Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Dideja @ 2013 09 11, 06:09)
kaip bebutu gaila, bet taip ax.gif as gi ju myletoja, bent 4 turejau, nes pats modelis man labai, spalvos wub.gif  Bet tie retejimai praktiskai atsiranda po pirmo uzsidejimo....deja...
Vsio, daugiau nebepirksiu ju biggrin.gif
Nors as neturiu kitu firmu silkinukiu....gal tiesiog , kad silkas tokia subtili medziaga taip ir atsitinka ?
Na, as bijodama ju lepumo nei karto pati neskalbiau...Kol kas "Jogleje" man jas isvalo puikiai smile.gif

O Tau, taip suprantu, valykla turi grazinti pinigus uz sugadinta ruba?

Aš turiu ir kitų firmų šilkinių rūbų, tai kiek pastebėjus, kuo plonesnis šilkas, tuo jis lepesnis, matyt nuo audimo priklauso. O kaip pvz. su Talitha bliuskutėmis, šilkas jų toks storesnis, kažne kaip jos nešiojasi?
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 09 11, 20:24)
Aš turiu ir kitų firmų šilkinių rūbų, tai kiek pastebėjus, kuo plonesnis šilkas, tuo jis lepesnis, matyt nuo audimo priklauso. O kaip pvz. su Talitha bliuskutėmis, šilkas jų  toks storesnis, kažne kaip jos nešiojasi?



Turiu 2 blythes ir situacija ta pati kaip pas visas, o taip pat turiu 2 talithas ir nieko panasaus
Atsakyti
QUOTE(Parachutes @ 2013 09 11, 13:23)
Nieko negrazino, sake pati isterliojau vynu ar kazkuo panasiu, del to tie plemai ir atsirade, nors tikrai atsimenu kad tokiu demiu nebuvo... ypac per visa drabuzi: ir nugaroje ir priekyje. Be to, nesiau i valykla uzsienyje, tai teisybes dideles ir negalvojau, kad is ju sulauksiu  doh.gif pinigai i bala..
Ir kokioje šalyje? Vokietijoje man pvz. švarką du kartus valė kol plėmuką išvalė smile.gif

Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 09 11, 20:24)
Aš turiu ir kitų firmų šilkinių rūbų, tai kiek pastebėjus, kuo plonesnis šilkas, tuo jis lepesnis, matyt nuo audimo priklauso. O kaip pvz. su Talitha bliuskutėmis, šilkas jų  toks storesnis, kažne kaip jos nešiojasi?


aš turiu 2 talithas ir nei vienos blythes, kažkaip nepatraukė ji manęs, gal dėl gležnumo, kurį įsivaizdavau....tikrai super gerai dėvisi, ypač inkarinė, priežiūra minimali, išskalbei-pakabinai-nereikia nei lygint thumbup.gif tikrai gan dažnai dėvima ir kaip nauja vis dar ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 11, 14:12)
Apie koki megztuka tu kalbi  g.gif

Apie sita http://www.jcrew.com...mp;bmUID=k0yBbp. ?



Dideja, noreciau sio Merino colorblock cardigan:

user posted image

Ar ta sviesi jo dalis realiai yra sviesiai pilka, ar ten kitoks atspalvis?

Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 09 10, 22:00)
aš tik su drugeliais merino tippiuką pirkau wub.gif  wub.gif  wub.gif


supratau, kazkaip isivaizdavau kad kazkada apie ta raudona su drugeliais kasmyra kalbejot 4u.gif

QUOTE(Dideja @ 2013 09 11, 10:53)
enura, tu , berods, turi silkine gyvatine bliuske? Kaip ji devisi?


geda sakyt, bet dar nebuvau su ja isejus rolleyes.gif blush2.gif

esu turejus dar kelias silkinukes (ne crew) viena storesnio silko tai isvis fantastiska jau kelinti metai kaip nauja. Kita turejau Benettono visai plono persvieciamo silko kaip sparkle row cami kazkas panasaus, tai nepastebejau nieko panasaus, man jos modelis greiciau moraliskai paseno nei susidevejo. O kokybiskiausia buvo Betty Barclay. As ja netycia skalbiankej isskalbiau aukstesnej temperaturoj su kitais rubais doh.gif tai rastas nubluko nes buvo man rodos rankiniu budu dazyta medziaga, bet pacio silko struktura beveik nepakito tik siek tiek sustandejo, o ir nuo grezimo ~400-600 apsuku nieko nenutiko ax.gif Tai manau, kad vis tik cia pats silkas siu blyth nera pats brangiausias, o ir nebutu uz tokia kaina ju jeigu butu labai aukstos kokybes. Bet cia tik mano nuomone rolleyes.gif

QUOTE(Aireda @ 2013 09 11, 11:13)
Taip, ji ne pigi, bet pas mus uz panasias kainas as matau tik poliesteri. Nors dabar daznai neatskirsi poliesterio nuo silko, o ir praktiskesnis. Bet karsta diena silkas lieka


drinks_cheers.gif pritariu, manau kad ~ 100 lt uz silkine palaidine nera daug ax.gif

QUOTE(Aireda @ 2013 09 11, 11:46)
Bet Blythe vis delto noreciau reabilituoti biggrin.gif


drinks_cheers.gif ir as, patinka ji ir man


Atsakyti
Enura, greitai prasom bandyti gyvatine palaidine, kol dar nera speigo uz lango biggrin.gif Tokia grazi palaidine, o dar neisbandyta blink.gif

Nors ir as laikau savo Talitha spintoje doh.gif

Turiu toki derini, bet dar neisbandziau ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 11, 21:27)
Enura, greitai prasom bandyti gyvatine palaidine, kol dar nera speigo uz lango  biggrin.gif Tokia grazi palaidine, o dar neisbandyta blink.gif

Nors ir as laikau savo Talitha spintoje doh.gif

Turiu toki derini, bet dar neisbandziau  ax.gif


aga juokiasi puodas kad katilas juodas biggrin.gif tongue.gif mirksiukas.gif

nu kad laikau as ja vis kokiai nors progai pirmam pasirodymui, bet kad tos progos tai kai per salta, tai kai per karsta doh.gif vis neuztaikau. reiktu matyt nors i darba uzsidet ax.gif bet kad salta jau man, siandien su merino tipiu susalau darbe sededama doh.gif

Aireda, irgi pats laikas isbandyt derini, nes tuoj atves jau verysad.gif
Atsakyti
Mergaites, o kaip vistiniai marskinukai devisi? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramka @ 2013 09 12, 09:22)
Mergaites, o kaip vistiniai marskinukai devisi? g.gif  4u.gif


ramka, vistines palaidines storesnis silkas, negu Blythe palaidines. As ja ir po svarku devejau, viskas man gerai su ja, jokiu nusidevejimu nepastebejau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Darau siandien eksperimenta. Uzsidejau pirmakart factory silkine blyth su burbulais po tipiu. Paziuresim vakare rezultata cool.gif
Atsakyti
Mergaites ,kaip su JCREWFACTORY pukinem striukem?
Gal kuti turit? Ar didintos?kaip kokybe?

http://factory.jcrew...49149/49149.jsp



Kas del Jcrew silkinukiu,tai BLythe neturiu,bet buvau gavus tokia silkine zebrinuke,tai dar nauja ismeciau lauk doh.gif doh.gif ,Buvo visa praretejus negraziai,gal padeveta gavau nezinau ,bet taip ir neteko panesiot... verysad.gif

http://www.jcrew.com...10911/10911.jsp
Atsakyti