dar ne sykio nedetu arba po 1-2 kartus doh.gif


QUOTE(enura @ 2013 09 11, 22:46)

  ax.gif bet kad salta jau man, siandien su merino tipiu susalau darbe  sededama  doh.gif




nesisitebiu rolleyes.gif
mano merino tipiai buvo devimi vasara vesesnemis dienomis i darba biggrin.gif

db pas mane trasoje jau kasmyrai lotuliukas.gif na tikrai...pas mane darbe labai salta, as sedziu prie ijungto sildytuvo...., o ir ne paslaptis, kad as is viso labai salu...miegu su storomis , mamos megztomis, kasmyro kojinemis biggrin.gif
Atsakyti
oj man merino tippiai irgi daugiau vesesnei vasarai, nieko jie nesildo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 09 12, 16:00)
taip Dideja, apie ta pacia  bigsmile.gif  sitiek laiko neradau progos ja pasipuosti, vasara... atostogos...  ir vis man per puosni atrodo  biggrin.gif  bet tikrai sulauks ji savo dienos, jau labai greitai  ax.gif



ojej, Letali... biggrin.gif
Toki grozi laikyti spintoje tongue.gif .... ji pats tas vasarai...ir kaip jau sakiau , mano vizija, kad ji graziausiai atsiskleidzia su baltais, arba sviesiais dzinsais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 12, 16:04)
ojej, Letali... biggrin.gif
Toki grozi laikyti spintoje  tongue.gif .... ji pats tas vasarai...ir kaip jau sakiau , mano vizija, kad ji graziausiai atsiskleidzia su baltais, arba sviesiais dzinsais 4u.gif


nu taip, kalta... blush2.gif
bet kaip jau rasei kazkam, matyt per daug rubu turiu kad neuzsidedu doh.gif

del sviesiu dzinsu pamenu kaip sakei biggrin.gif bet as ju iki siol neturiu ir niekur nerandu normaliu (as dzinsus tik paauskintu liemeniu nesioju, pripratau, dabar kitokiu negaliu, o tokiu labai mazai kur buna) doh.gif bet ji labai graziai ir prie tamsiai melynu man atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, sitas megztukelis grazus, bet brangokas dar http://www.jcrew.com...~~~~~/04279.jsp
ir kazi kaip jo apykakle nedurtu i kakla ?
ir kaip ja plauti ir po to islyginti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Letali @ 2013 09 12, 16:09)
  bet ji labai graziai ir prie tamsiai melynu man atrodo  mirksiukas.gif


Tikiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 12, 16:12)
Merginos, sitas megztukelis grazus, bet brangokas dar


Dideja, nerodo jokio megztuko g.gif

Ir ka Jus randat pirkti g.gif As nieko nerandu patrauklaus, jeigu grazu, tai kainos kosmines doh.gif

Atsakyti
Na va visa diena atvaiksciojau su factory blyth burbuline po tipiu ... ir iskilmingai pareiskiu, kad kaip nauja, nieko nenutiko schmoll.gif thumbup.gif

QUOTE(Letali @ 2013 09 12, 15:00)
  sitiek laiko neradau progos ja pasipuosti, vasara... atostogos...  ir vis man per puosni atrodo  biggrin.gif  bet tikrai sulauks ji savo dienos, jau labai greitai  ax.gif


dziugu girdeti, kad ne as viena tokia biggrin.gif ax.gif

QUOTE(Dideja @ 2013 09 12, 15:02)
nesisitebiu rolleyes.gif
mano merino tipiai buvo devimi vasara vesesnemis dienomis i darba biggrin.gif

db pas mane trasoje jau kasmyrai lotuliukas.gif  na tikrai...pas mane darbe labai salta, as sedziu prie ijungto sildytuvo...., o ir ne paslaptis, kad as is viso labai salu...miegu su storomis , mamos megztomis, kasmyro kojinemis biggrin.gif


Dideja, ir as tokia pat varliakrauje, man amzinai salta biggrin.gif ziema miegot irgi su kojinem einu kaip
bobute blush2.gif na bet sia vasara kazkaip tipio nepraktikavau i darba, jau ir man paskui karsta masinoj ar po darbo kur nors nuejus. Bet siaip darbe metrines sienos tai ir karsciausia diena maloniai vesu biggrin.gif

QUOTE(Aireda @ 2013 09 12, 19:19)
Ir ka Jus randat pirkti g.gif As nieko nerandu patrauklaus, jeigu grazu, tai kainos kosmines doh.gif


va va drinks_cheers.gif man tas pats, ko noriu viskas ziauriai brangu doh.gif o is paprastesniu jau nieko
nebenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Mergaites gal kas turit tokias kelnytes, nezinau koks man dydis reikalingas doh.gif
Europietiska deviu 38-40 .
http://factory.jcrew...~~~~~/28637.jsp
Atsakyti
Gal kas turi panasaus modelio bliuskute ir dydi gali pakomentuoti? Kazin Jcrew pirkau sparkle cami 2 dydi ir buvo ciut mazas, teko perparduoti doh.gif galvoju factory imti 2 ar 4 dydi? Galvoju gal 2? Factory lyg biski didesni rubai buna nei jcrew paprasto g.gif

http://factory.jcrew...02602/02602.jsp
Atsakyti
Tiek pakalbėta apie Blythe išretėjimus, gal kuri galit įdėti foto, kaip jie atrodo? Turiu tik burbulinę Blythe, nemažai nešioju, bet jokių išretėjimų nėra. Labai įdomu, kaip taip gali pasidaryti?


QUOTE(snnaige @ 2013 09 12, 12:52)
gal JCrew žinovės galėtų pasakyti kaip šis paltukas vadinasi...laiku nenusipirkau, bet norėčiau nors pabandyti paieškoti...
user posted image


Galima ir dabar nusipirkti... smile.gif http://www.jcrew.com...48162/48162.jsp

QUOTE(Letali @ 2013 09 12, 15:09)
nu taip, kalta...  blush2.gif
bet kaip jau rasei kazkam, matyt per daug rubu turiu kad neuzsidedu  doh.gif

del sviesiu dzinsu pamenu kaip sakei  biggrin.gif  bet as ju iki siol neturiu ir niekur nerandu normaliu (as dzinsus tik paauskintu liemeniu nesioju, pripratau, dabar kitokiu negaliu, o tokiu labai mazai kur buna)  doh.gif  bet ji labai graziai ir prie tamsiai melynu man atrodo  mirksiukas.gif


Čia OT prie Jcrew, bet tokius iš Asos nusipirkau, labai neblogi http://www.asos.com/...amp;clr=Iceblue
Atsakyti